Most حیوانات خانگی در انگلستان در حال حاضر زندگی می کنند به عنوان بخش حیاتی از ما خانواده ها به عنوان مورد علاقه اعضای خانواده. بنابراین طبیعی است که بیشتر مردم در حال پرسیدن: آیا حیوانات در معرض خطر از coronavirus? و می تواند حیوانات خانگی ما بود دخیل در گسترش این عفونت است ؟

خبر خوب این است که پاسخ به این سوالات “نه” و “نه” است و هیچ دلیلی برای تغییر روال زندگی روزانه با حیوانات خانگی در حالی که مردم سالم باقی می ماند و علامت رایگان. حیوانات باید بخشی از خانواده ما در طول این بحران است.

اما به طور طبیعی مردم نگران هستند و تلگراف ساکن دامپزشک پیت Wedderburn در اینجا خواهد بود برای پاسخ به سوالات خود را در 1 بعد از ظهر (به وقت تهران) امروز.

چگونه به یک سوال بپرسید

شما می توانید ارسال خود را coronavirus سوال بعدی ما Q&A با اضافه کردن آنها را به بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال مشاهده این تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل yourstory@telegraph.co.uk. اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

مشورت با یک دامپزشک اگر شما حیوانات بیمار شود.

به روز رسانی خودکار

‘چگونه می توانم محافظت از گربه من از Covid-19?’

یک سوال بزرگ از @NualaMoran2 در توییتر. Nuala می پرسد:

می توانید گربه من دریافت Covid-19? چگونه می توانید l محافظت از او را ؟

در اینجا چیزی است که پیت توصیه می کند:

هیچ شواهدی وجود ندارد و هیچ پیشنهاد که گربه ها می توانند آلوده شوند با Covid-19 ویروس. تنها مسئله خواهد بود اگر یک گربه در تماس نزدیک با کسی که مبتلا به این ویروس این ویروس می تواند انجام شود در گربه, کت در راه همان است که این ویروس می تواند انجام شود در یک شی بی جان (مانند دستگیره درب ها و یا تلفن همراه). به همین دلیل برای محافظت از خودتان را بیش از برای محافظت از او, آن را حس می کند به نگه داشتن گربه های داخل خانه اگر ممکن است در این دوره از اجتماعی فاصله برای محدود کردن گسترش ویروس.

“چگونه باید ما پس از حیوان خانگی ما موش اگر ما Covid-19?’

یک سوال بزرگ از آن-میشل Mullane از طریق ایمیل. Anne-میشل می پرسد:

به عنوان حیوان خانگی موش حساس سیستم تنفسی چیست, بهترین راه برای درمان آنها اگر ما Covid-19? در حال حاضر ما در انزوا از سرفه, اما آنها در چهار طبقه قفس در دختر و در اتاق خواب.

در اینجا چیزی است که پیت توصیه می کند:

خود را به موش در هر گونه خطر از Covid-19 ویروس به بهترین دانش ما با وجود این واقعیت است که آنها یک سیستم تنفسی حساس. Covid-19 تاثیر نمی گذارد حیوانات خانگی تا آنجا که ما می دانیم.

شما باید این رعایت بهداشت در اطراف موش ها, اجتناب از داشتن افراد بیمار در همان اتاق به عنوان اگر آنها ممکن است تنها به دلیل این موش و خود را در قفس می تواند عمل به عنوان fomites (یعنی اگر ویروس ذرات زمین بر آنها می تواند عفونی باقی می ماند تا نه روز اگر شخص دیگری می آید در تماس با همان سطح).

‘اگر من به خود منزوی می توانم هنوز هم با خیال راحت پیاده روی سگ من?’

یکnother سوال از بخش نظرات این بار از S Tappin:

اگر من به خود منزوی می توانم هنوز هم با خیال راحت پیاده روی سگ من? من یک سگ راه رفتن را از منطقه دور در یک منطقه پوشیده شده از درخت در عرض دو دقیقه پیاده روی از درب جلو.

در اینجا چیزی است که پیت می گویند:

خود انزوا به معنی ماندن در داخل خانه و به طور کامل اجتناب از تماس با افراد دیگر; این است که شدید تر از اجتماعی فاصله و این مهم به عنوان یک راه برای متوقف کردن گسترش Covid-19 ویروس در جوامع ما.

به این دلیل اگر شما خود جدا این امر می تواند عاقلانه به درخواست شخص دیگری به راه رفتن سگ خود را برای شما.

‘آیا ما نیاز به جماهير ما گربه حامل اگر آنها را مجبور به رفتن به دامپزشک؟’

Oتو سوال بعدی می آید از تونی تپه در بخش نظرات. تونی می پرسد:

می تواند ویروس های زنده روی پوست یک حیوان می گویند یک گربه ؟ آیا ما نیاز به جماهير حامل و اگر آنها را مجبور به رفتن به دامپزشک ؟

در اینجا چیزی است که پیت توصیه می کند:

این ویروس فقط می تواند زنده ماندن در خز حیوان در همان راه به عنوان آن می تواند زنده ماندن در اشیاء دیگر در محیط زیست است. یک بررسی اخیر کاغذ پیدا کردم که انسان coronaviruses می توانید برای زنده ماندن تا نه روز بر روی سطوح بی جان و بنابراین این احتمال وجود دارد به حداکثر طول زمان است که آنها می توانند زنده بمانند در سطح یک حیوان خانگی.

آن را حس برای تمیز کردن حامل خود را به طور کامل قبل از مصرف حیوانات خانگی به دامپزشک.

‘اگر ما قرارداد coronavirus که پس از ما گربه؟’

Syliva Binns است سوالی است که بسیاری از صاحبان حیوان خانگی خود خواسته خواهد شد در طول هفته های آینده:

اگر ما قرارداد coronavirus که پس از ما گربه ؟

در اینجا چیزی است که پیت توصیه می کند:

شما باید قادر به ادامه به دنبال پس از گربه خود را خودتان. شما باید آگاه باشید که گربه خود را می تواند عمل به عنوان “fomites” یعنی اگر یک سرفه قطرات از شما زمین های خود را cat کت و سپس شخص دیگری حیوانات خانگی آنها را که فرد می تواند انتخاب کنید تا عفونت است. به این دلیل اگر شما مبتلا به کروناویروس شما باید به لحاظ اجتماعی فاصله خود را از گربه خود را. دستهای خود را قبل و بعد از هر گونه تعامل با آنها و پوشیدن یک ماسک صورت اگر ممکن است.

آیا به یاد داشته باشید که هیچ شواهدی وجود ندارد که حیوانات خانگی نقش مهمی در گسترش این بیماری و یا که آنها را تبدیل به بیمار خود را.

اگر شما بیمار مبتلا به کروناویروس و حیوان خانگی خود را بیمار می افتد و یا نیاز به مراقبت های دامپزشکی به هر دلیل دیگر لطفا آن را به دامپزشک اما به جای تماس با دامپزشک محلی خود تمرین برای مشاوره.

اگر حیوان خانگی خود را نیاز به درمان اورژانس, دوباره, تماس, تمرین برای مشاوره بیشتر. آیا حیوان خانگی خود را به عمل جراحی مگر اینکه دامپزشک دستور شما را به. شما ممکن است نیاز به ترتیب برای شخص دیگری به حمل و نقل حیوان خانگی خود را برای درمان.

“می توانم حیوان خانگی گربه من اگر من coronavirus?’

We تا به حال یک سوال بزرگ از پائولین شروط از طریق ایمیل. پائولین می پرسد:

من درک می کنم که نظر کلی این است که حیوانات در معرض خطر هستند خود را از coronavirus. اما آنچه در مورد اگر من باید این ویروس و حیوان خانگی/زمانه ما گربه و او پس از آن می رود به شریک زندگی من و او همان است ؟ می توانید این ویروس منتقل می شود و در این راه ؟

در اینجا چیزی است که پیت می گویند:

حیوانات خانگی می تواند به عنوان به اصطلاح “fomites” فقط مانند موارد از لباس و مبلمان و یا سایر اشیاء بی جان. به همین دلیل افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 ویروس باید به لحاظ اجتماعی فاصله خود را از حیوانات خانگی خود را به عنوان آنجا که ممکن است. صرف زمان به عنوان کوچک که ممکن است با آنها اجتناب از تماس فیزیکی زمانی که ممکن است. دستهای خود را قبل و بعد از هر گونه تعامل با آنها و پوشیدن یک ماسک صورت اگر ممکن است. این را حداقل رساندن خطر ابتلا به ویروس ذرات عبور از خودتان به خز حیوان خانگی خود را و پس از آن احتمالا به شخص دیگری.

‘چگونه می توانم سگ من تست شده برای Covid-19?’

Oتو سوال بعدی این است که از پیتر رینولدز از طریق ایمیل. پیتر می پرسد:

چگونه می توانم سگ من تست شده برای Covid-19?

در اینجا پیت مشاوره:

هیچ تجاری در دسترس تست برای Covid-19 ویروس در سگ و نه است وجود دارد هیچ دلیلی برای صاحبان حیوان خانگی خود را به حیوانات آزمایش شده است. این OIE اعلام کرده است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که سگ نقش مهمی در گسترش این بیماری در انسان یا که تبدیل شدن آنها به بیمار است.” وجود دارد یک مورد که درگیر یک سگ متعلق به یک فرد با Covid-19 در هنگ کنگ ساخته شده است که سرفصل اما این استثنا و نه قاعده و در آن مورد انسان به حیوان انتقال, نه راه دیگری در اطراف. سگ نشان داده است هر گونه علائم بالینی بیماری است و هنوز هم تحت قرنطینه اما جدید ترین تست سرولوژی برای سگ آمد به عنوان منفی

به جای نگرانی در مورد داشتن حیوانات خانگی تست شده آن را حس می کند به سادگی به اتخاذ شیوه های بهداشت خوب (از جمله شستن دست ها قبل و بعد از بودن در اطراف و یا دست زدن به حیوانات خود غذا یا منابع و همچنین اجتناب از بوسیدن آنها) و برای حفظ تمیز و بهداشتی خانواده محیط زیست است. افرادی که بیمار هستند باید اجتناب از تماس با حیوانات به عنوان بسیاری که ممکن است.

‘اگر من دوست سالمندان قرارداد coronavirus که پس از سگ خود را?’

یکnd ما خاموش!

سوال اول ما می آید از گوردون Moser از طریق ایمیل. گوردون می پرسد:

من یک بیماری خود ایمنی و نگران هستم اگر من دوست سالمندان قرارداد coronavirus آنچه که او باید انجام دهید در مورد گرفتن سگ برای دستشویی و غیره. او هیچ دیگر دوستان و یا همسایگان برای کمک به. لطفا راهنمایی کنید?

در اینجا چیزی است که پیت توصیه می کند:

نکته مهم این سازمان جهانی برای سلامت حیوانات اعلام کرده است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که سگ نقش مهمی در گسترش این بیماری در انسان یا که تبدیل شدن آنها به بیمار”. اگر او قرارداد coronavirus دوست شما باید همچنان به مراقبت از سگ خود را به عنوان بهترین او می تواند اما او و سگ او – اجتماعی باید فاصله خود را از دیگر مردم و دیگر حیوانات خانگی.

اگر او بیش از حد ناخوشی به مراقبت برای حیوان خانگی خود را, او احتمالا بیش از حد ناخوشی برای مراقبت از خودش و او نیاز به کمک کسی در جامعه است.

شاید در حال حاضر او باید سعی کنید برای پیدا کردن قابل اعتماد فرد جوان است که می تواند کمک کند در چنین سناریویی. او باید مراقبت برای محدود کردن هر گونه تماس بین خودش و فرد راه رفتن سگ خود را و او باید مطمئن شوید که آنها خوب تمرین بهداشت.

بدیهی است که این امر می تواند عاقلانه برای شما به عنوان یک فرد با یک شرط از پیش موجود به حداقل رساندن تماس با او و سگ او برای جلوگیری از هر گونه خطر از شما چیدن عفونت است.

خواندن اطلاعات بیشتر در مراقبت از سالمندان و دوستان و همسایگان و بستگان خود را در اینجا.

Q&A شروع می شود در ده دقیقه

Oتو رزیدنت تلگراف دامپزشک پیت Wedderburn است در دست برای پاسخ به تمام coronavirus مرتبط با پت سوالات در مدت کوتاهی.

ترک سوالات خود را برای پیت در بخش نظرات زیر و یا ایمیل آنها را به your.story@telegraph.co.uk

شما به زودی ببینید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de