از شیوع کروناویروس در نیویورک بدتر خواهد شد با آسیب شتاب کمبود کلیدی لوازم پزشکی, شهردار این شهرستان گفته است.

“ما حدود 10 روز دور از دیدن گسترده کمبود” بیل د Blasio گفت: در روز یکشنبه. “اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش مردم خواهد مرد.”

ایالت نیویورک تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در ایالات متحده و حساب برای تقریبا نیمی از این کشور موارد است.

در حال حاضر وجود دارد 31,057 موارد تایید شده در سراسر کشور با 390 مرگ و میر.

روز یکشنبه دولت فرماندار اندرو کومو گفت 15,168 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس., افزایش بیش از 4000 از روز قبل.

“همه آمریکایی ها سزاوار حقیقت بی پرده” آقای د Blasio گفت NBC News. “آن را تنها بدتر و در واقع آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر است.”

نیویورک در حال حاضر حدود 5 درصد از Covid-19 نفر در سراسر جهان است.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلامیه برای دولت داد که در آن دسترسی به میلیاردها دلار از دولت فدرال کمک.

اما آقای د Blasio ادامه به انتقاد از دولت برای آنچه که او به عنوان دیدگاه پاسخ ناکافی.

“من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ: اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت,” او گفت:. “این است که رفتن به بزرگترین بحران در داخل کشور پس از رکود بزرگ” او اضافه کرد با اشاره به بحران اقتصادی دهه 1930.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پزشکان در سراسر نیویورک گزارش کرده اند تخلیه تجهیزات پزشکی و عدم دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی در خط مقدم از وقوع.

هشدار از جمله کمبود باید برای چندمین بار در سراسر کشور به عنوان دیگر دولت فرمانداران باید التماس کرد با دولت فدرال را بیشتر منابع در دسترس است.

در کالیفرنیا دستور مقامات بیمارستان به محدود کردن coronavirus تست. در ضمن یک بیمارستان در ایالت واشنگتن – هنگامی که مرکز ما شیوع – گفت: آن را می تواند اجرا از هواکش آوریل.

و در روز یکشنبه, ایلینوی, فرماندار JB پریتزکر متحده نیز گفت: “رقابت در برابر یکدیگر” برای ویروس, لوازم.

“ما نیاز به میلیون ها نفر از ماسک و صدها نفر از هزاران نفر از لباس و دستکش,” او گفت:. “ما در حال گرفتن فقط بخشی از آن است. بنابراین ما در بازار رقابت برای این موارد که ما به شدت نیاز داریم.”

سنای آمریکا است انتظار برای تشکیل جلسه در روز یکشنبه برای رای دادن تقریبا 2 تریلیون دلار (£1.7 تریلیون) اورژانس محرک لایحه در نظر گرفته شده برای بلانت مجازات اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر.

یک رای نهایی به تصویب این قانون است که برای برنامه ریزی بعد از آن در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im