Coronavirus Q&A: آن را امن برای پرواز ؟ سفر ما تیم خود را پاسخ Covid-19 سوال

تلگراف | No comments

یکs دولت رمپ تا پاسخ خود را به کروناویروس تهدید در حال رشد وجود دارد نگرانی در مورد اینکه آیا آن را بی خطر به سفر. آن زمان برای لغو تعطیلات و قرار 2020 برنامه سفر روز نگه دارید ؟ در 1 بعد از ظهر روز جمعه تلگراف رئیس مصرف کننده و فرهنگ ویرایشگر نیک روند خواهد بود در دست برای پاسخ به تمام سوالات خود را.

در میان اخبار که Flybe سقوط کرده است به عنوان Covid-19 بازدید صنعت حمل و نقل هوایی چگونه خواهد تهدید در حال رشد ویروس تاثیر هر دو سفر شرکت ها و مصرف کنندگان ؟ نیک خواهد بود و پاسخ دادن به سوالات در این و خیلی بیشتر در طول ناهار در روز جمعه.

چگونه به یک سوال بپرسید

شما می توانید سفر خود را سوال با اضافه کردن آنها را به بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال مشاهده این تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>