Coronavirus: همه گیر است ‘شتاب’ که هشدار می دهد که موارد تصویب 300,000


سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که coronavirus بیماری همه گیر است که “شتاب” با بیش از 300,000 موارد در حال حاضر تایید شده است.

در آن زمان 67 روز از اولین گزارش از Covid-19 برای رسیدن به 100,000 موارد و 11 ماه برای دومین 100,000 و فقط چهار روز برای سومین 100,000.

اما چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: آن را هنوز هم ممکن است به “تغییر مسیر”.

وی کشورها را به اتخاذ آزمایش دقیق و تماس با ما-ردیابی استراتژی.

“آنچه مهم است آنچه که ما انجام دهد. شما نمی توانید برنده شدن در یک بازی فوتبال با دفاع از. شما باید برای حمله به, خوب,” او گفت: در یک کنفرانس خبری مشترک با رئیس فیفا جیانی رده مربیان برای راه اندازی یک “ضربه کروناویروس” کمپین های فوتبالیست.

Dr Tedros گفت: درخواست مردم برای ماندن در خانه و فیزیکی دیگر-فاصله اقدامات مهم بودند راه کاهش گسترش ویروس اما آنها را به عنوان “اقدامات دفاعی است که نمی خواهد به ما کمک کند را به نفع خود”.

“برای برنده شدن ما نیاز به حمله ویروس ها با استفاده از تهاجمی و هدفمند تاکتیک های تست هر مورد مشکوک به جداسازی و مراقبت از هر مورد تایید شده و تعقیب و quarantining هر تماس نزدیک.”

Dr Tedros بیان زنگ در گزارش از سراسر جهان از تعداد زیادی از عفونت ها در میان کارکنان بهداشتی که در ظاهر به نتیجه کمبود کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

“سلامت کارگران فقط می تواند انجام دهد شغل خود را زمانی که آنها به طور موثر می تواند انجام دهد شغل خود را با خیال راحت” او هشدار داد. “حتی اگر ما همه چیز درست اگر ما نمی شنده حفاظت از سلامت کارگران بسیاری از مردم خواهد مرد زیرا سلامت کارگر است که می تواند به نجات زندگی خود بیمار است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او گفت که در حال کار با شرکای خود برای توجیه و اولویت استفاده از تجهیزات حفاظتی و به آدرس کمبود جهانی آن است.

اما او اشاره کرد: “اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش ویروس ممکن است عواقب ناخواسته از تشدید کمبود ضروری دنده محافظ و مواد مورد نیاز به آنها را.”

این که رئیس به نام “تعهد سیاسی و سیاسی هماهنگی در سطح جهانی” و گفت: او از رهبران G20 گروه از سازمان ملل این هفته به کار با هم برای افزایش تولید از تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از ممنوعیت صادرات و اطمینان صاحبان سهام توزیع بر اساس نیاز.

اروپا را به نبرد در برابر ویروس تشدید

در ایتالیا بدترین آمار کشور در جهان, مقامات گفت: 602 مردم با Covid-19 فوت کرده در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات وجود دارد به 6,077.

روزانه افزایش کوچکترین از روز پنج شنبه افزایش امید که دقیق محدودیت های اعمال شده توسط دولت شروع شد به یک اثر.

اسپانیا با این حال گفت: مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 462 به 2,182 – 27 درصد افزایش یافته است.

فرانسه گزارش 186 جدید و میر آوردن مجموع آن به 860. دولت را سفت مستند وجود دارد از روز سه شنبه به شدت محدود کردن ورزش و بسته شدن باز ترین و هوا بازار.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ایالات متحده, که در آن 481 نفر کشته شده اند دولت فرمانداران و شهرداران شهرستان التماس برای کمک از دولت فدرال است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور استقرار نیروهای گارد ملی در سه سخت ترین ضربه متحده – کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن است.

در تحولات دیگر:

  • انگلستان وزیر بهداشت گفت: مردم نادیده گرفتن دولت توصیه شد “بسیار خودخواه” و هشدار داد که اقدامات بیشتر می تواند به
  • دولت هند گفت: این امر توقف همه پروازهای داخلی از ساعات اولیه روز شنبه به عنوان آن را یافت تا اقدامات خود را برای جلوگیری از ویروس
  • آفریقای جنوبی دولت گفت: 21-day مستند خواهد بود تحمیل شده از پنج شنبه
  • برزیل جمهور Jair Bolsonaro متمایل به انتقاد شدید در کنگره و خارج از اقدامات که امکان شرکت برای قرار دادن کارکنان در محل کار بدون مزد تا چهار ماه
  • سازمان ملل متحد به نام “جهانی آتش بس” اجازه می دهد تا جهان را به مقابله با این بیماری همه گیر. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد که آسیب پذیر ترین مردم – “زنان و کودکان و افراد معلول به حاشیه رانده شده و آواره” – خواهد پرداخت بالاترین قیمت در صورت ادامه درگیری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر