Coronavirus: نیویورک گزارش بالاترین تک-ویروس روز تلفات

موشکافی بیش نیویورک Covid-19 پاسخ راکد شده است که پس از اندرو کومو فرماندار اعلام کرد که دولت ثبت بالاترین تک روز افزایش ویروس مرگ و میر در روز سه شنبه.

این 731 مرگ و میر گزارش شده به ارمغان آورد و در مجموع به 5,489 مرگ و میر و 138,836 عفونت.

مقامات مواجه سوالات بیش از اقدامات خود را در خطر مردم پس از آلوده زندانی در Rikers زندان درگذشت.

مایکل تایسون, 53, درگذشت, انتظار برای شنیدن بیش از یک غیر جرم جنایی.

همانطور که از دوشنبه 286 زندانیان و 331 کارکنان در شهر نیویورک زندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

  • Coronavirus ویران کردن ما در جوامع سیاه

شیوع بیماری در شهر نیویورک زندان سیستم یکی از بدترین در تادیبی امکانات در سراسر ایالات متحده فقط به عنوان ایالت نیویورک منجر به این کشور در هر دو مجموع Covid-19 موارد و مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده رسیده.

چه آقای کومو می گویند ؟

فرماندار فاش کرد که نیویورک است که در پی این حادثه طبیعی شیوع کروناویروس در آمریکا شاهد آن بالاترین تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعت بین دوشنبه و سه شنبه.

این تغییر پس از دولت تا به حال دیده می شود دو روز پس از کاهش نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر کمتر.

اما فرماندار گفت: سه روز به طور متوسط برای موارد کاهش یافته بود. با این حال او هشدار داد که نیروهای جدید باید همچنان به دنبال دستورالعمل های بهداشتی به لحاظ اجتماعی فاصله و ماندن در خانه.

“ما نیاز به شور و نشاط حفظ آن است. زندگی به آن بستگی دارد,” او گفت:.

او خواسته نیویورکی برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ مذهبی به عنوان تعطیلات عید فصح و عید پاک رویکرد است.

آنچه که اتفاق می افتد با نیویورک زندان?

آقای کومو تا کنون دستور آزادی حداقل 1,100 زندانیان. پاسخ به سوالات در روز سه شنبه با انتقاد از فرماندار گفت: دولت بود “در ادامه به بررسی” وضعیت در نیویورک زندان در ارتباط با ویروس.

تایسون از نیویورک برانکس قصبه شد و اولین زندانی به مرگ از Covid-19 در Rikers Island یکی از نیویورک بزرگترین زندان.

گزارش زیر از تایسون, مرگ قانونی کمک های جامعه در یک بیانیه تقبیح آقای کومو عدم انتشار کسانی که “به ویژه آسیب پذیر” به ویروس.

“این فاجعه شده اند به طور کامل قابل اجتناب اگر تنها فرماندار کومو تا به حال به کارگردانی [گروه اصلاحات و جامعه نظارت] به عمل قاطعانه از ابتدا از این بیماری همه گیر” گفت: تینا سیدنی وکیل مسئول دفاع جنایی در کمک حقوقی جامعه در روز دوشنبه.

“وقت آن است که برای فرماندار به استخدام وسعت کامل از کسانی که قدرت و عمل بدون تاخیر برای جلوگیری از فاجعه است.”

تایسون شده بود بازداشت و پس از 28 فوریه برای نقض یک سال 2017 آزادی مشروط سفارش یک خطای فنی شبیه به مقررات منع رفت و آمد از دست رفته و یا شکست به گزارش یک آدرس را تغییر دهید.

در یک طرح دعوی در دادگاه توسط کمک های حقوقی جامعه در هفته گذشته تایسون بود در میان 100 تن از بازداشت شدگان برگزار شد برای نقض آزادی مشروط است که این سازمان تا به حال شناسایی شده برای انتشار است. او تا به حال شناخته شده به عنوان “در معرض خطر” برای سن خود و نامشخص شرایط بهداشتی.

چندین حوزه های قضایی باید زندانیان با توجه به Covid-19 خطر, اما این نرم افزار شده است ناهموار.

دادستان کل ویلیام بار نیز به کارگردانی ما اداره زندانها به گسترش این گروه از زندانیان فدرال واجد شرایط برای آزادی های اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im