تیوی دولت منتشر کرده است در قوانین اضطراری که شامل قدرت قابل توجهی به بازداشت کسانی که تلقی به نیاز quarantining. همچنین ساده سازی تعدادی از فرآیندهای خاص در اطراف حمل و نقل و دفع از بدن و افزایش بیمه خدمات درمانی ظرفیت. می آید که در کنار جداگانه اقدامات را در بازنشسته پرستاران و پزشکان و به حالت تعلیق در رقابت قوانین برای سوپر مارکت ها.

این همه بخشی از تلاش های دولت برای آماده شدن انگلیس به عنوان coronavirus همه گیر ميگيرد. در عین حال بوریس جانسون است که در مواجهه با انتقاد مخلوط پیام در چه سخت مستند اقدامات خواهد بود و چه مدت آنها را برای.

من تلگراف را مقابل نیمکت ویرایشگر (شما می توانید ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا) و من در اطراف از 1 بعد از ظهر (به وقت تهران) برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است در دولت, پاسخ به همه گیر و سیاست های اطراف آن.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله جلوتر از ما بعد Q&A. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل yourstory@telegraph.co.uk. اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

به روز رسانی خودکار

چرا دولت که بیشتر مثبت ؟

دامیان Cullinane می پرسد on Facebook:

Why نیست دولت که بیشتر مثبت ؟ ما و اعداد برای عفونت و مرگ است. چرا برخی از اعداد در بهبودی کامل? و تفکیک سن و وضعیت سلامت از کسانی که جان سالم به در برد و کسانی که فوت کرد ؟

یک: بوریس جانسون است که مثبت بودن در برخی از راه. او نیاز عموم مردم و کسب و کار به درک که این کار در نهایت با تصویب و اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. او “عطف جزر و مد” در 12 هفته ادعا می کنند می تواند تبدیل به بسیار زودرس است.

اما این مهم است که دولت در سراسر جاذبه وضعیت طوری که انگلیسی عمومی قبول و مطابق با محدودیت های بسیار زیاد خواسته بودن آنها.

که می شود گفت بسیاری از اطلاعات شما توصیف است که در واقع در دسترس عموم است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد 83,036 تایید بهبود 79 که در بریتانیا هستند.

وجود دارد خواهد بود برای حمایت از امتحان invigilators?

لیز Garnett می خواهد به دانستن:

ثانیهaving لغو امتحانات در ماه مه/ژوئن چه هستند دولت را به انجام برای حمایت از امتحان invigilators بودند که در ساعت صفر قرارداد و در حال حاضر خواهد شد که درآمد ؟

یک: همانطور که اشاره کردم در پاسخ های قبلی به صدراعظم متمرکز شده است با استفاده از سیستم های موجود برای کمک به مردم با مشکلات مالی آورده دولت در واکنش به این بیماری همه گیر. دولت بعید است به اعلام خاص کمک برای امتحان invigilators اما آنها ممکن است واجد شرایط برای تازه مزایای سخاوتمندانه از جمله اشتغال و حمایت از کمک هزینه و اعتبار جهانی. ماریانا شکار شده است که بیشتر در اینجا.

خواهد معلمان تجهیزات حفاظتی?

Josianne زمین می پرسد:

آیا معلمان بود با عرضه PPE?

یک: وجود اذعان به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در بیمه خدمات درمانی و دولت در حال کار سخت به آن را تعمیر. اولویت خواهد بود برای کسانی که در خط مقدم سلامت کارگران بدون آنها بیمه خدمات درمانی را به سقوط.

به عنوان افسر ارشد پزشکی, کریس Whitty, است در دردهای به اشاره چیزی که مهم است به یاد داشته باشید این است که برای اکثریت قریب به اتفاق مردم coronavirus نتایج در چیزی بیش از یک خفیف تقلا بیماری. حتی در مورد افراد مسن اکثریت قریب به اتفاق زنده ماندن ویروس. است که به عنوان واقعی از معلمان به عنوان آن را از کسی.

اگر شما بیش از سن 70 یا یک بیماری زمینهای اما شما باید مشورت با کارفرمای خود را به عنوان آن را به شدت توصیه می شود که شما عمل اجتماعی-فاصله.

چرا دولت فقط در پوشش هزینه های ثابت از کسب و کار ؟

J –ohn Whitby این پیشنهاد در Facebook:

به جای ارائه وام و کمک های مالی برای کسب و کار و رهن و اجاره, تعطیلات, چرا نگاه به پوشش هزینه های ثابت از همه کسب و کار از جمله حقوق برای کسانی که کسب و کارهای سخت ترین ضربه ؟ هیچ سود مجاز در صورت پشتیبانی توسط دولت اما همه کارکنان پرداخت می شود به طور معمول. این را حفظ خواهد کرد همه چیز در حال اجرا به طور معمول و اطمینان از همه چیز است که هنوز هم در جایی که ما از این هر کس بدون وارد شدن به بدهی های بزرگ.

A: پاسخ به این شبیه به یکی از قبلی است. صدراعظم مشتاق به کار در سیستم های موجود برای حمایت از کسب و کار و کارگران است. ارائه کم هزینه وام برای کسب و کارهای کوچک کمک مالی نسبتا ساده است نسبت به نظارت بر کسب و کار و هزینه های حقوق و دستمزد.

