Coronavirus در حال حاضر ادعا کرد که زندگی در سرزمین اصلی چین از شیوع بیماری سارس در میان گزارش های مقامات این کشور در حال شفاف در مورد مقیاس از این بیماری همه گیر است و مردم در حال پیدا کردن آن سخت به درمان است.

رسمی مرگ و میر در سرزمین اصلی چین با توجه به دولتی خبرگزاری ایسنا, است, 361, با بیش از 17,000 تایید موارد این بیماری است. Coronavirus ادامه به گسترش فراتر از چین است و در حال حاضر در حال حاضر در بیش از 25 کشور جهان است.

این رقم تا پیشی گیرد و مرگ و میر از سارس است که در سال 2003 کشته 349 نفر در چین و آلوده 5,327 مردم است.

با این حال یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست تخمین زده است که تعداد coronavirus عفونت می تواند بیش از چهار برابر بیشتر از تعداد داده شده توسط مقامات چینی. آن گفت: “سناریو پایه” قرار داده و این رقم در شهر ووهان در 75,815 به عنوان از ژانویه 25.

Wuhan
مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان منتظر در Hankou ایستگاه راه آهن در 22 ژانویه سال 2020 در ووهان چین. این شهر مرکز از شیوع coronavirus نگرانی وجود دارد که فضای کافی در بیمارستان ها برای کسانی که مبتلا به این بیماری است.
گتی ایماژ

لانست گزارش همچنین پیش بینی شده که “همه گیر در حال حاضر در حال رشد نمایی در چند شهرستانها عمده از چین با زمان تاخیر پشت ووهان شیوع حدود 1-2 هفته است.”

وجود دارد یک اختلاف آشکار بین دولت چین اصرار که آن می تواند در مقابله با بحران و سایر پیش بینی ها در مورد آن کوشندگی. این است که از عهده شواهد از ساکنان در ووهان در مرکز شیوع بیماری که می گویند وجود دشواری در تشخیص و درمان است.

طولانی Jian, 32, گفته نیویورک تایمز پدرش تا به حال به یک هفته صبر کنید و بازدید نیم دوجین بيمارستان قبل از او حتی می تواند یک coronavirus آزمون.

“وضعیت که ما دیده ایم بسیار بدتر از آنچه است که رسما گزارش شده است,” او گفت: کاغذ.

“کسانی که می تواند تشخیص داده و درمان هستند و آنهایی که خوش شانس. در محله ما بسیاری از کسانی که نبودند قادر به دریافت و تشخیص به پایان رسید تا مرگ در خانه.”

با توجه به دستورالعمل های رسمی بیماران در ووهان را تشویق به رفتن به بیمارستان محلی برای اولین بار برای ارزیابی اولیه و گاهی اوقات نسخه.

بيماران پس از آن باید به نتایج به یکی از حدود 1000 محله کمیته که هماهنگ درمان با بیمارستان.

مشکل ممنوعیت حمل و نقل باعث می شود آن را دشوار برای رسیدن به بیمارستان است. زمانی که شهروندان وارد بیمارستان در حال تاخت و تاز کردن با بیماران. مشكل کمبود کیت پزشکی و تجهیزات با توجه به زمان.

امی هو مقاله گفت او 64 ساله و مادر نمی تواند بستری در بیمارستان بدون آزمون با وجود یک دکتر به او می گوید که او تا به حال قرارداد coronavirus. “من بسیار ناراضی با دولت است. آن را مانند تنها زمانی که بیماران نزدیک به مرگ آنها می تواند بستری در بیمارستان” او گفت:.

گن Hanjiang که نمایش داده می شود علائم کروناویروس گفت: “گرفتن درمان بسیار دشوار است. ما نمی توانیم به بستری در بیمارستان. و وجود دارد نه به اندازه کافی پزشکی است.”

دولتی و رسانه های خبری در چین اصرار داشت که این کشور قادر خواهد بود برای مقابله با شیوع. جدید بیمارستان ها ساخته می شوند با یک 1,000-تخت تسهیلات به نام Huoshenshan بودن بنا در 10 روز. آن شروع به درمان بیماران در روز دوشنبه با توجه به انتخاب.

دوم تسهیلات Leishenshan بیمارستان که باید بیش از 1300 تخت باز خواهد شد در روز چهارشنبه.

دولت منادی با اشاره به نحوه مقامات گرفته بود “اقدامات بی سابقه ای برای جلوگیری از شیوع” از جمله تجمع ملی پزشکی پرسنل و تجهیزات به سخت ترین-آمار مناطق ساختمان جدید بیمارستان گسترش قمری چینی تعطیلات سال جدید و اعمال محدودیت های مسافرتی.

در همین حال دولت اجرا روزنامه چین روزانه گزارش چگونه دولت تا به حال اعتماد به نفس می تواند شامل وقوع با استناد به گزارش شانگهای موسسه مطالعات بین المللی گفت: “تمام ملت است بسیج به مبارزه با این اپیدمی با 6,097 حرفه ای پزشکی مشغول به کار در ووهان و جاهای دیگر در هوبئی استان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de