در اوایل این هفته به فرانسه, وزیر بهداشت, Olivier Veran, متخصص مغز و اعصاب گفت: مصرف داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن “می تواند یک عامل در تشدید [coronavirus] عفونت”.

“در موارد تب را پاراستامول. اگر شما در حال حاضر مصرف داروهای ضد التهابی خود را بپرسید, دکتر, مشاوره,” او اضافه شده است.

باید من را به مسکن ایبوپروفن اگر من علائم کروناویروس?

بدون پاسخ برای اکثریت قریب به اتفاق ما. مشروع وجود دارد نگرانی های ابراز شده توسط بسیاری از کارشناسان که آن را ممکن است بیماری را بدتر کند.

چه در مورد خود ما علمی مشاوران?

Sir Patrick blue palace hotel رئیس دانشمند گفت: “چیزی که معقول به انجام” خواهد بود برای جلوگیری از ضد التهابی مواد مخدر “در لحظه”.

“از ایبوپروفن به عنوان مثال — آن ممکن است یا نه ممکن است راست, من نمی دانم – اما چیزی که معقول به انجام خواهد بود که آیا آن را در حال حاضر چیزی دیگری – پاراستامول یا چیزی” آقا blue palace hotel گفت: یک کمیته پارلمانی دیروز.

آنچه در مورد بیمه خدمات درمانی?

در 17 مارس سال 2020 بیمه خدمات درمانی خود را به روز مشاوره و گفت:

· در حال حاضر هیچ شواهد قوی که ایبوپروفن می تواند Covid-19 بدتر

· تا زمانی که ما اطلاعات بیشتر, مردم باید پاراستامول در درمان علائم کروناویروس, مگر اینکه آنها گفته شده توسط دکتر خود را که پاراستامول مناسب است برای آنها.

به همین دلیل ممکن است ایبوپروفن را Covid-19 بدتر ؟

کارشناسان حدس و گمان است که به عنوان یک ضد التهابی آن می تواند خود را تعدیل پاسخ ایمنی به ویروس کاهش بهبودی و تشدید علائم ذات الریه. اما وجود دارد به عنوان PHE می گوید بدون اثبات.

دکتر روپرت Beale, گروه, رهبر, در زیست شناسی سلولی عفونت در فرانسیس کریک موسسه در بریتانیا توضیح داد: “یک دلیل خوب برای جلوگیری از ایبوپروفن به عنوان آن ممکن است باعث تشدید نارسایی حاد کلیه و آسیب در آورده با هر بیماری شدید از جمله شدید Covid-19 بیماری است. وجود ندارد و در عین حال هر طور گسترده ای پذیرفته شده دلیل اضافی برای جلوگیری از آن برای Covid-19.”

چه ممکن است من را به جای آن به تسکین علائم کروناویروس?

بهترین گزینه این است که پاراستامول. این درد موثر قاتل و کمک خواهد کرد که خود را پایین تر متوسط است اما نه یک داروی ضد التهاب.

“آن را کاهش می دهد و تب را بدون counterattacking التهاب” گفت: فرانسه وزیر بهداشت.

اگر چه دکتر من به من گفت که ایبوپروفن یا دیگر داروهای ضد التهاب?

همیشه خود را دنبال مشاوره پزشکان. بسیاری از مردم در حال توصیه به ضد التهاب برای طیف وسیعی از شرایط مختلف. آیا تغییر داروی خود را مگر اینکه شما صحبت کردن با دکتر خود.

وجود دارد رایج دیگر داروهای ضد التهابی من باید برای درمان از coronavirus?

آسپرین نیز یک داروی ضد التهاب. آن است که توصیه می شود برای حفاظت در برابر سکته مغزی و حمله قلبی را در برخی افراد. نمی توقف استفاده از آسپرین اگر دکتر شما توصیه کرده است شما با استفاده از آن بدون صحبت کردن به آنها.

چه تولید کنندگان مواد مخدر می گویند ؟

Reckitt Benckiser – سازندگان Nurofen یک مارک ایبوپروفن مواد مخدر گفت: سازمان خواهد ارتباط هر گونه اضافی ایمنی راهنمایی مربوط به کروناویروس اگر آن پدید آمده است.

اما آنها افزود: “ما در حال حاضر این باور وجود دارد که هر گونه شواهد علمی ثابت شده ارتباط بیش از حد با استفاده از ایبوپروفن به تشدید Covid-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im