Coronavirus: NHS بلبل لندن برای متوقف کردن بستری بیماران

بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در لندن برای جلوگیری از بستری بیماران.

در یک پیام از بلبل مدیر عامل چارلز نایت او گفت که پس از این زمان بیماران ترک بیمارستان در اکسل, سایت پاپ آپ بخش قرار داده خواهد شد در حالت آماده به کار.

این یادداشت فرستاده شده به کارکنان شاغل در بیمارستان نشان داد که این تاسیسات بود به گسترش فراتر از یک بخش است.

آقای نایت نسبت داده شده از این به لندن “پس از مشاوره به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند”.

برخی از بیماران ممکن است هنوز هم پذیرفته شود در روزهای آینده این پیام می گوید: به این دلیل که کروناویروس در پایتخت “همچنان تحت کنترل”.

“به عنوان یک نتیجه, پس از گذشته از این ما اولین گروه از بیماران برگ بیمارستان قرار داده خواهد شد آماده به کار, آماده به از سرگیری عملیات به عنوان و زمانی که مورد نیاز در این هفته و به طور بالقوه به ماه آمده است:” آقای شوالیه می رود می گویند در این یادداشت.

زمانی که دولت دستور داد ساخت بیمارستان در مارس 13, آن بسیار محتمل به نظر می رسید که انگلستان می تواند ضعف های کروناویروس بحران است.

صحنه هایی از شمال ایتالیا باعث شد مسئولان به نگرانی بیمه خدمات درمانی خواهد اجرا از تخت های مراقبت ويژه و هواکش و یا حتی که پزشکان می تواند مجبور به ترک برخی از بیماران مبتلا به مرگ است.

اما این هرگز بیرون آمده و با وجود گزارش های تایید نشده که برخی از بلبل بیمارستان هرگز درمان یک بیمار است.

بیمه خدمات درمانی است و تقریبا دو برابر آن ICU ظرفیت آن از قبل موجود مکان به 1,555 تخت. این افزایش ظرفیت به معنی بسیاری از بیمارستان ها داشته اند به ارسال به بیماران خود را به یک بلبل تسهیلات.

تعداد کم از پذیرش به بلبل نیز می تواند مربوط به یک سخت ورود معیارهای که مانع از ضعیف ترین بیماران. بیمارستان ها معمولا نسبت به تهیه جوان و مشخصه بیماران مبتلا به کروناویروس به جای آن با موارد شدید.

Sir Simon استیونس, رئیس بیمه خدمات درمانی گفت: “شمارش به عنوان یک موفقیت بزرگ برای کل کشور اگر ما هرگز نیاز به استفاده از (بلبل) اما با بیشتر امواج از coronavirus ممکن است این مهم است که ما این امکانات اضافی در محل و در درمان بیماران مبتلا به”.

او افزود که coronavirus خواهد بود “با ما به ماه, اگر نه سال آمده است” به این معنی که ظرفیت داده شده توسط بلبل مفید خواهد بود که در طول دوره.

“برای کسانی که می گویند ما در حال رفتن به نیاز به پر کردن هر بلبل تخت ما می گویند, البته, آن را حس می کند به امید بهترین اما با این حال به آماده شدن برای بدترین.”

خواندن این یادداشت کامل

“اولا یک تشکر از شما به همه شما که در ساخت بلبل لندن موفق بخشی از بیمه خدمات درمانی کل لندن احتمالی برنامه ریزی و پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من بسیار افتخار از فرهنگ ما را توسعه داده اند در میان پزشکان و دیگر کارکنان به ارمغان آورد با هم از سراسر بیمه خدمات درمانی در لندن و فراتر از آن برای بسیج این نوع جدید از بیمارستان. با تشکر ویژه از هیئت بارتس سلامت NHS Trust که توافق به میزبانی بیمارستان جدید ما ساخته شده تنها پنج هفته پیش.

“آن شده است فوق العاده فروتنی تجربه برای دیدن بسیاری از مردم از بسیاری از رشته های متحد برای این ماموریت است. این یک امتیاز به بخشی از این بلبل داستان. ما به شما افتخار می کنیم و شما بايد افتخار كنيد.

“با تشکر از عزم و فداکاری از اهالی لندن در زیر این کارشناس توصیه به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی ما داشته اند به گسترش بلبل ظرفیت فراتر از بخش اول.

“به عنوان نخست وزیر گفت: ما در حال حاضر با گذشته اولین قله در coronavirus موارد و بیمه خدمات درمانی است که در نتیجه حرکت به فاز دوم خود در پاسخ به این جهانی و همه گیر.

“این احتمال وجود دارد که در روزهای آینده ما را نمی خواهد نیاز به بستری بیماران به لندن بلبل در حالی که کروناویروس در پایتخت باقی مانده تحت کنترل است.

“به عنوان یک نتیجه, پس از گذشته از این ما اولین گروه از بیماران برگ بیمارستان قرار داده خواهد شد آماده به کار, آماده به از سرگیری عملیات به عنوان و زمانی که مورد نیاز در این هفته و به طور بالقوه به ماه آمده است.

“پس این به این معنا نیست نقش ما در لندن در پاسخ به این ویروس است. ما باید آماده برای این احتمال که تعداد Covid-19 مورد افزایش دوباره اگر و زمانی که دولت برطرف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. به همین دلیل است که لندن بلبل خواهد ایستاد آماده باید دوباره آن لازم است.

“کار نیز در حال انجام به در نظر گرفتن چگونه بلبل نقش ممکن است بیشتر وفق دهند به عنوان بیمه خدمات درمانی به دنبال از سرگیری فعالیت است که تا به حال به متوقف می شود در فاز اول پاسخ ما به این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر