Coronavirus همه گیر است و باعث سلامت روان اضطراری سازمان ملل متحد هشدار

بهداشت روانی اورژانس در حال وقوع است در سراسر جهان به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به قرار دادن بیشتر از همیشه فشار بر روی میلیون ها نفر از مردم در سلامت روانی سازمان ملل متحد هشدار داده است.

اگر چه در وهله اول Covid-19 است “سلامت جسمی بحران آن است دانه ها از عمده سلامت روان بحران به عنوان” هیئت بین دولتی سازمان اظهار داشت: در یک گزارش جدید امروز منتشر شد.

حتی قبل از coronavirus زده بسیاری از جوامع به خصوص کسانی که در بشر دوستانه و جنگ تنظیمات تلاش برای ارائه کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت از سلامت روان.

در حال حاضر به عنوان بیماری همه گیر قرار می دهد افزایش فشار بر این منابع گزارش هشدار می دهد که کسانی که با موجود بهداشت روانی ضعیف هستند و حتی بیشتر در معرض خطر ناراحتی روانی به عنوان یک نتیجه از وقوع در حالی که گروه زیادی از مردم از جمله خط مقدم سلامت کارگران نیز دچار بهداشت روان استرس آنها هرگز قبل از آن مواجه است.

“در دراز مدت تاثیر بحران بر مردم و سلامت روان در نوبه خود سلامت روان, تاثیر بر جامعه نباید نادیده گرفته شود,” سازمان ملل متحد گفت: آن را به عنوان خواست جامعه بین المللی به انجام خیلی بیشتر برای محافظت از تمام کسانی رو نصب فشارهای روحی.

در این گزارش برجسته مناطق مختلف و بخش های از جوامع به عنوان آسیب پذیر به پریشانی روانی از جمله کودکان و افراد جوان جدا شده از دوستان و مدرسه و زنان و کودکانی که در معرض خطر خشونت مبتنی بر جنسیت و به طور کلی نگرانی از بهداشت و درمان کارگران که در حال دیدن هزاران نفر از بیماران مبتلا و در حال مرگ از جدید کروناویروس.

بسیاری از ترس از عفونت و مرگ و از دست دادن اعضای خانواده و میلیون ها نفر از مردم نیز در مواجهه با بحران اقتصادی دست داشتن یا بودن در معرض خطر از دست دادن درآمد و معیشت اما با وجود رشد پریشانی “اکثریت قریب به اتفاق نیازهای روانی باقی می ماند unaddressed” سازمان ملل متحد هشدار داد.

بودجه سلامت روان پشتیبانی و خدمات تا کنون تنها گنجانده شده است در تعداد محدودی از برنامه های بازیابی – از جمله در مواقع اضطراری بسته بندی اعلام شده از سوی بانک جهانی به هند در ماه گذشته.

وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که Covid-19 است که در حال حاضر با داشتن شدید تاثیر بر سلامت روان در سطح جهان گفت: Dr Dévora کستل, مدیر سازمان جهانی بهداشت روان وزارت بهداشت در طی یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

افزایش گسترده احساسات افسردگی و اضطراب در حال حاضر ثبت شده است در تعدادی از کشورها – با یک مطالعه نشان سه برابر افزایش در سطح پریشانی روانی در اتیوپی Amhara منطقه ای وزارت امور خارجه پس از همه گیر آغاز شد.

ملی اطلاعات از جمعیت در سراسر جهان به نظر می رسد برای تایید این افزایش روانی آسیب پذیری Dr کستل گفت: با استناد به نظرسنجی نشان میدهد 35 درصد افزایش در “شيوع پریشانی” در چین 45 درصد افزایش در ایالات متحده و 60 درصد افزایش در ایران است.

سلامت کارگران نیز گزارش افزایش نیاز به حمایت روانی و کسانی که با تاریخچه بهداشت روانی نیاز دارند گفت: این بیماری همه گیر است و تنها وضعیت بدتر و که آن را ساخته شده است دسترسی به دارو و درمان مشکل تر او اشاره کرد.

“تعداد زیادی از مردم رفتن را از طریق ناراحتی روانی افزایش یافته و ادامه خواهد داد به افزایش بحران در ادامه گفت:” دکتر کستل در یک جلسه مطبوعاتی برگزار شده توسط جهان در اجلاس نوآوری برای بهداشت (آرزو) در همکاری با قطر پایه و اساس آموزش و پرورش شهرستان سخنران سری دیروز.

با توجه به دستورالعمل های سازمان ملل متحد, افسردگی و اضطراب قبل از Covid-19 همه گیر هزینه اقتصاد جهانی بیش از 1 تریلیون دلار در هر سال است و در عین حال میانگین ملی در هزینه های مراقبت و حمایت نشسته در اطراف فقط دو درصد است.

برای جلوگیری از پتانسیل اثرات مخرب جهانی بهداشت از بحران سازمان ملل متحد مختصر به نام روانی مراقبت های بهداشتی را شامل می شود در همه دولت های Covid-19 استراتژی – در حال حاضر و در آینده است.

“سلامتی روانی بسیار مهم است به هر کشور در پاسخ به, و بازیابی از Covid-19” این گزارش گفت:.

در پاسخ به سازمان ملل متحد هشدار استاد Shekhar Saxena سابق که مدیر سلامت روان با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری هر چه زودتر به جای بعد در جهت پشتیبانی از سیستم های:

“در حالی که وجود دارد بسیاری از ابهامات در مورد چگونه Covid-19 همه گیر خواهد شد, پیشرفت, آنچه روشن است این است که تاثیر بر سلامت روان احساس خواهد شد در هر سطح محلی, ملی و بین المللی است.”

“تنها با سرمایه گذاری در سلامت روان در حال حاضر و حصول اطمینان از آن است که بخشی جدایی ناپذیر از Covid-19 پاسخ خواهد ما پایان همه گیر جلوگیری از یک سلامت روانی بحران و ساخت بهتر برای جامعه به عنوان یک کل و سلامت روانی خاص,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de