Coronavirus: نیویورک با استفاده از گورهای دسته جمعی در میان شیوع


تصاویر جدیدی از تابوت به خاک سپرده شد در یک گور دسته جمعی در شهر نیویورک به عنوان تلفات از شیوع کروناویروس در ادامه به افزایش است.

کارگران در hazmat لباس دیده می شد با استفاده از یک نردبان برای فرود به یک گودال بزرگ که در آن تابوت انباشته شدند.

محل هارت جزیره استفاده می شود برای نیویورکی با هیچ بعدی از قوم و خویش و یا کسانی که نمی توانند هزینه های یک مراسم تشییع جنازه.

ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور تنها با توجه به آخرین آمار و ارقام.

دولت را تایید کرد caseload از Covid-19 شروع به پریدن کرد 10,000 روز پنج شنبه به 159,937 از آنها از 7000 فوت کرده اند.

اسپانیا تا به حال 153,000 موارد و ایتالیا 143,000 در حالی که چین که در آن ویروس پدید آمده در سال گذشته گزارش شده 82,000 موارد است.

ایالات متحده به عنوان یک کل ثبت کرده است 462,000 موارد و تقریبا 16,500 مرگ و میر. در سطح جهان وجود دارد 1.6 میلیون نفر و 95,000 مرگ و میر.

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم می آید از هارت جزیره خاموش برانکس در لانگ آیلند صدا که استفاده شده است برای بیش از 150 سال توسط مسئولان شهرستان به عنوان یک جرم سایت دفن برای کسانی که با هیچ بعدی از قوم و خویش و یا خانواده هایی که استطاعت مجالس ترحیم.

محتمل است که بسیاری از تابوت برای coronavirus قربانیان اما روشن نیست که آیا آنها سقوط به دسته بندی های بالا.

دفن عملیات در سایت ramped تا در میان همه گیر از یک روز در هفته به پنج روز در هفته با توجه به وزارت اصلاحات است.

  • یک ویروس در دو آمریکایی
  • چهار نفر از پنج شغل های آسیب دیده توسط ویروس جهان

زندانیان از Rikers Island, شهر اصلی زندان های پیچیده معمولا از انجام این کار, اما این افزایش حجم کار به تازگی گرفته شده توسط پیمانکاران.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نشان داد اوایل این هفته که “موقت تدفین” ممکن است لازم باشد تا این بحران را گذرانده بودند.

“بدیهی است که جای ما مورد استفاده قرار گیرد در طول تاریخ توسط هارت جزیره,” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک افزایش یافته و به 799 روز چهارشنبه یک رکورد برای روز سوم.

اما فرماندار اندرو کومو در زمان قلب از این واقعیت است که تعدادی از Covid-19 بیماران بستری در نیویورک بیمارستان ها کاهش یافته و برای دومین روز به 200.

او گفت: آن را نشانه اجتماعی فاصله مشغول به کار بود. به نام او به وقوع یک “سکوت انفجار که امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11”.

یکی دیگر از روشنایی ضعیف تابیدن از امید بود منادی در روز پنج شنبه به عنوان رسمی برنامه ریزی برای سراسر کشور مرگ و میر را کاهش داده شد.

دکتر Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: ان بی سی نیوز’ امروز نشان می دهد در پنج شنبه آخر تعدادی از آمریکایی ها که می میرند از Covid-19 در شیوع “به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000”.

در اواخر ماه مارس Dr Fauci برآورد “بين 100000 و 200000” می میرند.

60000 طرح خواهد مطابقت بالایی برآورد تعداد مرگ و میر آنفولانزا در آمریکا بین ماه های اکتبر 2019 به مارس سال 2020 با توجه به دولت داده است.

اما معاون رئیس جمهور مایک پنس تاکید کرد در روز پنج شنبه که Covid-19 حدود سه بار به عنوان مسری آنفلوانزای.

  • Coronavirus: یک راهنمای تصویری به تاثیر اقتصادی
  • اقتصاد جهانی خواهد رنج می برند برای سال آینده’

کاخ سفید قبلا تبلیغ تخمین می زند که 2.2 میلیون آمریکایی ها می میرند از coronavirus اگر هیچ چیز انجام شده برای جلوگیری از گسترش آن.

اقامت در خانه سفارشات در ضمن بسته های غیر ضروری کسب و کار در 42 متحده در حالی که به شدت کاهش اقتصاد ما است.

اطلاعات جدید در روز پنج شنبه نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری در صدر 6 میلیون دلار برای دومین هفته متوالی در آوردن تعدادی از آمریکایی ها از کار بیش از سه هفته گذشته به 16.8 میلیون.

شیکاگو در ضمن اعمال مقررات منع رفت و آمد در مشروب فروش از 21:00 به وقت محلی روز پنج شنبه برای متوقف کردن مداوم نقض ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اندازه گیری با توجه به در محل باقی می ماند تا 30 آوریل می آید پس از مقامات بهداشتی این هفته گفت: سیاه Chicagoans حساب برای نیمی از تمام ایلینوی, شهرستان coronavirus موارد و بیش از 70 درصد از مرگ و میر با وجود ساخت تا فقط 30% از جمعیت.

  • در حال اقلیت بودن سخت ترین ضربه coronavirus?

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آمار و ارقام از لوئیزیانا, می سی سی پی میشیگان و ویسکانسین و نیویورک منعکس کننده همان نژادی اختلاف در coronavirus عفونت.

Presumptive دموکرات کاخ سفید نامزد جو بایدن پیوست و خواستار رشد در روز پنج شنبه برای آزادی جامع نژادی اطلاعات در مورد بیماری همه گیر.

او گفت: آن را به حال بازیگران ویژه در بی عدالتی و تاثیر “ساختاری نژادپرستی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im