Coronavirus Q&A: کودکان می تواند به دیدار پدر و مادر جدا شده در طول مستند?

Cبازی hildren از والدینی که از هم جدا هستند و یا به اشتراک گذاری بازداشت هستند قادر به حرکت بین خانه ها در طول coronavirus مستند دولت گفته است. اما قوانین چیست ؟

مایکل گوو موجب ترس در اوایل این هفته زمانی که او پیشنهاد کرد که کودکان نباید سفر بین خانواده ها است. اما او بعد از عذر خواهی کرد باعث سردرگمی گفت: “ممکن است لازم باشد” برای برخی از کودکان به حرکت می کند.

اما آنچه تحت قوانین سختگیرانه جدید اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش Covid-19?

دولت هدایت می گوید: “که در آن پدر و مادر زندگی می کنند نه در همان خانواده کودکان زیر 18 سال را می توان نقل مکان کرد و بین پدر و مادر خود را در خانه.”

قرار دادن سوالات خاص خود را به ما وکلای خانواده سیمون cameron morrissey خانواده و وکیل ارشد کاردانی و لورن ساندرز یک قانون خانواده شریک هر دو در هارون و همکاران که می تواند به ارائه مشاوره در چه خانواده ها می توانید به ادامه بازداشت ترتیبات و محافظت از کودکان خود را در حالی که بدیهی است در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را در هر دولت مشاوره.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله و سپس بازگشت دوباره به این صفحه در 1 بعد از ظهر (به وقت تهران) به صورت زنده Q&A. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

به روز رسانی خودکار

آیا ممکن است برای شوهر خود به خانه می آیند برای دیدن فرزند خود را?

تیاو سوال می آید از Razeen از طریق ایمیل. Razeen می پرسد:

‘من و شوهرم یک کودک اما شوهر من است زندگی را از من دور است.

‘ممکن است برای شوهر خود به خانه می آیند برای دیدن فرزند خود را?’

در اینجا چیزی است که ما وکلای خانواده تا به حال به می گویند:

روشن است که اگر شوهر شما این است که زندگی در خارج از کشور یا در داخل این کشور است. اگر او زندگی در خارج از کشور پس از آن وجود خواهد داشت مشکلات عملی با او در تلاش برای بازگشت به خانه در این زمان. در صورتی که او قادر به بازگشت به خانه, او را مجبور به دنبال دولتی راهنمایی در قرنطینه قوانین بسته به که کشور او در بازگشت از. اگر او زندگی در این کشور و شما راضی هستند و او به دنبال راهنمایی در اجتماعی فاصله پس از آن او می تواند سفر برای دیدن فرزند خود را به عنوان تحت هدایت جریان این امر می تواند طبقه بندی شده به عنوان سفر ضروری است.

من شریک سابق جلوگیری از چیدن من فرزند او به عنوان یک سرفه

Oتو سوال بعدی می آید از جما از طریق ایمیل جما می پرسد

‘آیا مایکل گوو اعلام کرد که کودکان زیر 18 سال که والدین آنها از هم جدا می حرکت در بین خانواده ها اعمال می شود حتی اگر یکی از اعضای خانوار است و نشان نشانه ؟

‘من شریک سابق جلوگیری از چیدن فرزند من با این ادعا او “کمی سرفه” و گفته شده است به خود منزوی توسط 111 مشاور.’

در اینجا چیزی است که ما وکلای خانواده تا به حال به می گویند:

در حالی که ما نمی توانیم به بررسی توصیه های سابق خود را شریک داده شده است, اگر توصیه های پزشکی این است که به خود منزوی پس از آن است که باید به دنبال. هدایت است که در آن پدر و مادر موافق نیست به تغییر ترتیبات برای یک کودک اما یکی از والدین به اندازه کافی نگران آن است که مطابق با ترتیبات فعلی خواهد بود در برابر فعلی بهداشت عمومی انگلستان و بهداشت عمومی ولز مشاوره پس از آن که پدر و مادر ممکن است ورزش خود را مسئولیت والدین و تغییر ترتیبات. اگر پس از این رویداد اقدامات است که پدر و مادر در رابطه با آنها اقدام به تنهایی در مواجهه با پدر و مادر دیگر در دادگاه خانواده, دادگاه است به احتمال زیاد به نگاه کنید تا ببینید که آیا هر یک از پدر و مادر عمل منطقی و معقول در نور رسمی مشاوره پزشکی و ماندن در خانه قوانین. شما باید همچنان به ارتباط با کودک خود را از طریق وسایل دیگر (چهره-زمان Whatsapp, زوم, اسکایپ و تلفن).

می تواند ما مختلط فرزندان ما بین خانه ها از نظر اخلاقی اجازه دهید به تنهایی از نظر قانونی ؟

We تا به حال یک ایمیل از جلب توجه کودکان در حال حرکت بین خانه های متعدد و mingling با هر یک از دیگر. جلب می پرسد:

‘من احساس می کنم روشن است که مورد نیاز در کودکان در حال حرکت بین پدر و مادر…

‘”اگر شما در یک بحرانی در بخش مشخص شده در این هدایت و یا فرزند خود را شناخته شده به عنوان آسیب پذیر شما می توانید همچنان به فرزندان خود را به مدرسه. که در آن پدر و مادر زندگی می کنند نه در همان خانواده کودکان زیر 18 سال را می توان نقل مکان کرد و بین پدر و مادر خود را’ خانه”

‘آیا این مربوط به بحرانی کارگران تنها و یا هر خانواده ؟ در مورد من, من یک co-پدر و مادر به توافق در مورد من سه پسر که در حال حاضر با مادر خود زندگی می کند که با شریک جدید خود را که دارای بخش co-پدر و مادر توافق با توجه به پسر خود. شریک زندگی من است همان توافق با شریک زندگی سابق که بسیاری از بچه ها در حال حرکت بین چهار خانه و همه اختلاط?

‘ما مختلط آنها را بین خانه ها از نظر اخلاقی اجازه دهید به تنهایی از نظر قانونی؟’

ما وکلای خانواده تا به حال توصیه های زیر:

کودکان زیر سن 18 سال می توانند در میان خانواده های جداگانه پدر و مادر بدون در نظر گرفتن که آیا کسانی که پدر و مادر کلید کارگر. ما موافقت خود را با نگرانی و توصیه می کنند که یک رویکرد عقل سلیم است گرفته شود. از معاشرت با خانواده ها را افزایش می دهد خطر گسترش عفونت است. بنابراین توصیه ما این است که وجود یک سیستم تعلیق ترتیبات فعلی برای جلوگیری از معاشرت فرزندان با خانواده ها. مکانیزم باید در محل قرار داده برای حفظ رابطه بین کودکان و والدین/خواهر و برادر گام (چهره-زمان Whatsapp, زوم, اسکایپ و تلفن).

آن است که قابل قبول به درایو بچه ها این فاصله کوتاه بین خانه های ما ؟

تیاو سوال می آید از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. از آنها بپرسید که آیا آنها زمان ملاقات ترتیبات قابل قبول هستند:

‘من در شرایط خوب با پدر فرزندان من (که پنج و هفت) و شریک زندگی خود را. کودکان تقسیم وقت خود را بین خانه ما و صرف زمان با هر دو ما در سراسر هفته.

‘هفته گذشته هنگامی که خانواده ها توصیه می شد خود جدا برای 14 روز اگر آنها تا به حال هیچ نشانه ما اعتقاد ما نیاز به خودتان درمان به عنوان یک خانواده تقسیم بین دو خانه و بنابراین باید یکی از ما را نشان می دهد علائم همه ما را منزوی. هنوز ما همه جا و خوبی است.

‘در حال حاضر کشور است که در مستند ما امیدواریم که قادر به ادامه انتقال کودکان بین خانه ما و به همین دلیل است که ما همچنان به عنوان یک خانواده است . امروز ما تصمیم به شروع به رانندگی بچه ها این فاصله کوتاه بین خانه های ما به منظور کاهش هر گونه خطرات را به حداقل برساند.

‘آیا این قابل قبول تحت مستند ترتیبات? نه از ما می خواهید برای جلوگیری از صرف وقت با بچه ها به طور منظم (و ما فکر نمی کنیم که می تواند در بهترین منافع خود را).’

در اینجا چیزی است که ما وکلای خانواده تا به حال به می گویند:

بله شما ترتیبات فعلی قابل قبول هستند. با توجه به ترتیبات برای کودکان, والدین, مسئولیت آنها را به عهده شما و شریک زندگی سابق. یک انتظار وجود دارد که شما و شریک زندگی سابق را برای مراقبت از کودکان خود را با اقدام معقول و با خیال راحت هنگامی که تصمیم گیری در مورد ترتیبات برای آنها و تصمیم گیری که در آن و با آنها صرف زمان است. شما باید پایبند قوانین بر در خانه ماندن و دور ماندن از دیگران صادر شده توسط دولت در روز 23 مارس سال 2020 است. در علاوه بر این به این قوانین, مشاوره در مورد اقامت امن و کاهش گسترش عفونت است که صادر شده و به روز شده توسط بهداشت عمومی انگلستان و بهداشت عمومی ولز.

اقامت در خانه قوانین را ساخته اند و موقعیت کلی روشن است. آن است که دیگر مجاز برای یک فرد و این که شامل یک کودک به خارج از خانه خود را برای هر هدف دیگر از ضروری در خرید روزانه, ورزش, پزشکی نیاز دارد و یا حضور در کار ضروری. با توجه به کودک ترتیبات که در آن پدر و مادر زندگی می کنند نه در همان خانواده کودکان زیر سن 18 سال می توان بین پدر و مادر خود را به عنوان شما در حال حاضر در حال انجام است. این ایجاد یک استثنا به اقامت اجباری در خانه مورد نیاز است.

آیا تصمیم به ادامه این کودکان همچنان به حرکت کودکان بین خانه است که برای شما و شریک زندگی سابق را پس از معقول ارزیابی از شرایط از جمله در حال حاضر خود را, سلامت, خطر عفونت و وجود هر گونه به رسمیت شناخته شده آسیب پذیر افراد در یک خانواده و یا دیگر. اگر شما نیاز به متوقف کردن جنبش از کودکان پس از آن آنها می توانند همچنان به ارتباط با پدر خود را با استفاده از چهره-زمان Whatsapp, زوم, اسکایپ و تلفن.

من هیچ نظری ندارم که چگونه مراقب خود مادر است که در مورد خود جدا

یکnother سوال از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. آنها نگران هستند در مورد سالمندان مادر:

‘من و شوهر دختر من و من با مادرم زندگی کنم (او 77). شوهر من دیده نمی شود او دو فرزند دیگر به مدت دو هفته به این دلیل که آنها هنوز هم حضور در مدرسه تا روز جمعه و در نتیجه مخلوط کردن با دیگر کودکان.

“ما می خواهیم آنها را به آمده تا با ما بماند در آخر هفته ها و روزهای دیگر در طول این بحران اما هیچ ایده چگونه مراقب خود مادر است که در مورد خود-جداسازی به خصوص که او تمایل به بسیار عقب گذاشته در مورد این نوع از چیزی.

‘به مادرم دیابت است و یک میزبان از دیگر شرایط او بسیار در معرض خطر و بنابراین ما نمی توانیم ریسک کنیم. ما نمی دانیم چه کاری انجام دهید به خصوص به عنوان این ممکن است برای مدت زمان طولانی.’

ما وکلای خانواده تا به حال توصیه های زیر:

تصمیم گیری که آیا شما شوهر و فرزندان برای حرکت بین خانه برای شوهر خود و شریک سابق خود را پس از یک معقول ارزیابی از شرایط از جمله کودکان را در حال حاضر سلامت, خطر عفونت و وجود هر گونه به رسمیت شناخته شده آسیب پذیر افراد در یک خانواده و یا دیگر. با توجه به حضور به رسمیت شناخته شده آسیب پذیر فرد در خانواده خود هدایت شود برای خود و شوهر و فرزندان به دیدار نیست در این زمان. رابطه بین فرزندان و پدر خود را می تواند حفظ شود با استفاده از چهره-زمان Whatsapp, زوم, اسکایپ و تلفن.

من نگران هستم که چهار نفر از فرزندان ما در حال گذراندن زمان در سراسر سه آدرس های مختلف

Oتو سوال بعدی می آید از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. آنها بپرسید:

“ما یک خانواده چهار برای 90 درصد از زمان خودم دختر از ازدواج قبلی و شریک زندگی من و پسر ما.

‘هر آخر هفته ما تبدیل به یک خانواده مخلوط زمانی که من سه نوجوان گام به گام کودکان به ماندن بگیرید. دختر من می رود به ماندن در پدر او را در همان آخر هفته.

“من فکر (و نگران) که چهار نفر از فرزندان ما در حال گذراندن زمان در سراسر سه آدرس های مختلف با هر یک از آمدن به تماس با اضافی ‘گام به گام’ بزرگسالان در هر آدرس که همچنین اضافی آدرس خانه و به گمان من تا امروز مستند صرف زمان با دیگران است.

‘در حال حاضر من سه گام-بچه ها هفت روز به این مورد نیاز 14 روز قرنطینه خود به عنوان مادر آمد پایین با علائم کروناویروس در هفته گذشته – متوسط, تنگ قفسه سینه و سرفه های خشک. بچه ها به نظر می رسد نه به آن گرفتار است. من نگران آنها می تواند حامل ویروس و آلوده کردن خودم شریک زندگی من و من دو نفر از کودکان زمانی که آنها آینده باقی بماند. من احساس می کنم در همه آرامش توسط این واقعیت است که آنها را از خود جدا برای 14 روز داده شده آنها خواهد بود ما در روز 15 برای سه روز.’

در اینجا چیزی است که ما وکلای خانواده تا به حال به می گویند:

در حالی که از نظر فنی هیچ چیز مانع حرکت کودکان بین های مختلف خانواده به عنوان آنها در زیر سن 18 سالگی یک رویکرد عقل سلیم است گرفته شود. سطح جنبش را افزایش می دهد خطر گسترش عفونت است. بنابراین توصیه ما این است که وجود یک سیستم تعلیق ترتیبات فعلی با مکانیسم در محل قرار داده برای حفظ رابطه بین کودکان و والدین/خواهر و برادر گام (چهره-زمان Whatsapp, زوم, اسکایپ و تلفن).

می تواند فرزندان من بازدید از شوهر سابق خود را کوچک اجاره?

We تا به حال یک سوال از ربکا از طریق ایمیل. ربکا می پرسد:

‘شوهر سابق من و به اشتراک گذاری حضانت سه فرزند ما (همه زیر 12) اما از آنجا که او تنها زندگی می کند در اجاره او نمی باید در هر نقطه بزرگ به اندازه کافی به آنها را داشته باشد. بنابراین کودکان اقامت در خانه خود را و او می آید به خانه و من حرکت و اقامت در من شریک جدید خانه معمولا برای سه یا چهار روز در یک زمان.’

‘ما هنوز هم می توانید این کار را انجام? اگر نه او در حال رفتن به قادر به دیدن کودکان است.’

