یکfter آرسنال شنبه شب ثابت در مقابل منچستر سیتی به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس تعدادی از مشخصات بالا, رویدادهای ورزشی, در حال حاضر می تواند در معرض خطر است.

بی شماری فوتبال لامپ در سراسر اروپا شده اند در پشت درهای بسته طی هفته گذشته و علامت سوال در حال حاضر برچسبها بیش از رویدادها از جمله این سال ماراتن لندن و توکیو بازی های المپیک است.

در 1 بعد از ظهر (به وقت تهران) امروز تلگراف بن Rumsby خواهد بود و پاسخ دادن به تمام سوالات خود را در مورد چگونه Covid-19 شیوع بیماری می تواند تاثیر ورزش است.

چگونه به یک سوال بپرسید

شما می توانید ارسال خود را coronavirus سوالات با اضافه کردن آنها را به بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال مشاهده این تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل yourstory@telegraph.co.uk. اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

به روز رسانی خودکار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im