Coronavirus Q&A: آن زمان برای شروع به انباشت و می توانید من بازپرداخت من تعطیلات ؟ ما مصرف کننده کارشناس و پرسش های خود را

تلگراف | No comments

Prime وزیر بوریس جانسون تنظیم صندلی اضطراری کبرا جلسه در صبح روز دوشنبه به عنوان coronavirus شیوع محرک 8 درصد افت FTSE. اما چگونه Covid-19 بحران تاثیر شما به عنوان یک مصرف کننده ؟ آن زمان برای شروع به انباشت کالا و چه در بازپرداخت شما به عنوان?

در 1 بعد از ظهر امروز تلگراف مصرف کننده قهرمان کتی مورلی خواهد بود پاسخ خود را coronavirus سوالات.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله و سپس بازگشت دوباره به این صفحه در 1 بعد از ظهر به صورت زنده Q&A. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

به روز رسانی خودکار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>