Coronavirus: نیویورک شهرستان, تعطیل, مدارس, رستورانها و سالن تئاتر

بی بی سی جهان | No comments


شهر نیویورک بسته شدن مدارس در روز دوشنبه و رستوران ها و مکانهای دیگر یک روز بعد در تلاش برای متوقف کردن گسترش مرگبار coronavirus.

شهردار بیل د Blasio گفت که او تصمیم به عمل به دلیل “شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت”.

به طور جداگانه به ما در گسترش آن به اروپا ممنوعیت سفر شامل انگلستان و جمهوری ایرلند.

آمریکا تایید کرده است 69 مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر و 3,774 عفونت.

شهر نیویورک – که دارای جمعیت بیش از هشت میلیون نفر ثبت کرده است پنج مرگ و میر. هر یک از قربانیان در سن 53 تا 82 – تا به حال شرایط بهداشتی اساسی مقامات می گویند.

هفته گذشته یک گزارش رسمی بهداشت اذعان کرد که این کشور سیستم تست برای coronavirus بود شکست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما “فوق العاده تست و راه اندازی که در آن مردم در آینده باید به آزمایش می شود”.

خبرنگاران می گویند در حال رشد است احساس ناخرسندی و سردرگمی در امریکا با ترس از اجرا بر روی تخت بیمارستان و نگرانی در مورد مراقبت از کودکان به عنوان ده ها میلیون ها نفر از کودکان در حال ارسال از مدرسه به خانه.

آنچه در مورد تعطیلی در نیویورک?

روز یکشنبه شهردار de Blasio گفت: این شهرستان در مدارس دولتی خواهد بود بسته از روز شنبه تا حداقل 20 مارس در آنچه او به عنوان “تصمیم دردناک”.

او گفت: مقامات خواهد و سپس نقد و بررسی اینکه آیا دوباره باز اما رد نکرد که مدارس باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی.

به طور جداگانه شهردار de Blasio گفت که از 09:00 به وقت شرق آمریکا سه شنبه (13:00 GMT) این شهر رستوران ها و کافه ها محدود خواهد بود “به مواد غذایی را خارج و تحویل”.

“این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق این تعاملات نیویورکی را در رستوران ها و کافه ها و مکان های که در آن ما نشستن نزدیک به هم. ما برای شکستن این چرخه” او در بیانیه ای گفت.

شهر نیویورک در حدود 27,000 رستوران با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

شهردار de Blasio همچنین گفت که “کاباره ها, فیلم تئاتر, تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت باید همه نزدیک”.

“این یک تصمیم من را به آرامی. این مکان ها بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر” در بیانیه خود گفت.

آمریکایی ها در حال بیدار شدن از خواب به یک واقعیت جدید به عنوان coronavirus گسترش با قفسه های فروشگاه های موردنیاز از ملزومات مدارس بسته و میلیون ها شغل در معرض خطر به عنوان کسب و کار به طور موقت بسته خود را درب.

فدرال رزرو آمریکا از افزایش نرخ بهره به نزدیک صفر و در روز یکشنبه در یکی دیگر از اورژانس حرکت برای کمک به تقویت اقتصاد کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام حرکت “فوق العاده” و “بسیار خبر خوبی است.”

  • کاهش نرخ: ما می رود تقریبا به صفر و راه اندازی بزرگ دست یافتیم

دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ما وارد فاز جدیدی از کروناویروس تست – اما خو رئیس جمهور خوش بینی.

“بدترین و در عین حال پیش برای ما” دکتر Fauci گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: تست برای coronavirus گسترش با بیش از 2000 آزمایشگاه در سراسر کشور آماده به روند آزمون و 10 متحده عامل درایو-از طریق آزمایش.

کاخ سفید در اعتراض به آمریکایی ها نه به ذخیره کردن به عنوان ویروس گسترش می یابد اطمینان آنها را که مواد غذایی زنجیره تامین قوی بودند.

چه اقدامات خود گرفته اند و در سراسر ایالات متحده ؟

لس آنجلس نیز تصمیم به تعطیل این شهر کافه ها و رستوران ها.

در ضمن 29 ایالت آمریکا اعلام کرده اند که آنها در حال بسته شدن مدارس.

هفته گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی آزاد به $50bn (£40bn) در بودجه امداد. این حرکت باعث مقررات در ارائه مراقبت های بهداشتی است و می تواند با سرعت بالا تست شده است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) در یکشنبه توصیه می شود که هر گونه حوادث با 50 یا بیشتر مردم شود.

CDC گفت که در طول هشت هفته و هر گونه تجمعات باید یا لغو و یا به تعویق افتاد, و اضافه کرد که این توصیه حذف شدند محل کار و مدارس.

آمریکا ممنوعیت سفر در انگلستان و جمهوری ایرلند به اجرا در آمده در 04:00 GMT روز سه شنبه. آن است که یک فرمت از قبل اندازه گیری در 26 کشورهای اروپایی در مرز شنگن سفر به منطقه است.

سازمان بهداشت جهانی توصیف کرده است اروپا به عنوان یک “جدید epicentre” از شیوع کروناویروس که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته.

به عنوان نتیجه ممنوعیت فرودگاه های ایالات متحده پرتاب شده است را به هرج و مرج با صف های طولانی تشکیل همانطور که مسافران منتظر ساعت برای نمایش قبل از عبور از گمرک.

در نیویورک وجود دارد گزارش ها از پرواز از پاریس در حال سوار توسط ماموران گمرک با پوشیدن ماسک.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: دفتر خود مشغول به کار بود با شرکت های هواپیمایی برای بهبود غربالگری بار.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی اشاره کرده اند که انتظار در پایانه های شلوغ به طور بالقوه می تواند منجر به بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به آلوده به ویروس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


چگونه باید خود را از برنامه سفر و تعطیلات متاثر شده است coronavirus? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>