در اینجا چیزی است که ما وکلای خانواده تا به حال به می گویند:

در حالی که دولت هدایت است که کودکان زیر 18 سال می تواند حرکت بین خانه ها از هم جدا خانه ها این است که به طور بالقوه یک منطقه خاکستری. حرکت شما بین خانه شما و شریک جدید خود را با صفحه اصلی خواهد بود طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری سفر. چنین تماس بین کودکان و پدر خود را باید حداقل در این زمان. به طور بالقوه اگر شما راضی هستند که خود را شوهر سابق شده است رعایت خود اجتماعی فاصله پس از آن او می تواند بازدید از خانه خود را به صرف وقت با کودکان در طول روز در حالی که شما منزوی در یک اتاق دیگر. اگر نه, سپس شما را مجبور به استفاده از معادل آن به معنی برای حفظ رابطه بین فرزندان و پدر خود (چهره-زمان Whatsapp, زوم, اسکایپ و تلفن).

اگر یک کودک می افتد به شدت آسیب پذیر گروه می تواند آنها باقی می ماند با یک خانواده ؟

یکnother سوال از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. آنها درخواست از طریق ایمیل:

‘اگر یک کودک می افتد به شدت آسيب پذير است و به ‘سپر می تواند پدر و مادر که در محل اقامت آنها در حال حاضر اقامت منطقی اصرار دارند که کودک آسیب پذیر ماندن در خانه خود را برای 12 هفته بدون هیچ تماس فیزیکی با دیگر پدر و مادر از هم جدا شده برای همه است که زمان است ؟

ما وکلای خانواده باید توصیه های زیر:

بله. تصمیم گیری که آیا فرزند شما برای حرکت بین خانه است که برای شما و شریک زندگی سابق را پس از معقول ارزیابی از شرایط از جمله خود را در حال حاضر سلامت, خطر عفونت و وجود هر گونه به رسمیت شناخته شده آسیب پذیر افراد در یک خانواده و یا دیگر. بهترین راه برای مقابله با این شرایط دشوار است برای شما و شریک سابق زندگیتان به برقراری ارتباط با یک دیگر در مورد نگرانی های خود را و آنچه شما فکر می کنم خوب خواهد بود راه حل عملی برای کودک خود را. بسیاری از مردم بسیار نگران Covid-19 و سلامت خود و فرزندان و خانواده خود. حتی اگر یکی از والدین فکر می کند آن را بی خطر است برای تماس با ما به جای آن ممکن است کاملا معقول و منطقی برای دیگر بود و واقعا در این مورد نگران بود.

اگر شما و شریک زندگی سابق قادر به توافق برسند و اعمال خود مسئولیت والدین به این نتیجه که معمول ترتیبات باید به طور موقت متنوع سپس شما به رایگان انجام دهید. این امر می تواند معقول برای هر یک از شما را به ضبط هر گونه توافق در یک توجه داشته باشید ایمیل و یا متن پیام ارسالی به هر یک از دیگر. که در آن شما نمی تواند توافق را تغییر ترتیبات یکی از والدین اگر آنها به اندازه کافی نگران آن است که مطابق با ترتیبات فعلی خواهد بود علیه بهداشت عمومی انگلستان و بهداشت عمومی ولز مشاوره, سپس آنها می توانند ورزش مسئولیت والدین خود به خود و متفاوت این ترتیبات به یکی که به نظر آنها امن است. اگر پس از این رویداد از شما بازیگری خود را در این راه اقدامات خود در مواجهه با پدر و مادر دیگر در دادگاه خانواده, دادگاه است به احتمال زیاد به نگاه کنید تا ببینید که آیا شما عمل منطقی و معقول در نور رسمی مشاوره.

