Coronavirus همه گیر و فزاینده فروش تفنگ ممکن است با افزایش خطر خودکشی در آمریکا, محققان می گویند


Suicide
طرفداران نگران خطر خودکشی در طول زمان همه گیر که تعمیم ترس از انتقال بيماري همراه با ضرر و زیان اقتصادی و انزوای اجتماعی.
اسکات اولسون/گتی

Coronavirus شیوع تولید حجیم فروش سلاح گرم و اسلحه در حال حاضر مرگبارترین روش های خودکشی—به طوری که در ایالات متحده نرخ خودکشی را افزایش می دهد, زمان همه گیر می تواند در خدمت به عنوان یک خطرناک accelerant برای این مرگ و میر محققان گفت.

“ما در حال مخلوط کردن به این بیماری کشنده ترین وسیله برای خودکشی است که تا کنون اختراع شده است” دکتر اریک Fleegler یک استاد طب اورژانس در دانشکده پزشکی هاروارد و اطفال پزشک اورژانس گفت: عصر ایران.

همه گیر و اقتصادی و اجتماعی ویران کردن آن را به هر طریقی در این کشور می تواند ماشه و یا کمک به پریشانی روانی Fleegler نوشت: با دو تن دیگر از نویسندگان در مقاله منتشر شده در اوایل این ماه در Annals of Internal Medicine. این عوامل همراه با “دسترسی نامحدود” به سلاح گرم آنها گفت: همچنین می تواند ایجاد یک خودکشی بیماری همه گیر.

دکتر دیوید Gunnell, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه بریستول نوشت, مارس 21 در مجله پزشکی لانست که اثرات مضر این بیماری همه گیر می تواند خود را ضرب “ترس خود انزوا و فاصله فیزیکی.”

“همه گیر خواهد شد و باعث ناراحتی و ترک بسیاری از مردم در معرض مشکلات روحی و روانی و خودکشی رفتار” Gunnell اضافه شده است. “سلامت روان عواقب به احتمال زیاد در حال حاضر به صورت دیگر و اوج بعد از واقعی بیماری همه گیر.”

و وجود سابقه برای نگرانی است. در ایالات متحده شواهد نشان می دهد مرگ با خودکشی, افزایش طول 1918-19 آنفلوانزای همه گیر Gunnell اشاره کرد.

این قرن بحران شده است همراه با افزايش شيوع سلاح گرم نامتناسب اریب نسبت به خریداران بار اول. و فقط به عنوان coronavirus شیوع گسترش از طریق ایالات متحده شرکت اسلحه کوچک تجزیه و تحلیل & پیش بینی تخمین زده است که بیش از 2.5 میلیون دلار اسلحه فروخته شد در ماه مارس ، فدرال چک های پس زمینه—به طور کلی پروکسی برای فروش تفنگ—رسید به بالاترین سطح خود را در سیستم با 22 سال سابقه.

حتی قبل از زمان اجرا بر روی اسلحه اسلحه گرم خودکشی بودند برجسته نگرانی برای پزشکان اورژانس.

در 2018, 24,432 مردم در ایالات متحده کشته خود را با یک اسلحه گرم, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بیشتر از هر سال حداقل در دو دهه گذشته. و حدود 62 درصد از تمام اسلحه گرم و میر در ایالات متحده ناشی از خودکشی به مراتب پیشی تفنگ قتل. حدود 51 درصد از خودکشی استفاده از یک تفنگ. سلاح گرم به طور کلی برای ارائه مرگبارترین روش های خودکشی.

تحقیقات نشان می دهد ارتباط بین دسترسی به سلاح گرم و خطر خودکشی. یک 2014 متا تجزیه و تحلیل منتشر شده در Annals of Internal Medicine مشخص است که وجود دارد “به طور قابل توجهی افزایش شانس مرگ مرتبط با اسلحه گرم دسترسی داشته باشید.” همچنين نتايج حاصل از افزایش خطر خودکشی “نه منحصر به فرد برای افراد با سابقه بیماری روانی است.” در تمام اما یک مطالعه بررسی 2014 تجزیه و تحلیل خطر خودکشی بیشتر بود “در میان شرکت کنندگان که به اسلحه دسترسی داشته باشید.”

“چه یک تفنگ را انکار می کند و به شما این فرصت را برای پشیمانی” Fleegler توضیح داد. “هنگامی که شما بیش از حد برای مثال شما باید ساعت ها به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق افتاده است. عموما ما می تواند شما را نجات دهد.”

برای مثال یک سال 2001 هوستون مطالعه led توسط CDC دریافتند که نزدیک به یک چهارم از افرادی که اقدام به خودکشی کرده اند تصمیم به انجام این کار تنها پنج دقیقه قبل از. و 87 درصد از افراد ساخته شده اقدام به خودکشی در هشت ساعت اولیه تصمیم گیری است.

این ایده که افکار خودکشی یک شروع سریع شناخته شده است به عنوان تکانشگری و به همین دلیل است که محققان معتقدند شما هستند احتمال بیشتری برای زنده ماندن یک خودکشی قسمت که بسیار کشنده روش مانند یک اسلحه گرم در اختیار شما است.

“مردم در رسیدن به لحظه ای که از ناامیدی بسیار باریک قاب زمان به طوری که آنها با استفاده از آنچه در دسترس است به آنها” Fleegler گفت: عصر ایران. “همین دلیل است که داشتن اسلحه در خانه می تواند مانند یک برنامه به طور بالقوه چیز وحشتناک.”

برای مطمئن شود, تحقیقات نشان می دهد که حضور یک سلاح در واقع افزایش نرخ اقدام به خودکشی. شواهد نشان می دهد که خودکشی انجام شده با اسلحه گرم هستند و به سادگی کشنده تر.

و تحقیقات همچنین نشان می دهد که ذخیره سازی امن از سلاح گرم در خانه می تواند به طور معنی داری کاهش این خطر خودکشی. یک سال 2004 مقاله در مجله اپیدمیولوژی و سلامت جامعه مدل اسلحه سازی شیوه های, و متوجه شد که ماشین یک سلاح قفل شده است و یا تخلیه همراه با 60 درصد کاهش در خطر خودکشی در میان صاحبان اسلحه.

تفنگ پیشگیری از خشونت طرفداران ترویج قانون است که تجویز ایمن سازی شیوه به عنوان یک راه برای کمک به کاهش خطر خودکشی در خانه است. با توجه به Giffords قانون مرکز حقوقی بازوی همان با عنوان تفنگ-گروه کنترل فقط چهار متحده تحمیل نوعی از قفل کردن دستگاه مورد نیاز صاحبان اسلحه. بسیاری از کشورهای دیگر باید دسترسی کودکان پیشگیری از قوانین با هدف جلوگیری از ذخیره سازی غفلت از سلاح گرم.

“در این جهانی که در آن بسیاری از آنها جدا شده احساس مردم در اعداد بزرگ در حال تبدیل به اسلحه به عنوان یک راه برای ارائه برخی از احساس امنیت” Fleegler گفت: عصر ایران. “این مردم هستند که باید نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد به ما بافت اجتماعی. برای دیگران اسلحه آنها را به برخی از اندازه گیری از کنترل است. اما به آن نیاز دارد به رسمیت شناخته شده است که تنها با داشتن یک اسلحه در خانه است یک عامل خطر برای کودکان و بزرگسالان در حال مرگ با خودکشی یا ناخواسته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر