Coronavirus: رئیس جمهور یازدهم بازديد ووهان به سیگنال کنترل شیوع

بی بی سی جهان | No comments


رئیس جمهور خلق چین در بازدید ووهان مرکز شیوع کروناویروس ارسال یک پیام است که پکن است که وضعیت تحت کنترل است.

سفر خود به چین رکورد پایین ترین تعداد عفونت فقط 19 روز سه شنبه در ووهان به غیر از دو نفر که تا به حال وارد شده از خارج از کشور.

شده اند وجود دارد 80,754 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین و 3,136 نفر کشته شده اند.

این بازدید که آقای یازدهم اولین سفر به ووهان پس از وقوع آغاز شد.

به گزارش رسانه های دولتی آقای یازدهم در این شهرستان وارد شده در روز سه شنبه به بازرسی بیماری پیشگیری و کنترل کار در استان است.

ووهان و آن استان هوبئی شده در مستند به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری است. رئیس جمهور در بازدید از یک جامعه در این شهرستان در حال حاضر در قرنطینه.

جهانی تایمز به نقل از تحلیلگران عنوان کرد و گفت آقای یازدهم دیدار فرستاده “سیگنال قوی به کل کشور و جهان است که چین صعودی خارج از تاریک ترین لحظه در میان شیوع”.

رئیس جمهور همچنین بازدید Huoshenshan بیمارستان یک مرکز موقت که تکمیل شد در 10 روز. در طول سفر خود به بیمارستان او یاد گرفته در مورد تسهیلات عملیات درمان بیماران و برای حفاظت از کارگران پزشکی و تحقیقات علمی وجود دارد.

تصاویر از سفر خود نشان می دهد رئیس جمهور صحبت کردن با کارکنان و بیماران از طریق لینک ویدئو.

مدت کوتاهی پس از سفر خود, دولت, رسانه ها تایید کرد که تمام 14 موقت بیمارستان در چین در حال حاضر بسته شده است.

این معلوم نیست چه مدت آقای یازدهم خواهد ماند در این شهرستان است.

ژانگ مینگ یک استاد در دانشگاه Renmin گفته خبرگزاری رویترز: “او است که وجود دارد در حال حاضر به درو برداشت. او وجود دارد به این معنی که حزب کمونیست چین (CCP) ممکن است به اعلام پیروزی در برابر ویروس به زودی.”


تصاویری از حزب کمونیست دبیر Xi Jinping بازدید ووهان دیده خواهد شد که بیش از اطمینان به مردم چین که coronavirus اضطراری است که در حال حاضر تقریبا تحت کنترل است.

آن را نیز مانند سراسر کشور نور سبز.

آن است که یک راه برای ارسال یک سیگنال است که بازگشت به “نرمال” باید حمل بر apace.

پس از همه, اگر مهم ترین فرد در این کشور در حال حاضر احساس می کند که آن را به اندازه کافی امن است برای وارد کردن شکم هیولا پس مطمئنا دیگران می تواند بازگشت به کار خود را در شهرستانها که بیشتر آن به دیده صفر عفونت های جدید به تازگی.

درست زمانی که شی جینپینگ “بازدید” بیماران در تازه ساخته شده Huoshenshan قرنطینه این بخش انجام شد و از طریق لینک ویدئو. اما شما به سختی انتظار می رود این کشور رهبر به بالا برود و آنها را در آغوش بگیرید.

به دیدن او فقط در شهر احتمالا بدان معنی است که بخش هایی از هوبئی باز خواهد شد تا به زودی با از سرگیری حمل و نقل حداقل در استان, همراه با بیشتر مغازه ها باز کردن درهای خود را. در جای دیگر در چین همه چیز در حال رفتن به شروع به حرکت بسیار سریع تر است.


آقای یازدهم شده است که مهمترین آنها وجود ندارد و از دولت پوشش رسانه ای از ویروس. اما CGTN گفت: آقای یازدهم بوده است “شخصا کارگردانی پیشگیری از بیماری و کنترل کار می کنند”.

معاون معاون رئیس جمهور لی کچیانگ بازدید ووهان در ماه ژانویه است. هفته گذشته معاون نخست وزیر خورشید Chunlan بازدید ووهان مسکن جامعه که در آن او موفق به دریافت یک خصمانه پذیرش از ساکنان که ادعا کرد این منطقه شده بود تمیز کرد تا برای بازدید.

به عنوان تعدادی از عفونت ها کاهش می یابد نشانه هایی وجود دارد که زندگی در چین است که به آرامی به حالت عادی بازگشت.

در استان چینگهای دسته اول از 144 ارشد مدارس و متوسطه در مدارس فنی و حرفه ای افتتاح شد در روز دوشنبه.

روز دوشنبه جهانی بار گفت: Tianhe فرودگاه در ووهان شد آماده سازی برای بازگشایی اما هیچ تاریخ رسمی تعیین شده است.

دیزنی لند شانگهای می گوید: این بخشی از بازگشایی شد. تم اصلی پارک است که هنوز هم بسته شده اما مغازه ها و رستوران ها باید بازگشایی شد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>