Coronavirus ادامه به انتقام ویران کردن در بازار با وال استریت رو به کاهش برای سومین بار در یک هفته روز دوشنبه زیر فدرال رزرو تصمیم به کاهش نرخ نزدیک به صفر سطوح. در بالای این FTSE 100 ضربه پایین ترین سطح خود از سال 2011 در صبح روز دوشنبه با Covid-19 شیوع وادار کردن آن را در زیر 5000 خوانده شده را علامت.

اما این به چه معنی برای خود پس انداز, سهام و سرمایه گذاری ؟

در 1 بعد از ظهر (به وقت تهران) روز سه شنبه, تلگراف, سرمایه گذاری, ویرایشگر, Taha Ballinger خواهد شد پاسخ به تمام سوالات خود را در مورد چگونه coronavirus همه گیر خواهد شد و تاثیر بازار و پول خود را.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله و سپس بازگشت دوباره به این صفحه در 1 بعد از ظهر (به وقت تهران) روز سه شنبه به صورت زنده Q&A. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل yourstory@telegraph.co.uk. اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: این تلقی نمی, تنظیم, مشاوره سرمایه گذاری. شما باقی می ماند تنها مسئول تمام تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری و امور مالی خود را و ما توصیه می کنیم که اگر شما با توجه به سرمایه گذاری و یا منابع مالی خود را به شما به دست آوردن مشاوره از یک واجد شرایط مناسب و مجاز سرمایه گذاری حرفه ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im