استثنایی هم وجود دارد که جلوگیری از تماس به ادامه در این زمان ؟

Oتو سوال بعدی می آید از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس از طریق ایمیل. آنها بپرسید:

‘من می خواهم به می دانم که اگر وجود دارد هر گونه استثنا یعنی اخیر بیماری (ذات الریه) که حکم جلوگیری از تماس مندرج در حکم دادگاه به ادامه در این زمان اگر قرار دادن اقدامات دیگر در محل پس از تماس غیر مستقیم را می توانید در ادامه بیشتر از تماس مستقیم خواهد بود.

‘در وضعیت سابق من شریک همچنین دارای فرزند دیگری از یک رابطه قبلی که بازدیدکننده داشته است در همان زمان به عنوان فرزند من پس از سه خانواده درگیر هستند.’

در اینجا چیزی است که ما وکلای خانواده باید بگویم:

با توجه به ترتیبات برای کودک خود را مسئولیت والدین برای او/او با شما استوار و خود را شریک زندگی سابق و نه دادگاه. یک انتظار وجود دارد که شما و شریک زندگی سابق را برای مراقبت از کودک خود را با اقدام معقول و با خیال راحت هنگامی که تصمیم گیری در مورد ترتیبات برای او/او و تصمیم گیری که در آن و با او/او صرف زمان است. شما باید پایبند قوانین بر در خانه ماندن و دور ماندن از دیگران صادر شده توسط دولت در روز 23 مارس سال 2020 است. در علاوه بر این به این قوانین, مشاوره در مورد اقامت امن و کاهش گسترش عفونت است که صادر شده و به روز شده توسط بهداشت عمومی انگلستان است.

اقامت در خانه قوانین را ساخته اند و موقعیت کلی روشن تر. آن است که دیگر مجاز برای یک فرد و این که شامل یک کودک به خارج از خانه خود را برای هر هدف دیگر از ضروری در خرید روزانه, ورزش, پزشکی نیاز دارد و یا حضور در کار ضروری. با توجه به کودک ترتیبات که در آن پدر و مادر زندگی می کنند نه در همان خانواده کودکان زیر سن 18 سال می توان بین پدر و مادر خود را به خانه. این ایجاد یک استثنا به اقامت اجباری در خانه مورد نیاز است. آن را نمی کند اما به این معنی نیست که کودک شما باید از بین رفت خانه. تصمیم گیری که آیا او/او برای حرکت بین خانه است که برای شما و شریک زندگی سابق را پس از معقول ارزیابی از شرایط از جمله خود را در حال حاضر سلامت, خطر عفونت و وجود هر گونه به رسمیت شناخته شده آسیب پذیر افراد در یک خانواده و یا دیگر. به طور جداگانه در مشاوره خود را در حفظ آموزشی ارائه دولت تاکید می کند که پدر و مادر نیز باید انجام همه چیز آنها می توانید برای اطمینان از کودکان هستند و نه اختلاط اجتماعی در راه است که می توانید در ادامه به گسترش ویروس. این به نظر می رسد برای حمایت از هر تصمیم به ارسال یک فرزند به خانواده دیگر که در آن وجود دارد فرزند دیگری به خصوص یکی از یک سوم خانواده است.

که در آن وجود دارد یک تغییر در ترتیبات به طوری که فرزند شما نمی توانید به صرف زمان با شما یا خود شریک سابق به عنوان مجموعه ای از کودک در تنظیم نظم دادگاه می کند انتظار می رود جایگزین ترتیبات ساخته شده برای ایجاد و حفظ تماس منظم بین کودک و هر دو از شما در مشاوره داده می شود. این باید انجام شود از راه دور یا با تصویری اتصال (چهره-زمان, دسته نرم افزار, زوم, اسکایپ) و یا اگر که ممکن است توسط تلفن.

من نوه مجاز به دیدن من و همسرم?

تیاو سوال می آید از نیل از طریق ایمیل. نیل می پرسد در مورد نوه اش:

“را مایکل گوو نظرات دیروز با توجه به کودکان از پدر و مادر جدا شده. من چهار ساله نوه شده اند و یک پدر به او را پس از تولد او. به او اجازه داده شود برای آمدن به خانه من گهگاه برای دیدار با من و همسرم.

