Coronavirus Q&A: چگونه برای کمک به افراد مسن

تلگراف | No comments

تیاو coronavirus شمار بیشتر در معرض خطر جدی برای افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط سلامت و بهداشت عمومی انگلستان توصیه کرده است کسانی که با علائم کروناویروس به دور ماندن از خود و بستگان.

اما انزوا و تنهایی در حال حاضر در اپیدمی سطح در میان افراد مسن می گوید: سن UK, ساخت اجرا انزوا به خصوص نگران چشم انداز. پس چگونه باید افراد مسن و یا کسانی که با دوستان و همسایگان و یا اقوام آماده به عنوان coronavirus شیوع شروع به نیش ؟

ما بهداشت جهانی تیم امنیتی است که در دست برای پاسخ به سوالات خود را در همه چیز از زمانی که شما باید در خانه بماند به راه اندازی اورژانس مراقبت های طرح.

چگونه به یک سوال بپرسید

شما می توانید ارسال خود را Covid-19 سوال بعدی ما Q&A با اضافه کردن آنها را به بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال مشاهده این تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

به روز رسانی خودکار

ما باید انصراف از موسسه خیریه ما ناهار ؟

Oتو اولین سوال این است که نه با فشار دادن یکی از مارگارت ژان ویلر از طریق ایمیل. مارگارت می پرسد:

ما یک گروه مستقر در نزدیکی چستر که در حال سازماندهی یک موسسه خیریه ناهار در 25 مارس برای 90 افراد مسن. ما باید پیش بروید و یا لغو کنم ؟

در اینجا چیزی است که آن را به می گویند:

اوه مارگارت – چه وحشتناک یک معضل است. شما هنوز هم چند هفته قبل از ناهار بنابراین شما می توانید صبر کنید و ببینید که چگونه شیوع تابه در منطقه شما. از 9 صبح تا امروز وجود دارد 37 تایید موارد coronavirus در شمال غرب اگر چه هیچ کدام در Cheshire خود را.

من می دانم که بسیاری از وقایع مربوط کوچکتر (و جوان) گروهی از مردم که لغو بنابراین من فکر نمی کنم شما خواهد بود که بیش از حد جنجال آفرینی اگر شما بودند برای به تعویق انداختن ناهار تا بعد از آن در سال.

Q&A شروع در پنج دقیقه

یکfternoon همه. ما برگشت و ما آماده هستیم تا آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. امروز Q&A را به تمرکز بر روی نحوه کمک به افراد مسن در طول شیوع کروناویروس.

آن Gulland, یکی از ما جهانی سلامت و امنیت خبرنگاران در دست برای پاسخ به سوالات خود را. لطفا ارسال هر گونه سوال شما در بخش نظرات زیر و یا ایمیل آنها را به [email protected]

برای شروع, شما می توانید به خواندن برخی از توصیه های کلی از آن خودش اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>