مقامات هنگ کنگ اعلام کرد که 39 سال مرده بود از coronavirus مارک دومین مرگ ناشی از این ویروس کشنده در خارج از سرزمین اصلی چین است.

این مرد یک بیمار در شهرستان شاهزاده مارگارت در بیمارستان بود و به تازگی از سفر از شیوع این بیماری را در کانون ووهان, چین با توجه به یک گزارش از نیوزیلند هرالد. او تحت درمان قرار گرفته و در انزوا بخش پس از توسعه عضلانی و درد تب قبل از مرگ زود سه شنبه.

اولین مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین گزارش شد شنبه در مانیلا پایتخت جزایر فیلیپین, فیلیپین. بیمار وجود دارد و تا به حال نیز به تازگی از ووهان قبل از سقوط بیمار.

مقامات چینی گزارش داد که جمعه بود مرگبارترین روز برای این ویروس با 120 نفر اضافه جهانی مرگ و میر 427. بیش از 20 ، 000 نفر در حال حاضر به طور رسمی گزارش شده آلوده در چین است.

شده اند وجود دارد پیشنهادات رسمی که تعداد بیماران در چین است که به طور قابل توجهی دست کم گرفت. یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست روز جمعه برآورد یک “پایه” شکل در 75,815 افراد آلوده به عنوان از ژانویه 25, زمانی که رسمی شمارش شد به طور قابل توجهی پایین تر از آن است که در حال حاضر.

ووهان مردم محلی نیز ادعا کرد که تعدادی از عفونت است به مراتب بالاتر از مقامات چینی پذیرفت. کمبود تجهیزات پزشکی و بیمارستان ها به سر می برند نیز به فکر کمک به مسائل.

“وضعیت که ما دیده ایم بسیار بدتر از آنچه است که رسما گزارش” اقامت طولانی Jian گفته نیویورک تایمز به عنوان پدر او بود که برای درمان ویروس. “کسانی که می تواند تشخیص داده و درمان هستند و آنهایی که خوش شانس… در محله ما بسیاری از کسانی که نبودند قادر به دریافت و تشخیص به پایان رسید تا مرگ در خانه.”

Princess Margaret Hospital Coronavirus
کادر پزشکی دیده می شود خارج شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان در هنگ کنگ سایت دوم coronavirus مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین در فوریه 4 سال 2020 است.
آنتونی والاس/خبرگزاری فرانسه/گتی

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر چینی در ماه دسامبر 2019 و به سرعت ساخته شده راه خود را در سراسر جهان با مواردی که تایید در حداقل 24 کشورهای دیگر است. جهانی بهداشت و مقامات ابراز نگرانی کرده اند که این ویروس به احتمال زیاد به گسترش بیشتر اما تاکید کرد که بزرگترین خطر انتقال متمرکز شده است در نزدیکی مرکز شیوع این بیماری در چین است.

وجود دارد 11 موارد تایید شده در ایالات متحده از روز دوشنبه بسیاری دیگر از موارد ممکن است تحت بررسی در سراسر کشور است.

مقامات آمریکایی اعلام کرد که ممنوعیت سفر اتباع ورود از چین در روز جمعه. بسیاری از پروازها به مقصد و از چین را نیز لغو شده و اجباری 14 روز در قرنطینه بوده و در اعمال همه آمریکایی ها از بازگشت از مناطق نزدیک به شیوع. چهار پایگاه های نظامی شده اند تعیین شده برای دریافت افراد تحت قرنطینه. کمتر از 200 نفر در حال حاضر در قرنطینه یک پایه در ریورساید کالیفرنیا.

بیمار در اولین گزارش, آمریکا مورد, منتشر شد دوشنبه پس از بستری در واشنگتن بیمارستان دولتی در ژانویه 20 و گفته شده است که دوره نقاهت را به خوبی در حالی که در ادامه به جدا شده در صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de