در حدود یک سوم از افراد مبتلا به این کشنده جدید کروناویروس در خارج از سرزمین اصلی چین در هیئت مدیره یک کشتی کروز قرنطینه در سواحل ژاپن, آمار و ارقام نشان می دهد.

تعداد کل افراد مبتلا به اشکال شناخته شده به عنوان 2019-nCoV در حالی که در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در شهرستان بندر یوکوهاما در جنوب توکیو رسیده 135 سی ان ان گزارش با استناد به آن کاپیتان استفانو Ravera.

مقامات هنوز در حال آزمایش و صدها نفر دیگر مسافران در هیئت مدیره کشتی که حامل 2,666 مسافران و 1,045 خدمه با توجه به سی ان ان.

محاسبات توسط دویچه وله بر اساس کاپیتان آخرین رقم و موارد مستند در یک داشبورد به روز شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد کسانی که بیمار در کشتی را تا حدود یک سوم از موارد تایید شده در خارج از سرزمین اصلی چین است.

داشبورد نشان می دهد که در زمان نوشتن 376 تایید موارد خارج از سرزمین اصلی چین است که شامل جدیدترین موارد به ظهور در الماس شاهزاده کشتی کروز در روز دوشنبه.

با توجه به سی ان ان Ravera گفت: “این غیر منتظره نیست که بیشتر موارد مربوط به افراد در معرض قبل شروع شده است.”

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما با توجه به تست در صورت امکان تمام کسانی که بیش از 80 سال است که در سلامت بیمار” ژاپن تایمز گزارش داد.

بيماران در میان بیش از 40,500 2019-nCoV موارد تایید شده از اواخر سال گذشته زمانی که مقامات بهداشتی آگاه شد از کارگران سقوط بیمار در یک عمده فروشی غذاهای دریایی در بازار مرکزی چین در شهر ووهان هوبئی.

این ویروس به بیش از 25 کشور و مناطقاز جمله ایالات متحده آمریکا و ژاپن است. اما—همانطور که در infographic توسط ana ortega زیر آن شناخته شده نیست رسیده اند آفریقا یا آمریکای جنوبی است.

Coronavirus Countries Statista
کشورهایی که coronavirus تایید شده است که از 6 فوریه.
Ana ortega

در مجموع 910 نفر بوده اند اما دو نفر از آنها در سرزمین اصلی چین هوبئی استان سخت ترین ضربه. سازمان بهداشت جهانی اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی.

هفته گذشته شاهزاده Cruises گفت: کسانی که در هیئت مدیره کشتی نگه داشته می شود وجود دارد تا فوریه 19 “مگر در مواردی که وجود دارد هر گونه پیش بینی نشده تحولات است.” این فکر را بین دو و 14 روز علائم 2019-nCoV به نظر می رسد پس از یک فرد است که برای اولین بار آلوده.

روز شنبه, فوریه 1, سالمندان مسافر از هنگ کنگ تست مثبت برای 2019-nCoV شش روز پس از او متحرك از کشتی. این منجر به انزوای کسانی که در کشتی در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

نیوزویک در تماس است شاهزاده Cruises برای نظر.

هفته گذشته سخنگوی گفت: نیوزویک: “مهمان قرنطینه به اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل خود را. مواد غذایی و نوشیدنی ها می شوند را به اتاق خود را از طریق منوی روزانه.

“علاوه بر این ما ارائه بسیاری از در اتاق فعالیت ها و گزینه های سرگرمی. ما در حال کار با مقامات بهداشت اجازه می دهد تا هر مهمان به طور منظم زمان در خارج از منزل.”

این سخنگو افزود: “سلامت و ایمنی ما مهمانان و خدمه همچنان اولویت ما است. ما همچنان به همکاری نزدیک با ژاپن وزارت بهداشت در تمام پروتکل ها و روش های در حالی که اطمینان از راحتی از مهمانان ما.”

روز یکشنبه شاهزاده Cruises گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را: “به دلیل شرایط فوق العاده پردازنده الماس, Princess Cruises را بازپرداخت کامل کروز کرایه برای همه مهمانان از جمله سفر هوایی, هتل, زمین, حمل و نقل پیش پرداخت ساحل گشت و گذار پاداشها و موارد دیگر. علاوه بر این مهمانان نخواهد شد برای هر پردازنده اتهامات اتفاقی در طول زمان اضافی پردازنده.”

مسافران را نیز دریافت کروز اعتباری برابر با کرایه پرداخت می شود برای سفر به پایان رسید که 4 فوریه.

 Diamond Princess cruise ship, Japan, Coronavirus, 2019-nCoV
ژاپنی پرسنل نظامی راه اندازی یک راهرو تحت پوشش در کنار الماس شاهزاده کشتی کروز با حدود 3,600 مردم قرنطینه پردازنده به دلیل ترس از جدید کروناویروسدر Daikoku اسکله و ترمینال کروز در بندر یوکوهاما در فوریه 10 سال 2020 است.
CHARLY TRIBALLEAU/گتی/خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de