Coronavirus: نیویورک موارد بیشتر از هر کشور


ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در خارج از آمریکا با توجه به آخرین آمار و ارقام.

دولت را تایید کرد caseload از Covid-19 شروع به پریدن کرد 10,000 روز پنج شنبه به 159,937 قرار دادن آن پیش از اسپانیا (153,000 موارد) و ایتالیا (143,000).

چین که در آن ویروس پدید آمده در سال گذشته گزارش شده 82,000 موارد است.

ایالات متحده به عنوان یک کل ثبت کرده است 462,000 موارد و تقریبا 16,500 مرگ و میر. در سطح جهان وجود دارد 1.6 میلیون نفر و 95,000 مرگ و میر.

در حالی که ایالت نیویورک منجر جهان در coronavirus موارد مرگ و میر (7,000) عقب اسپانیا (15,500) و ایتالیا (18,000) هر چند از آن است که بیش از دو برابر رقم رسمی از چین (3,300).

عکس های پدید آمده از کارگران در hazmat لباس دفن تابوت در یک گور دسته جمعی در شهر نیویورک است.

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم نشان داد که کارگران با استفاده از یک نردبان برای فرود به گودال بزرگ که در آن تابوت انباشته شدند.

تصاویر گرفته شده در جزیره هارت خاموش برانکس که استفاده شده است برای بیش از 150 سال توسط مسئولان شهرستان به عنوان یک جرم سایت دفن برای کسانی که با هیچ بعدی از قوم و خویش و یا خانواده هایی که استطاعت مجالس ترحیم.

دفن عملیات در سایت ramped تا در میان همه گیر از یک روز در هفته به پنج روز در هفته با توجه به وزارت اصلاحات است.

زندانیان از Rikers Island معمولا انجام این کار, اما این افزایش حجم کار به تازگی گرفته شده توسط پیمانکاران.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نشان داد اوایل این هفته این شهر گورستان عمومی ممکن است مورد استفاده برای تدفین در طول بیماری همه گیر.

“بدیهی است که جای ما مورد استفاده قرار گیرد در طول تاریخ توسط هارت جزیره,” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک افزایش یافته و به 799 روز چهارشنبه یک رکورد برای روز سوم.

اما فرماندار اندرو کومو در زمان قلب از این واقعیت است که تعدادی از Covid-19 بیماران بستری در نیویورک بیمارستان ها کاهش یافته و برای دومین روز به 200.

او گفت: آن را نشانه اجتماعی فاصله مشغول به کار بود. به نام او به وقوع یک “سکوت انفجار که امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11”.

یکی دیگر از روشنایی ضعیف تابیدن از امید بود منادی در روز پنج شنبه به عنوان رسمی برنامه ریزی برای سراسر کشور مرگ و میر را کاهش داده شد.

دکتر Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: ان بی سی نیوز’ امروز نشان می دهد در پنج شنبه آخر تعدادی از آمریکایی ها که می میرند از Covid-19 در شیوع “به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000”.

در اواخر ماه مارس Dr Fauci برآورد “بين 100000 و 200000” می میرند.

60000 طرح خواهد مطابقت بالایی برآورد تعداد مرگ و میر آنفولانزا در آمریکا بین ماه های اکتبر 2019 به مارس سال 2020 با توجه به دولت داده است.

اما معاون رئیس جمهور مایک پنس تاکید کرد در روز پنج شنبه که Covid-19 حدود سه بار به عنوان مسری آنفلوانزای.

کاخ سفید قبلا تبلیغ تخمین می زند که 2.2 میلیون آمریکایی ها می میرند از coronavirus اگر هیچ چیز انجام شده برای جلوگیری از گسترش آن.

اقامت در خانه سفارشات در ضمن بسته های غیر ضروری کسب و کار در 42 متحده در حالی که به شدت کاهش اقتصاد ما است.

اطلاعات جدید در روز پنج شنبه نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری در صدر 6 میلیون دلار برای دومین هفته متوالی در آوردن تعدادی از آمریکایی ها از کار بیش از سه هفته گذشته به 16.8 میلیون.

شیکاگو در ضمن اعمال مقررات منع رفت و آمد در مشروب فروش از 21:00 به وقت محلی روز پنج شنبه برای متوقف کردن مداوم نقض ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اندازه گیری با توجه به در محل باقی می ماند تا 30 آوریل می آید پس از مقامات بهداشتی این هفته گفت: سیاه Chicagoans حساب برای نیمی از تمام ایلینوی, شهرستان coronavirus موارد و بیش از 70 درصد از مرگ و میر با وجود ساخت تا فقط 30% از جمعیت.

“ما در حال قرار دادن این مقررات منع رفت و آمد در محل به دلیل بیش از حد بسیاری از افراد و کسب و کار شده اند نقض اقامت در خانه سفارش” گفت: شهردار لری Lightfoot در روز چهارشنبه.

خشونت مسلحانه در شیکاگو در روز سه شنبه هفت کشته و 14 زخمی است که مسئولان شهرستان گفت: نابخشودنی داده virus بحران است.

“هر یک از کسانی که ER تخت گرفته شده توسط یک گلوله قربانی می تواند کسی را مادر بزرگ کسی با شرایط از پیش موجود کسی است که در معرض خطر از دست دادن زندگی خود را به دلیل همه گیر” Supt چارلی بک گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آمار و ارقام از لوئیزیانا, می سی سی پی میشیگان و ویسکانسین و نیویورک منعکس کننده همان نژادی اختلاف در coronavirus عفونت.

Presumptive دموکرات کاخ سفید نامزد جو بایدن پیوست و خواستار رشد در روز پنج شنبه برای آزادی جامع نژادی اطلاعات در مورد بیماری همه گیر.

او گفت: آن را به حال بازیگران ویژه در بی عدالتی و تاثیر “ساختاری نژادپرستی”.

در ضمن یک دادگاه را مسدود کرده است بخش هایی از تگزاس موقت ممنوعیت سقط جنین که دولت اعلام کرد در ماه گذشته به نقل از شیوع کروناویروس.

سفارش در برابر “پزشکی غیر ضروری” روش های معرفی شده برای ذخیره ارزشمند منابع پزشکی برای کسانی که درمان Covid-19 تنها دولت جمهوری خواه دادستان کل گفت: در ماه مارس است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما قاضی لی Yaekel یک جورج بوش منصوب اعطا موقت سفارش محدود در برابر بان کی مون روز پنج شنبه.

“به عنوان یک حداقل این است که یک بار بی در حق زن به previability سقط جنین,” او نوشت: در او حاکم است.

آلاباما, آیووا, اوهایو و اوکلاهما را معرفی مشابه ممنوعیت سقط.

در حالی که هنوز هم وجود دارد هیچ واکسنی برای Covid-19 آمریکا فرهنگ جنگ به اثبات رسانده اند به طور مشابه, علاج ناپذیر است.

جنگ حقوقی نیز در گرفت که آیا اسلحه ها باید بسته شود در طول همه گیر و اگر مذهبی باید خدمات معاف از دستور دولت است که ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de