Coronavirus موارد نه به طور چشمگیری افزایش خارج از چین با وجود افزایش در هوبئی استان های سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید.

تنها استثنا در یک قایق لنگر انداخت در ژاپن که در آن 44 مورد جدید گزارش شده آوردن مجموع وجود دارد به 218.

نیز وجود دارد هیچ تغییر عمده ای در coronavirus را الگوی مرگ و میر و یا شدت با توجه به این که.

هوبئی ثبت 242 مرگ و میر در چهارشنبه مرگبارترین بعد از وقوع.

نیز وجود دارد یک افزایش بزرگ در موارد با 14,840 مردم تشخیص داده اما بیشتر از این پایین بود به هوبئی استفاده گسترده تر تعریف به تشخیص مردم گفت: مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

“این نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در مسیر وقوع,” او گفت:.

خارج از چین وجود داشته است دو مرگ و 447 موارد در 24 کشور, او گفت:.

در ژاپن روز شنبه اعلام کرد برای اولین بار coronavirus مرگ یک زن در 80s که زندگی در Kanagawa, جنوب غرب توکیو.

زن را تشخیص تایید شد و پس از مرگ او و او تا به حال هیچ آشکار لینک به چین هوبئی استان کانون شیوع ژاپنی رسانه ها گزارش شده است.

آنچه اتفاق می افتد در الماس شاهزاده خانم ؟

این کشتی در قرنطینه در یوکوهاما. همه 3,700 مردم در هیئت مدیره آزمایش شده است.

افراد مبتلا به این ویروس هستند گرفته شده برای بیمارستان ها در زمین درمان می شود در حالی که کسانی که در هیئت مدیره هستند تا حد زیادی محدود به کابین خود.

با این حال روز پنجشنبه ژاپن گفت این امر اجازه می دهد تا کسانی که در سن 80 یا بیش که آزمایش منفی برای coronavirus به پیاده.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: آنها می تواند مجاز کردن کشتی به عنوان اوایل به عنوان جمعه را به اقامت در محل اقامت ارائه شده توسط دولت ژاپن تایمز گزارش داد.

  • در حال کشتی های کروز واقعا “شناور ظروف پتری’?
  • کشتی کروز رد پنج پورت اسکله در گذشته

در همین حال یکی دیگر از کشتی کروز – MS Westerdam – حمل بیش از 2000 نفر از منوی view در کامبوج پس از تبدیل دور توسط پورت در ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند با وجود داشتن هیچ بیمار بیماران در هیئت مدیره.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه پشت هوبئی سنبله?

تا روز چهارشنبه افزایش تعداد افراد مبتلا به این ویروس در هوبئی تثبیت شد.

جدید مرگ و میر در این استان را تحت فشار قرار دادند ملی تلفات بالا 1,350 با تقریبا 60000 عفونت در کل.

چین اخراج دو مقام در استان هوبئی ساعت پس از آمار و ارقام جدید نشان داد.

Mr Ryan, از, که, گفت سنبله منعکس تغییر در این راه از موارد تشخیص داده شد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“بسیاری از این موارد مربوط به یک دوره رفتن در طول روز و هفته و به صورت گذشته نگر گزارش به موارد گاهی اوقات پس از بازگشت به ابتدای شیوع خود,” او گفت:.

تنها هوبئی – که حساب برای بیش از 80 درصد از کلی چینی عفونت – با استفاده از این تعریف جدید برای تشخیص موارد جدید.

نهایی اعضای یک که تیم بودند انتظار می رسند در چین بیش از آخر هفته به بررسی کانون شیوع Mr Ryan گفت.

می توانید به ما اعتماد اعداد ؟

فقط در مورد هر کس که زیر چین های رسمی coronavirus اعداد شده است قادر به دیدن آن شده اند ناقص است. مقامات دولتی می دانم که این بیش از حد. به هیچ وجه آنها به حساب برای همه آلوده. چگونه می تواند از آنها ؟

اما حداقل ما تا به حال آنچه به نظر می رسد روند. ما می تواند با رعایت الگوی سعی و برآورد مسیر از شیوع بیماری است. حالا که رفته بیش از حد است.

شما می توانید درک کنند که چرا این تصمیم گرفته شده است که افرادی که علائم ویروس به علاوه یک CT اسکن قفسه سینه نشان عفونت در حال حاضر شمارش در “قطعا آلوده” ستون. با این حال انداخته است روند نقشه برداری به هرج و مرج.

بیش از 24 ساعت گذشته در هوبئی به تنهایی نزدیک به 15000 نفر بودند نقل مکان کرد و به آلوده ستون. این را فرستاده تکان در سراسر جهان, اما در واقع, اگر شما در نظر چهارشنبه موارد با تعریف نرخ به خوبی می تواند معنی دیگری بعد از کاهش: یک تصویر کاملا متفاوت.

بنابراین در حال حاضر ما در حال خاراندن سر ما: آیا ما شروع به دنبال الگوی همه را دوباره و دوباره از شنبه به بعد? این نیز بسیاری از چپ چه واقعی مرگ و میر باید در طول هفته های اخیر و میزان که ما باید درمان کلی آمار و ارقام به طور جدی به هر حال.

در تحولات دیگر:

  • در انگلستان و مقامات در حال تلاش برای ردیابی تماس با ما از آخرین فرد مبتلا به کوروناویروس. که پرواز به فرودگاه هیترو لندن از چین چند روز پیش در نهم مورد تایید می شود
  • استرالیا تمدید ممنوعیت آن در افرادی که از سرزمین اصلی چین برای یک هفته دیگر تا 22 بهمن
  • هنگ کنگ ترین بالا مشخصات رویداد ورزشی راگبی نفره و همچنین سنگاپور نفره انتظار می رود به تعویق افتاد
  • چین گفت: این امر تلو تلو خوردن بازگشت کودکان به مدرسه – چند استان را تعطیل, مدارس تا پایان ماه فوریه
  • در ویتنام است که هم مرز با چین هزاران نفر از مردم در روستاها در نزدیکی پایتخت هانوی قرار داده شده است تحت قرنطینه پس از چندین موارد کشف شد. ویتنام در حال حاضر تایید حداقل 16 مورد
  • صلیب سرخ خواستار تحریم کره شمالی که اجازه می دهد کمک به آژانس برای انتقال وجوه برای خرید تجهیزات. تست کیت و لباس های محافظ ضروری و مورد نیاز به آماده شدن برای یک ممکن است شیوع آن می گوید:
  • انگلیسی, rap star Stormzy است به تعویق افتاد سر پا, از سفر خود را – او شده بود با توجه به بازی در مکان های از جمله شانگهای ، هنگ کنگ ، سنگاپور و مالزی در ماه مارس
  • یک زن روسی که قرار بود به یک coronavirus قرنطینه فرار کرده است – مقاومت در برابر تلاش های مقامات برای بازگرداندن او به بیمارستان توسط نیروی. آلا Ilyina, 32, شده است امتناع از باز کردن درب از سنت پترزبورگ آپارتمان به پلیس

بیشتر بخوانید درباره کروناویروس و تاثیر آن

ما باید نگران باشم ؟ سلامتی ما خبرنگار توضیح می دهد

سوالات خود را: شما می توانید آن را بیش از یک بار ؟

آنچه شما می توانید انجام دهید: آیا ماسک واقعا کمک می کند ؟

درک گسترش: یک راهنمای تصویری به وقوع


شما در هوبئی? و یا آیا شما اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن ؟ تماس با ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im