Coronavirus: جشنواره نوروزی تحت الشعاع قرار شیوع


جشن نوروز, نوروز در زمان تیره و تار. بیش از 1100 نفر کشته شده اند در ایران به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

این سومین بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایتالیا و چین و نگرانی وجود دارد که ارقام واقعی می تواند به طور قابل توجهی بالاتر از رسما اذعان کرد.

مقامات ایران خواسته اند که برداشته شدن تحریم های ایالات متحده برای کمک به آنها در مقابله با بحران.

اما آنها متهم شده اند که به کندی عمل می کنند و قفل کردن شهرستانها – حتی به عنوان تعدادی از عفونت ها به طور چشمگیری افزایش یافته است.

تناقض نسخه رسمی می تواند در نتیجه بازداشت. اما بی بی سی به تصویب رسید پیام از یک ناشناس, دکتر, کار در کشور است.

او توضیح داد که آمار رسمی به عنوان “مسخره” اضافه کردن “وجود دارد نه به اندازه کافی منابع برای مراقبت از افراد آلوده و یا برای محافظت از کسانی که درمان آنها”.

بهداشت و درمان ‘هرج و مرج’

دکتر گفت: سیستم بهداشت و درمان در “هرج و مرج” با بيمارستان “تنها در افرادی که به شدت بیمار و تبدیل هر کس دیگری دور”.

  • کشورهای آسیایی صورت ویروس نبرد میان که هشدار
  • ایران coronavirus تلفات عبور می کند 1,000

برخی از ایران و شلوغ ترین زیارتگاه های مذهبی که در حال حاضر بسته شده است, اما در اوایل این هفته جمعیت خشمگین نمازگزاران قرار دادند و راه خود را در, در شهرهای قم و مشهد.

شیعه زائران و بازدید از اماکن مذهبی از سراسر جهان اسلام در حال حاضر کمک به گسترش این ویروس به کشورهای اطراف.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در پاکستان یک اردوگاه قرنطینه قرار بود در تافتون, نزدیک به مرز ایران. آن را پردازش بیش از 4000 نفر به ترک ایران شد.

اما فیلم از داخل به بی بی سی در اوایل این هفته نشان می دهد شلوغ و کثیف شرایط با مردم های چادر به جای اینکه به صورت جداگانه جدا شده است.

بسیاری از کسانی که در اردوگاه خشمگین هستند. یکی به بی بی سی گفت که “به جای جلوگیری از coronavirus این است که پخش آن را”.

بیش از نیمی از پاکستان حدود 400 موارد پدید آمده از اردوگاه در تافتون. و عدم تست در این سایت بدان معناست که آنها باید تنها شناسایی شده است که فرستاده شده به ثانویه امکانات قرنطینه در خانه خود گردید.

مرتضی وهاب مشاور وزیر در استان سند که دریافت کرده است, بخش عمده ای از افراد آلوده از تافتون به بی بی سی گفت این وضعیت در اردوگاه بود “نگران کننده”.

اما او اضافه کرد: اقدامات انجام شده به قرنطینه کسانی که از تافتون برای بار دوم به جلوگیری از آنها را از آمدن به تماس با گسترده تر است.

مقامات مسئول تافتون اردوگاه به بی بی سی گفت پیشرفت در حال حاضر ساخته شده است.

افغانستان عودت

نگرانی نیز رو به افزایش در ایران و دیگر همسایه شرقی افغانستان است. ده ها هزار افغان مهاجر و پناهنده شده اند و جریان را به غربی افغانستان در روز های اخیر.

چک برای این ویروس در محل هستند اما یک مقام اذعان کرد و آن را “اجتناب ناپذیر” است که تعدادی از عفونت ها در این کشور افزایش خواهد یافت.

در پاکستان و افغانستان پزشکی متخصصان هشدار می دهند که در حال حاضر ضعف سیستم بهداشت و درمان را در تلاش برای مقابله با عمده شیوع.

تا کنون تعداد موارد تایید شده بوده است نسبتا پایین تنها با 22 در افغانستان اما تعداد آزمایشات انجام شده در هر دو کشور نیز بسیار کوچکتر نسبت به جاهای دیگر و واقعی آمار و ارقام می تواند بسیار بالاتر است.

یک دکتر در پاکستان با اشاره به نحوه بیمارستان در مراتب پیشرفته تر کشورهایی مانند ایتالیا شده بود غرق coronavirus بنابراین اگر یک وضعیت مشابه توسعه یافته در پاکستان او پرسید: “چه می توانیم بکنیم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im