اگر به عنوان انتظار می رود, Rishi Sunak مردد امروز را به کسب و کار در حمایت از کارگران خود را پرداخت حقوق اداری آن انجام خواهد شد از طریق موجود پایه و NI سیستم. است که اجتناب از نیاز به راه اندازی و تست کل جدید این سیستم و یا ایجاد جدید تیم از کارمندان دولت که هر دو را برخی از زمان و می تواند شکست بد.

را دولت قطع رانت?

Daniele Kieraite می پرسد:

بسیاری از مردم شغل خود را از دست در طول این زمان دشوار است حداقل به طور موقت. خواهد شد و دولت اقدام به منظور کاهش اجاره قیمت ؟

یک: که بعید است به این دلیل ساده که دولت میلی به دخالت در بازار در چنین یک راه است. به خصوص به عنوان صاحبخانه هم خواهد بود درد و رنج در این بحران است.

دولت در حال حاضر اعلام کرد که مستاجر قادر به اخراج شود برای سه ماه اما صدراعظم نشان داده است یک اولویت برای عامل از طریق سیستم های موجود مانند جهانی اعتباری به جای رفتن را از طریق این عارضه ایجاد برنامه های جدید.

امروز مجموعه ای از اقدامات است که انتظار می رود به تمرکز بر کاهش هزینه برای کارفرمایان نگه داشتن کارگران خود را در, اما برای کسانی که در حال حاضر شغل خود را از دست بیشتر سخاوتمندانه مزایای سیستم است که بیشتر احتمال دارد برای پاسخ.

چرا به اورژانس اقدامات گذشته ،

Christopher شار می گوید:

من درک می کنم و قبول اقدامات اضطراری. اما چرا تا 2 سال و نه فقط تا زمانی که این بحران است ؟

در حالی که آنتونی مورن می پرسد:

اگر بوریس واقعا فکر می کند ما می توانیم این ضرب و شتم در دوازده هفته چرا اضطراری قدرت قانون کشیده شده است تا برای دو سال ؟

یک: این سوال است که بسیاری از نمایندگان مجلس مطرح کرده اند. مشکل دولت این است که آنها واقعا نمی دانم چه مدت این بحران ممکن است بروید. در حالی که برخی از اقدامات مانند داروهای جدید و روشهای درمانی می تواند به کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی تنها راه واقعی از واکسن است. که می تواند 12-18 ماه به نظر می رسد.

ارزش آن اشاره کرد که بسیاری از این اقدامات اضطراری بسیار دنیوی است. آنها حساب برای چنین چیزهایی به عنوان از دست دادن حقوق بازنشستگی کارکنان درمانی که به طور موقت بیرون آمدن از بازنشستگی کاهش بوروکراسی در اطراف دفع از بدن و شل شدن حداقل مراقبت های مورد نیاز در مراقبت از خانه.

حتی یک بار در اوج بحران گذشته است و اکثریت مردم شده اند مجاز به بازگشت به کار اثرات این بیماری همه گیر را هنوز هم احساس می شود در مراقبت بهداشتی و اجتماعی و سیستم های اورژانس پس از اقدامات هنوز هم ممکن است مورد نیاز است.

با این وجود ممکن است فشار توسط نمایندگان مجلس هفته آینده برای معرفی یک قدرت نقد و بررسی آن نیاز به آنها را به دوباره تصویب این اورژانس قدرت به طور منظم.

خواهد دولت معرفی سهمیه بندی برای جلوگیری از وحشت خرید ؟

Michael اندروز می پرسد در توییتر

اگر وحشت خرید همچنان به مارپیچی خارج از کنترل دولت معرفی سهمیه بندی? و شکی نیست که این فکر در طول برنامه ریزی احتمالی وجود دارد ؟

یک: فردی سوپر مارکت ها در حال حاضر در آورده خود را محدودیت در تعداد زیادی از موارد خریداران می توانید خرید. در Sainsbury به عنوان مثال از آن است که سه نفر از هر یک از آیتم. وجود دارد هیچ نگرانی بیش از عرضه مواد غذایی به انگلستان است. حتی در ایتالیا و دسترسی به سوپر مارکت ها همچنان ادامه دارد و وحشت خرید به پایان رسید یک بار مردم را دیدم که عرضه مواد غذایی امن بود.

باید بزرگتر آسایشگاه داوطلبان ماندن در خانه ؟

Gillian تیلور می پرسد سوال زیر:
“Hospices بستگی داوطلبان به عمل و مقرون به صرفه شود که حدود 80 درصد از بودجه خود را از کمک های مالی و جذب سرمایه است. بسیاری از داوطلبان بیش از 70 یا همکاران در خانه که بیش از 70. باید این داوطلبان متوقف و یا می توانید آنها را در ادامه با برخی از اقدامات احتیاطی? “

یک: دولت توصیه این است که کسانی که بیش از 70 یا با شرایط بهداشتی اساسی باید همه سفر غیر ضروری و تماس های اجتماعی و کار از خانه. اما ضروری کارگران گفته شده است که آنها می توانند حمل رفتن به محل کار. دولت شامل مراقبت اجتماعی داوطلبان در این رده است. با این وجود بهتر است به مشورت خانقاه که در آن شما داوطلب بپرسید اگر آنها اقدامات احتیاطی اضافی در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de