‘من و همسرم هر دو باید در حد متوسط COPD.’

در اینجا چیزی است که ما وکلای خانواده تا به حال به می گویند:

دولت مشاوره است که متاسفانه با توجه به وضعیت پزشکی خود را نوه نباید دیدار شما و همسر خود را با توجه به ریسک های درگیر باید به شما و/یا همسر خود را آلوده. علاوه بر این استثنا به ماندن در خانه قوانین است که برای کودکان به حرکت بین پدر و مادر جدا شده. این استثنا نمی کند پوشش گسترده تر اعضای خانواده. اما شما می توانید با استفاده از جایگزین فرم تماس با ما برای حفظ یک رابطه خود را با نوه طریق کنترل از راه دور به معنی (چهره-زمان اسکایپ, زوم, WhatsApp, تماس تصویری یا با شماره تلفن).

چه توصیه برای پدر و مادر تنها که کلید کارگران ؟

Oتو سوال جدید می آید از Gillهمچنین از طریق ایمیل. گیل می پرسد:

“ما مطمئن نیستید از قوانین برای نوه من. دختر من با این نسخهها کار در یک سوپر مارکت پس از کلاس به عنوان یک کلید کارگر. او دارای دو فرزند پنج و یک چیزی است که او قرار است انجام دهید ؟ آن را بسیار گیج کننده به عنوان پیام به نظر می رسد که کودکان باید در خانه بمانند و نه به پدران خود و یا خانواده دیگر. چگونه می تواند او کار هنگامی که او نمی تواند با قرار دادن کودکان خود در هر نقطه! او در حال حاضر در هفت روز خود به انزوای هر سه بیمار شد در روز شنبه با بد سرد است.

‘چیست مشاوره برای پدر و مادر تنها که کلید کارگران ؟

ما وکلای خانواده است توصیه های زیر:

دولت دستورالعمل هستند که کودکان زیر 18 سال سفر بین خانواده ها است. اگر پدر خود را می تواند کمک به مراقبت از کودکان پس از آن بچه ها می تواند به صرف زمان با او را قادر می سازد خود را به کار هنگامی که او را از خود جدا می کند. پدر و مادر باید تکیه برای مهد کودک بر کسانی که توصیه می شود در سختگیرانه اجتماعی فاصله دسته که شامل پدربزرگ و مادربزرگ. کودکان خواهد بود و حق استفاده از مهد کودک/مدرسه ارائه کلید کارگران اما در شرایطی داشتن پدر خود را نگاه کنید بعد از آنها به نظر می رسد بیشتر در خط با دولت دستورالعمل.

می تواند فرزند من رفتن به عقب و جلو بین من و شریک زندگی من ،

Oتو اول سوال می آید از کلی از طریق ایمیل. کلی می پرسد:

‘خواهد بود خوب به فرزند من را به عقب و جلو از خانه من در روزهای هفته به شریک زندگی خود را در تعطیلات آخر هفته در طول مستند?’

ما وکلای خانواده است توصیه های زیر:

اگر شریک زندگی تان است پدر کودک پس از آن دولت دستورالعمل اجازه می دهد تا برای کودکان زیر سن 18 سالگی به حرکت در بین خانواده ها است. اگر شریک زندگی تان است نه فرزند پدر و سپس این امر می تواند یک منطقه خاکستری به عنوان جای تردید است که این امر را تشکیل می دهند ضروری سفر.

Q&A شروع می شود در 15 دقیقه

Gعود بعد از ظهر همه.

این Q&A شروع خواهد شد در 15 دقیقه. لطفا سوالات خود را برای ما وکلای خانواده در بخش نظرات زیر و یا ایمیل آنها را به [email protected]

شما به زودی ببینید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im