یکs بیمارستان ها در فرانسه و ایتالیا در این آخر هفته با تلاش تعداد بیماران تحت درمان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر اروپا و شهروندان خود را نگه داشته بودند تحت سخت lockdown شرایط.

مردم تنها مجاز در خارج از خانه های خود به جمع آوری لوازم ضروری مانند مواد غذایی و دارو و در صورت جریمه های سنگین برای شکستن قوانین.

با این وضعیت در انگلستان معتقد بود تنها دو هفته پشت ایتالیا را دنبال آنچه که در این قاره کمک به ما برای درک آنچه که می تواند در فروشگاه ؟ ما خبرنگاران در رم و پاریس در اینجا به سوالات شما پاسخ دهد.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله جلوتر از ما بعد Q&A. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل yourstory@telegraph.co.uk. اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

به روز رسانی خودکار

اروپا می تواند مجموعه ای به عنوان مثال برای جمع اوری?

ثانیهجریان است و بقیه اروپا مانع از دیوانه احتکار? ایتالیایی هنوز هم لوازم شامل ماسک برای عموم مردم. داروخانه ها و مغازه های مواد غذایی هنوز هم باز است ؟ – بزودی از طریق واتساپ

هنری ساموئل می نویسد: دیوانه احتکار قطعا اتفاق افتاده در فرانسه در اوایل و مغازه ها به طور ناگهانی به حال هیچ تر و ماکارونی و برنج و تخم مرغ و لو رول در بریتانیا است. دولت صادر شده تجدید نظر کرد و گفت فرانسه بود که خود به اندازه کافی از نظر مواد غذایی و که هیچ کس نمی خواهد گرسنه.

سوپر مارکت ها ممنوع مردم به خرید بیش از یک تعداد معینی از مواد غذایی اصلی. آن را در حال حاضر quietened پایین. همچنین در پاریس نانوا و بقال و غیره باز باقی می ماند که قطعا کمک به آرامش اعصاب.

نیک Squires می نویسد: بله من فکر می کنم همه کشورها از طریق همان مرحله است. وحشت در مجموعه برای شروع با و مردم نوار سوپر مارکت ها, اما پس از آن یک بیت از حس مشترک در ضربات و دولت اطمینان مردم است که وجود خواهد داشت نه کمبود. این چیزی است که ما را دیده اند در اینجا در ایتالیا. من امیدوارم که این اتفاق خواهد افتاد در انگلستان بیش از حد.

تصویر استرالیایی squirreling دور یک میلیارد پوند ارزش کالا در حالی که بیمه خدمات درمانی پرستاران رفت و گرسنه بود و نه بسیار آموزندگی. به سختی نگه دارید-آرام-و-حمل-در تصویر است که بقیه جهان است ،

خواهد اتحادیه اروپا را تا پایان در حمایت از زندگی?

ثانیهجریان خواهد Covid-19 تاثیر یورو و اتحادیه اروپا در دراز مدت زمانی که همه از این است ؟ – Clive نورتون از طریق واتساپ

نیک Squires می نویسد: سلام Clive من فکر می کنم همبستگی اروپایی گرفته شده یک دست کشیدن از coronavirus بحران است. کشورها بسته شدن مرزها و لغو پروازهای آناتما به کل اروپا و شنگن اصول خاص است.

ایتالیا خشمگین بود در اوایل این ماه زمانی که کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا به نظر می رسد برای رد کردن اقدامات برای محافظت از رم از اثرات اضافی قرض گرفتن.

چهارم خرداد ماه برگزار مثل Matteo Salvini کشف و ضبط کرده اند در تمام این بیشتر به برنامه های خود را اگر چه آنها شده اند و کنار در حال حاضر به عنوان کشور نوسانات پشت دولت در زمان اضطراری ملی.

کونته نخست وزیر به تصویب 71 درصد از ایتالیایی ها برای مدیریت بحران – او همیشه بهترین نمره. از سوی دیگر ایتالیا در حال رفتن به نیاز اقتصادی به کمک آن می توانید به آب و این بحران است.

که به معنی درخواست بروکسل برای آرامش بخش از قوانین هزینه های. بنابراین داشتن یک مناسب و معقول در ارتباط با اتحادیه اروپا خواهد شد تعداد زیادی هنوز. آیا اتحادیه اروپا بود آسیب غیر قابل جبرانی با این همه ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید.

هنری ساموئل می نویسد: سلام Clive آن به وضوح نشده است اتحادیه اروپا بهترین ساعت. دومینیک Reynié سر از بنیاد سیاسی و نوآوری و حتی پیش بینی کرد امروز در فیگارو که بحران کنونی می تواند ثابت کند “کشنده به اتحادیه اروپا”.

اتحادیه اروپا عدم هماهنگی در امور بهداشت و درمان و عدم توانایی در تولید مثلا هواکش و ماسک صورت است بیدار تماس در برابر offshoring چنین استراتژیک حیاتی محصولات.

سازمان ملل فاقد همبستگی: در میان بدترین موارد جمهوری چک شد ظاهرا pilfering چینی ماسک و هواکش به مقصد ایتالیا.

چین انجام داده است و بیشتر برای کمک به ایتالیا و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا از همسایگان (و به وضوح به امید به دست آوردن سرمایه سیاسی از آن “بزرگواری”).

که گفت:, شده اند وجود دارد برخی از قلب گرم شدن طرح های مانند ارائه می دهد از آلمان و سوئیس را بسیار بیمار, فرانسوی, بیماران است.

باید تاکید کرد که کشورهای عضو باید همیشه اصرار آنها در حفظ و کنترل کل ملی خود را به سیستم های بهداشتی بنابراین یکی می تواند استدلال می کنند که نهادهای اتحادیه اروپا نمی تواند برای هماهنگی این.

اما امانوئل پاکسازی فرانسه رئیس جمهور است که گفته می شود آگاه از خطر اتحادیه اروپا در حال سرزنش برای عدم توانایی خود را برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

برای حفاظت از سالمندان

My دوستان در ایتالیا به من بگویید که بسیاری از مرگ و میر افراد سالخورده بیش از 75. حفاظت از سالمندان به عنوان اولویت اول به احتمال زیاد خواهد شد که وضعیت را بیشتر کنترل – جان مک کینلی از طریق Facebook

هنری ساموئل می نویسد: سلام Jon آن است که بدون شک درست است که بیش از 75s هستند بیشتر در معرض خطر است. آنها باید در اولویت باشد. اما مقامات فرانسوی اصرار دارند که بین یک سوم تا نیمی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه با ویروس ها زیر 60. بسیاری از کسانی که از جلو و از طریق برخی نمی کنند. این یک قرعه کشی چگونه بد شما آن را به نظر می رسد. من می دانم که از افراد زیر 50 که فوت کرده اند, پس از آن است که به آرامی گرفته شده است حتی اگر این آمار نشان می دهد که همسر شما بالاتر از خطرات.

نیک Squires می نویسد: من موافقم با همه از بالا. متوسط سن افراد در حال مرگ در ایتالیا است 80-82 و بیشتر به حال از قبل موجود و مشکلات بهداشت و درمان (حدود 75 درصد مرد هستند – دانشمندان مطمئن نیستند که چرا از آن است). اما نیز وجود دارد مقدار زیادی از افراد جوان پیمانکاری ویروس و مرگ ناشی از آن است.

بریتانیا باید قرنطینه

Wکلاه شما می توانند یاد بگیرند این است که شما باید قرنطینه! دولت. نیاز به توقف و ترک آن را برای مردم را به انجام کار درست. آنها نمی خواهد. بیشتر خواهد شد اما بسیاری از نمی و این وحشتناک است. ما در اینجا در اروپا می دانند که چقدر بد آن است رفتن به دریافت برای شما خیلی زود اگر شما نمی. اما آن را در حال حاضر ممکن است خیلی دیر است. آماده می شود مردم – کارولین بایرن از طریق Facebook

نیک Squires می نویسد: سلام کارولین من می دوم که. به عنوان یک متخصص در اینجا در ایتالیا گفت: روز دیگر قرنطینه و مهار واقعا تنها سلاح ما در برابر coronavirus در حال حاضر.

به همین دلیل دولت ایتالیا تحمیل حتی بیشتر سخت گیرانه رژیم دیروز با خاموش کردن همه اما ضروری کسب و کار و صنعت.

و این قانون است که ما مجاز به حرکت از ما شهرداری از مواردی است که با فشار دادن فوری به دلیل.

متاسفانه من فکر می کنم در بریتانیا به زودی می آیند برای آشنایی با نه اقدامات مشابه است. نخست وزیر جوزپه کونته می گوید او امیدوار ما را ببینید اثرات مفید این مستند در چند روز آینده.

وجود یک شیب دیروز در تعداد مرگ و میر, اما تعداد مطلق هنوز appallingly بالا – 793 روز شنبه و 651 در روز یکشنبه.

هنری ساموئل: من موافق کارولین. من می تواند آن را با خود من در انگلستان مبتنی بر خانواده که در زمان چند روز را در پیام های من ارسال.

فرانسه در زمان زمان برای آمدن به شرایط با حبس و یک هفته پیش ممنوع مردم از بیرون رفتن مگر اینکه آنها انجام یک شکل توضیح داد که چرا آنها تا به حال یک دلیل معتبر مانند به خرید مواد غذایی ضروری برای سلامت دلایل برای خرید مواد غذایی به راه رفتن سگ و یا انجام ورزش است.

روز بعد مردم هنوز قدم زدن در امتداد سواحل رود سن یا Promenade des anglais در خوب است.

پلیس باید دست از صدها نفر از هزاران نفر از جریمه €135 اما از دیروز این می تواند در حال حاضر به شدت افزایش اگر شما تکرار تخلف. برخی از شهرهای تحمیل حکومت.

گله ایمنی و ابتلا به

تیوی بریتانیا شده است 3-4 هفته پشت ایتالیا برای مدت زمان طولانی در واقع. به عنوان یک ایتالیایی به من شوکه شده بود که در ابتدا دولت بریتانیا پیشنهاد استراتژی “گله ایمنی”. در حال حاضر شما باید کمی سختگیرانه تر اقدامات در جای خود قرار داده اما من هنوز متعجب و متحیر. موفق باشید – کریس بیانکو از طریق Facebook

نیک Squires می نویسد: سلام کریس بسیاری از ایتالیایی ها در اینجا خواهد با شما موافقم. شده است وجود دارد سردرگمی مطلق که تا چند روز پیش حداقل دولت انگلستان به نظر می رسید به درک عظمت آنچه در آن مواجه شد.

بسیاری از ایتالیایی ها احساس می کنید که انگلیسی ها باید با استفاده از ایتالیا را تجربه و یادگیری از آن.

این چند خط از یک قطعه به من نوشت: امروز صبح به مناسبت دو هفته پس ما شده اند تحت مستند در اینجا در ایتالیا.

“من می بینم بسیاری خود را در حال ساخت یک ظرف غذا از آن” جوزپه مردی که به فروش می رساند من روزنامه ها را هر روز صبح cheerily اظهار داشت: در روز جمعه.

“بوریس معاند و برعکس – خاموش کردن باید صبر” شد تیتر در آن روز Corriere della Sera ، “بریتانیا است که در ادامه به دنبال مسیر خود را در (پر زرق و برق?) انزوا” روزانه اظهار داشت.

“آنچه پس از آن است که استراتژی دولت بریتانیا که به بقیه اروپا به نظر می رسد حماقت ؟” کاغذ خواست.

هنری ساموئل می نویسد: سلام کریس ما تجربه همان زمان تاخیر در فرانسه با مردم تنها یک هفته پیش به پارک مرتبه و پیدا کردن آن سخت به آشکار ایتالیایی فاجعه جدی است.

