Coronavirus: New York virus افزایش مرگ و میر گذشته 3,500


ایالت نیویورک ثبت 630 بیشتر coronavirus مرگ یکی دیگر از رکورد روزانه است که طول می کشد عوارض خود را به 3,565.

اکثر مرگ و میر ناشی شده اند و در شهر نیویورک است. دولت در حال حاضر تقریبا به عنوان بسیاری از موارد بیش از 113,000 – به عنوان کل ایتالیا.

فرماندار اندرو کومو گفت: عفونت می تواند قله در بین چهار و 14 روز.

“بخشی از من خواهد بود و در راس و فقط اجازه دهید آن را انجام دهد. اما بخشی از من است که می گوید این خوب است که ما نه در راس چون ما هنوز آماده نیست,” او گفت:.

آقای کومو گفت: دولت ادامه جستجو برای بیش هواکش. او تشکر کرد چین برای ارسال 1,000 هواکش که با توجه به تاریخ شنبه رسید. ایالت اورگان را تحویل 140 بیشتر, او گفت:.

 • ویروس زنده به روز رسانی از سراسر جهان

آمریکا بیش از 290,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 7000 نفر کشته شده اند با این ویروس.

در سطح جهان بیش از 60,000 نفر کشته شده اند و بیش از 1.1 میلیون نفر آلوده شده اند, دانشگاه جانز هاپکینز در آمریکا می گوید.

چه در نیویورک ؟

دولت شمارش 113,074 تایید موارد 63,036 از آنها در شهر نیویورک است.

آقای کومو گفت: تعداد موارد و مرگ و میر در حال حاضر رو به افزایش در نرخ آهسته تر در شهر نیویورک وجود دارد و نگران افزایش موارد در نزدیکی لانگ آیلند.

در ضمن جدید سرریز بیمارستان — 2,500 تخت Javits Center در منهتن – خواهد بود کارکنان و مجهز توسط دولت فدرال است.

برخی از 85000 نفر حدود یک چهارم از آنها از کشورهای دیگر امضا کرده اند تا برای کمک به مقابله با شیوع این بیماری در نیویورک بدترین در ایالات متحده است.

شهر نیویورک شهردار دارای پیام های ارسال شده به آن هشت میلیون نفر جمعیت اصرار واجد شرایط بهداشت و درمان کارگران به داوطلب.

“هر کسی که در حال حاضر در این مبارزه ما نیاز به شما گفت:” بیل د Blasio, جذاب, برای کمک به از “هر گونه مراقبت های بهداشتی حرفه ای: دکتر, پرستار, تنفسی درمانگر شما نام آن را”.

Mr د Blasio تخمین زده است که این شهرستان نیاز به 45,000 بیشتر کارکنان پزشکی برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر در آوریل و مه.

پیش از او خواست ساکنان به پوشیدن ماسک – “است که می تواند یک روسری و یا چیزی است که شما خودتان را یک bandana” – زمانی که آنها بیرون بروید.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه چیز دیگری اتفاق می افتد در ما ؟

 • نیروی دریایی ایالات متحده می گوید تقریبا نیمی از خدمه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت – که لنگر انداخت در گوام پس از ویروس موارد می ترسید شد در هیئت مدیره – تست شده اند و شده اند وجود دارد 155 موارد تایید شده. هیچ کس منتقل شده به بیمارستان و 1,548 ملوانان را ترک کرده اند این کشتی رفته و در ساحل. در اوایل این هفته کشتی فرمانده برداشته شد پس از او را متهم به نیروی دریایی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن شیوع.
 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای پوشیدن یک ماسک صورت با وجود جدید پزشکی راهنمایی مشاوره آمریکایی ها برای انجام این کار. او نمی تواند خود را پستال “روسای جمهور و نخست وزیران دیکتاتورها پادشاهان و ملکه” در دفتر بیضی در حالی که با پوشیدن یک, او گفت:.
 • یکی دیگر از ویروس کانون جنوب ایالت لوئیزیانا گفت: مرگ و میر تا به حال شروع به پریدن کرد و 20 درصد به 370 روز جمعه با 10000 موارد تایید شده. فرماندار جان ادم ادواردز خواست ساکنان خود را به احترام اقامت در خانه سفارش درخواست آنها را به “انجام یک کار بهتر”. شیوع بیماری در نیواورلئان است سرانه نرخ مرگ و دو بار به عنوان بالا به عنوان در نیویورک است. پزشکان و مقامات بهداشت عمومی پیشنهاد کرده اند که نرخ بالای چاقی و مربوط به شرایط می تواند نقش رویترز گزارش.
 • کانادا نخست وزیر جاستین ترودو گفت که او نمی خواهد مقابله به مثل رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود شده صادرات تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی. او قبلا گفته بود یک “اشتباه” برای ما برای جلوگیری از تجارت هنگامی که ما دریافت کمک از کانادا پرستاران.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه در مورد بقیه جهان است ؟

 • انگلستان دیدم یک رکورد تعداد مرگ و میر در یک روز – 708 – اما تعدادی از تأييد جدید کروناویروس موارد سقوط کرد. تعداد کل افرادی که فوت کرده اند در بیمارستان ها در حال حاضر 4,313.
 • نخست وزیر بوریس جانسون حامله نامزد کری Symonds گفت که او تا به حال صرف چند روز در رختخواب با علائم و نشانه های این ویروس است. او گفت که او “در گفتوگوی” پس از هفت روز از بقیه. آقای جانسون آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته و با انجام جلسات کابینه از طریق لینک ویدئو.
 • نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت این کشور “نزدیک به عبور از قله عفونت” به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر کاهش یافت و برای دومین روز در یک ردیف. آقای سانچز نیز تمدید مستند اقدامات تا 25 مارس گفت: محدودیت بودند “صرفه جویی در زندگی می کند”. تلفات از 809 مرگ و میر در یک روز پایین ترین در اسپانیا برای یک هفته.
 • ایتالیا دیده است آن اولین قطره در تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه در هنگام وقوع. تعداد مرگ و میر – 681 – گرفته شده در این کشور تلفات به 15,362 اما کوچکتر از قبلی در روز.
 • چین مشاهده شد یک دقیقه سکوت به یاد بیش از 3000 نفر که فوت از coronavirus در کشور است. در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی همه چراغ راهنمایی قرمز شد به طور موقت.
 • کویت ثبت آن مرگ اول و 79 سال تبدیل شده است اولین کسی که به مرگ از coronavirus در گرجستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de