Coronavirus: OneWeb مقصر همه گیر برای سقوط

OneWeb بالا-مشخصات مستقر در لندن ماهواره ای راه اندازی شده است برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ایالات متحده است.

این شرکت است که ساخت یک شبکه برای ارائه پهنای باند در سراسر جهان سرزنش Covid-19 بحران برای عدم توانایی خود را برای تضمین سرمایه گذاری های جدید.

OneWeb با صدور بیانیه ای گفت این بود تخمگذار کردن بسیاری از کارکنان خود را در حالی که به دنبال یک خریدار برای این شرکت است.

راه اندازی به تازگی راه اندازی 74 ماهواره ای در صورت فلکی برنامه ریزی شده برای کل حداقل 648 فضاپیما است.

ایده این است که این شبکه ارائه خواهد شد بالا-پهنای باند و زمان تاخیر کم برای اتصال به اینترنت از هر نقطه در روی زمین نوار قطب جنوب است.

شایعات از سقوط شده بود چرخش در اطراف OneWeb این هفته. آن را مطرح کرده بود £2.6 میلیارد دلار برای اجرای پروژه خود را اما کارشناسان در صنعت فضایی این باورند که دو برابر این مبلغ احتمالا نیاز به کامل سیستم.

بیانیه منتشر شده توسط OneWeb در ساعات اولیه روز شنبه, لندن, زمان گفت: این شرکت نزدیک شده بود برای به دست آوردن تامین مالی اما این که “روند پیشرفت نیست زیرا از تاثیر مالی و بازار تلاطم مربوط به گسترش Covid-19”.

مدیر عامل شرکت آدریان Steckel افزود: “امروز یک روز دشوار برای ما در OneWeb. بسیاری از مردم اختصاص داده اند بنابراین مقدار انرژی و تلاش و شور و شوق به این شرکت و ماموریت ما است. امید ما این است که این فرایند اجازه می دهد ما را به حک کردن یک مسیر رو به جلو است که منجر به تکمیل ماموریت ما این ساختمان در سال تلاش و میلیاردها سرمایه سرمایه گذاری.”

OneWeb طرح برای اولین بار ارائه شده در جزئیات به رسانه ها در لندن سلطنتی موسسه در سال 2015.

اوایل حامیان شامل ایرباس Intelsat Bharti شرکت کوکا کولا گروه سالیناس Hughes Network Systems, سکس و اینتل. Softbank شد یک سرمایه گذار عمده.

اما ساختمان های ماهواره ای صور فلکی است بسیار گران قیمت انجام و تاریخ این بخش آشغال با شرکت هایی که نیز به پایان رسید تا به دنبال فصل 11 حفاظت با ما دادگاه ورشکستگی.

برخی از آنها موفق به جلو و از طریق مثال کلاسیک بودن ایریدیوم است که راه اندازی اولین تلفن ماهواره ای شبکه. آن را به تازگی قرار داده تا نسل دوم صورت فلکی در آسمان است.

OneWeb است که به دنبال به انجام همان. نیز با موفقیت راه اندازی 74 ماهواره آن را با ارزش های رادیویی طیف حقوق و ساخته شده است در برای نیمی از 44 ایستگاه های زمینی مورد نیاز برای راه اندازی آن صورت فلکی. از آن خواهد شد امیدوارم که این پیشرفت را به اثبات جذاب به یک مالک جدید است.

OneWeb شده است در رقابت با کالیفرنیا کارآفرین ایلان SpaceX شرکت برای ساخت یک اینترنت ماهواره ای مگا-صورت فلکی. و موشک به طور منظم قرار دادن تا 60 ماهواره ها در یک زمان.

شرکت آمازون جف بزوس, ثروتمندترین مرد جهان است و همچنین کار بر روی یک مفهوم او تماس Kuiper.

اگر هیچ خریدار برای OneWeb و یا دارایی های خود را می توان یافت که دولت بریتانیا است که در نهایت مسئول 74 فضاپیما در مدار.

به عنوان مجوز دولت آن را حمل مسئولیت اگر این ماهواره ها درگیر در یک برخورد.

[email protected] و من در توییتر دنبال: @BBCAmos

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im