یک هشداری بود که گروه بزرگی از خبرنگاران در ایتالیا با ارسال نامه ای به Libération درخواست فرانسه را به حواس خود می آیند. متاسفانه, آن است که انسانی معمولی اینرسی است.

امروز می بینم که لوموند در حال اجرا است مقاله lamenting “ده روز از دست داد (بوریس) جانسون”. دولت فرانسه نیز از دست داد در وقت با ارزش ،

خواهد اقدامات سخت گیرانه کار می کند ؟

منsn را حتی بیشتر سخت گیرانه ‘کوتاه و تیز شوک’ راه حل رفتن به موثر تر در حال حاضر از وضوح قوی اما بی اثر رویکرد در حال اجرا در این قاره?

مطمئنا مردم را ببخش چند هفته به شدت اجرا قانون تنها با نظامی کردن در خیابان اگر آن را به معنای ضرب و شتم و تهدید این ویروس مرگبار? – پیتر Whitehead

هنری ساموئل می نویسد: سلام پیتر, صدها نفر از پزشکان در توافق با شما و امروز منتشر شد یک دادخواست در Le Parisien خواستار “مجموع مستند” در امتداد خطوط به شما نشان می دهد. با این حال فرانسه به شورای دولتی دیروز رد این ایده به ویژه اشاره به این که آن می تواند در نهایت در مردم نمی گرفتن دسترسی مناسب به مواد غذایی و غیره. “دموکراسی های غربی هرگز تا آنجا که چین” چیزی است که برخی می گویند. که گفت:, آن را به نام قوانین سختگیرانه تر در کارهای غیر ضروری در خارج از خانه مانند دویدن ،

همچنین به ما گفته شده این است که کمی زود به می گویند که چگونه “بی اثر” زمان حبس اقدامات در فرانسه در حال اثبات به دلیل وجود تاخیر از حدود دو هفته بین اجرای آنها و کاهش مرگ و میر با توجه به دوره کمون.

ایتالیا بوده و در سلول دیگر اما آن را ثابت کرده است دشوار برای به اجرا درآوردن با وجود حکومت نظامی که تنها اجرا شده در چند, فرانسوی, شهرهای در حال حاضر.

من اضافه می کنم که حتی یک “کوتاه و تیز شوک” نمی خواهد دست کشیدن از این ویروس بر روی سر. آنچه مقامات در حال انجام است ناشی گسترش آن به طوری که به کاملا پایمال نظام سلامت ، سوال این است آیا ما در پایان حبس بدون دیدن موارد موشک دوباره ؟ خواهد کشور باید صبر کنید تا درمان موثر است یافت می شود و یا یک واکسن? دومی بعید است که در دسترس خواهد بود تا در سال آینده در اولین.

دو هفته محدود

Wکلاه را 2 هفته پيش بينی بر اساس? ایتالیا و انگلستان به حال خود اولین مورد تایید شده در همان روز (Jan 31) و ایتالیا اجرا مهار اقدامات پیش از آن. همچنین 2 هفته پیش ایتالیا بود 3x به عنوان بسیاری از مرگ و میر – Skayze از طریق توییتر

نیک Squires می نویسد: سلام. من همکار محترم پل Nuki جهانی سلامت و امنیت ویرایشگر توضیح داد که آن را بهتر از ما می تواند.

او به نقل از اینیگو Martincorena گروه رهبر در موسسه سانگر در کمبریج به عنوان هشدار که اگر بریتانیا به طور کامل قفل شده توسط دوشنبه, ما را دچار همان سرنوشت یا بدتر. “شما می توانید ببینید که چگونه انگلستان بیماری همه گیر است که از نزدیک زیر ایتالیا با 14-15 روز تاخیر و همان دو برابر شدن نرخ. ما نیاز به یک ملی مستند در روز دوشنبه فقط به عنوان به شدت ضربه به ایتالیا. زمان در حال اجرا است.”

به دنبال این مرد توییتر خوراک برای جزئیات: https://twitter.com/imartincorena

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de