وزارت امور خارجه روز پنج شنبه هشدار داد آمریکایی ها به سفر به چین با توجه به “به سرعت در حال گسترش” شیوع کروناویروس. این تصمیم پس از سازمان بهداشت جهانی تعیین شیوع بیماری به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی در تلاش برای تحریک بیشتر و منابع بیشتری جهانی هماهنگی در مقابله با آن است.

همچنین پنج شنبه, مقامات بهداشتی اعلام کرد ششمین مورد تایید شده از این ویروس در آمریکا اولین بار این بیماری منتقل شد از فردی به فرد دیگر در کشور است.

که اعلام می آید و پس از آن در حال حاضر گفته شد از “نگرانی بزرگ” برای دیدن بیماری, پخش كردن فرد-به-فرد در خارج از چین است. در ایالات متحده بیمار جدید که از ایلینوی که مبتلا به این ویروس در اوایل این ماه.

در ضمن اولین آمریکایی تخلیه در یک دولت ایالات متحده پرواز از شهر چینی در مرکز شیوع بیماری شد و به احتمال زیاد رو حداقل چند روز بیشتر از انزوا در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا به عنوان دولت ایالات متحده برنامه ریزی شده بیشتر تخلیه پروازها در روزهای آینده. اولین evacuees پاک اولیه چک های بهداشتی در چین و سپس دوباره در طول یک توقفگاه بین راه در آلاسکا در راه به کالیفرنیا پایه.

یک مقام آمریکایی گفت: در اوایل این هفته که آنها می تواند نظارت برای حداقل سه روز در پایه دیگر اگر بیماری تشخیص داده شده بود — اما آنها در این پایگاه به طور داوطلبانه.

شنبه شب شبه آنفولانزا ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 213 مردم همه آنها در چین است. بیش از 9,600 دیگران آلوده شده اند در بیش از ده کشور از جمله شش مورد تأیید در ایالات متحده است. بیش از 100 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش برای این بیماری در سراسر 26 متحده در اوایل این هفته.

کشورهای دیگر نیز شروع به تخلیه شهروندان از چین در اجاره پرواز و برخی از خطوط هوایی باید متوقف تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im