Coronavirus مثبت: خبر خوب دور-تا – ایستگاه اتوبوس که در حال حاضر یک گالری کودکان

برخی از ما با دیدن یک ایستگاه اتوبوس و تجربه Proustian راش.

نا منتظر در راه ما را به مدرسه در صبح بودن بدون توضیح شتافت گذشته و پخش به معامله ظریف اما بی تردید بوی شب گذشته استفراغ.

سارا Lamarr چیز را می بیند و نه متفاوت است. او کار کرده است برای تبدیل یک اتوبوس در Turnham Green غرب لندن به یک گالری بسیار پرکار فرزندان هنرمندان در منطقه است.

در ابتدای مستند Lamarr متوجه او خواهد بود گیر کرده در داخل خانه برای هفته های آینده با کمی خارج از پنجره او از نه یکنواخت و خسته کننده TFL outpost با جهان حداقل-صندلی های راحت.

“من فقط می خواستم برای انجام کاری به آن روشن تا پس از من به نگاه خاکستری اتوبوس برای آینده, اما, طولانی,” او گفت خبر داد. کار انجام می شود.

در جای دیگر – مراکز باغ! روگرفت! بازدیدکننده داشته است به هر دو ممکن است انسان در نه چندان دور آینده. رابرت Mendick تمام جزئیات برنامه های دولت برای سهولت از مستند. و بیشتر از خبر بزرگ اگر شما حداقل favouirte چیز در مورد فوتبال این است که بازیکنان gobbing همه جا Fifa عضو شورای خواستار تف به مجازات یک کارت زرد زمانی که فوتبال از سر گرفته است.

ما همچنین می توانید لذت بردن از تجدید حیات از تیز carder زنبور عسل و زنبورعسل در معرض خطر است که خال خال در تعداد بیشتری در اعتماد ملی ملک. در اینجا هریت با تمام بقیه از امروز دلایل شاد:

 • جدید ضد ویروسی مواد مخدر طراحی و توسعه توسط Pneumagen یک دانشگاه سنت اندروز چرخش خارج شرکت تا به حال نتایج مثبت در تست های آزمایشگاهی در برابر Covid-19. موفق مطالعات درگیر هر دو درمان عفونت و مسدود کردن عفونت های جدید.
 • سه سواحل استرالیا بازگشایی شد – از جمله معروف باندی و 400,000, زلاند نو, بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از یک ماه مستند. در ضمن پرتغال دولت جلسه به بحث در مورد چگونه به سهولت محدودیت و اسپانیا و یونان را برای سرکوب بیشتر مراحل به ترک lockdown.
 • هشت فرزند را مطرح £6,700 برای رولد دال را شگفت انگیزی موسسه خیریه کودکان فراهم می کند که پرستاران متخصص به طور جدی برای کودکان بیمار. یک پسر با نادر و بیماری تشخیص داده نشده که بدان معنی است که او نمی تواند راه خود را کشیده و در یک مینی ماراتن 26 دور در اطراف خانه خود را.
 • بازیگران در رویال شکسپیر شرکت در حال هدایت انرژی خود را به کمک به کودکان مبتلا به مشق شب آنلاین. دانش آموزان می توانند با ارسال سوالات در مورد نقش یک سخنرانی و یا یک خط از آنها در حال پیدا کردن دشوار است و کسی از این شرکت پاسخ خواهد داد. کسانی که شرکت عبارتند از: شارلوت Arrowsmith, David Bradley, Niamh Cusack, Noma Dumezweni, Paapa Essiedu, Tamsin Greig, پاتریک استوارت و دیوید تنانت.
 • جهانی دو و میدانی و بین المللی دو و میدانی بنیاد را راه اندازی $500,000 صندوق برای کمک به ورزشکاران رنج مالی پس از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان به زمین را متوقف کند.
 • یک برنامه تلفن هوشمند است که امید است کمک خواهد کرد که حاوی ویروس پخش آماده خواهد شد در “دو تا سه هفته” در انگلستان است. این برنامه به کاربران هشدار اگر آنها را به تماس با کسی که پس از توسعه علائم. بیش از 2.4 میلیون نفر در حال حاضر دریافت استرالیا coronavirus تماس با ردیابی نرم افزار.
 • جاستین Huggler گزارش می دهد که در اتریش است که به رفع تمام محدودیت های باقی مانده بر مردم ترک خانه های خود را به عنوان آن را همچنان به کاهش تدریجی آن مستند. از روز جمعه اتریشی را مجاز به ترک خانه خود را به هر دلیلی برای اولین بار در هفت هفته ارائه آنها همچنان به رعایت اجتماعی فاصله 1 متر.
  توسط هریت باربر

امروز MOODBOARD

سه چیز دلپذیر را به سر خود را

1.

2.

Coronavirus مثبت فن نرما Blackith می فرستد و ما از این خواستار آن “همراه من در سهمیه”:
اعتبار: Norma Blackith

3.

 • آیا شما برخی از خبر خوب برای به اشتراک گذاشتن ؟ چه چیزی شما را شادتر در 24 ساعت گذشته? آیا شما دیده می شود خشنود تصویر از بالا, پستاندار? لطفا این همه راه ما یا با اظهار نظر زیر و یا ایمیل [email protected]
 • برای اطلاعات بیشتر مثبت اخبار ثبت نام به صورت هفتگی ما روشن سمت عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de