Coronavirus Q&A: زمانی که من باید خود جدا? علائم خود را پاسخ سوالات

تیوی وزیر بهداشت گفته است که مردم بیش از سن 70 خواسته خواهد شد که به خود منزوی تا چهار ماه برای کمک به محافظت از خود را از coronavirus. کسانی که با یک ‘مداوم’ سرفه یا تب نیز گفته بودن به خود منزوی کردن برای هفت روز.

اما چه علائم دیگر باید به شما نگاه کردن است ؟ دقیقا چه خود انزوا شامل? و حتی اگر شما لازم نیست که علائم شما باید خود جدا?

ما جهانی بهداشت در ایران خبرنگار آن Gulland خواهد بود پاسخ دادن به سوالات خود را در 1 بعد از ظهر (به وقت تهران).

چگونه به یک سوال بپرسید

شما می توانید ارسال خود را coronavirus سوال بعدی ما Q&A با اضافه کردن آنها را به بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال مشاهده این تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل yourstory@telegraph.co.uk. اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

به روز رسانی خودکار

‘آنچه که دولت انجام مورد کمبود محصولات در دسترس است؟’

A C Stirk برخی از نگرانی هایی است که کسانی از شما که خود منزوی ممکن است تشخیص:

ما مسن هستند و خود-جدا از آنجا که از virus با این حال لینک های ضعیف ما در بر داشت غذاهایی که در آورده (حتی اگر ما همین حالا ثبت و نگه دارید به دور از تحویل راننده) این ویروس می تواند بر روی تقریبا همه چیز ما را به خانه.

اخیر ما منظور از Sainsbury هیچ دست صابون بدون کاغذ توالت بدون آستین, زندگی, شیر, لیست در می رود. آنچه که دولت انجام در مورد این ؟

در اینجا آنچه در آن توصیه می کند:

شواهد در مورد اینکه آیا ویروس می تواند زندگی می کنند در سطوح تأييد نشده است اما سازمان بهداشت جهانی می گوید که مطالعات نشان می دهد که coronaviruses (inlcuding Covid-19) ممکن است باقی بماند در سطوح برای چند ساعت یا چند روز. این میزان ممکن است تحت شرایط مختلف (به عنوان مثال نوع سطح دما یا رطوبت از محیط زیست). اگر شما نگران, پاک, بسته های خود را با یک روش ساده ضد عفونی کننده و یا پاک کردن.

دولت و خرده فروشان عمده در مذاکرات در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود که قفسه ها نگهداری می شوند ، و دیروز تمام سوپر مارکت های بزرگ التماس کرد با خریداران به خرید تنها چیزی که آنها نیاز دارند. امیدوارم مردم یمن به دیگران فکر می کنم.

‘ما باید با استفاده از صابون و یا دست شستن؟’

An جالب سوال که آیا شما خود منزوی یا نه از K HG:

یکی از چیزهایی است که به عنوان روشن به عنوان گل توسط بوریس جانسون مشاوره است که به استفاده از صابون برای شستن دست های خود را.

ترین شستشوی دست حاوی صابون. در واقع برخی از تبلیغات این واقعیت بسیار واضح است. اگر او واقعا به معنی صابون چرا یکی پیدا نمی میله صابون در هر مکان شستشو تاسیسات ؟ اگر او به معنی دست شستن چرا او می گویند به طور خاص صابون.

این می تواند روشن – آیا ما با استفاده از صابون و یا می تواند ما را در استفاده از دست شستن ؟

در اینجا چیزی است که آن را به می گویند:

به گفته دکتر جو شوارتز یک شیمیدان در دانشگاه مک گیل در کانادا صابون مایع است که در واقع ترکیبی مواد شوینده در اصل برای لباس های شسته شده باشند. آن است که محلول در آب و روغن و مانند صابون و آنها هر دو به عنوان موثر در تمیز کردن دست های خود را.

وجود دارد کاملا بسیاری از بحث در مورد اینکه آیا میله صابون حمل باکتری – من فکر می کنم ما همه جاسوسی کسانی که کثیف میله در توالت عمومی است. با این حال یک مطالعه انجام شده در سال 1988 نشان داد که زمانی که مردم شسته دست خود را با صابون که آلوده به باکتری اشکالات انتقال نداده و به دست واشر.

‘آیا واکسن ذات الریه ارائه هر گونه حمایت؟’

یک سوال از Pippaکه بدانم که آیا این واکسن ذات الریه را ارائه می دهد حفاظت از هر گونه.

من 75 در سلامت خوب است. من تا به حال واکسن ذات الریه زمانی که من 70. آیا این توقف من پنومونی اگر من Covid-19?

آن است توصیه های زیر:

واکسن در برابر پنومونی مانند واکسن پنوموکوک و هموفيلوس آنفلوآنزا نوع ب (Hib) واکسن تنها کمک به حفاظت از مردم از این خاص عفونت های باکتریایی. آنها نمی محافظت در برابر هر گونه coronavirus ذات الریه از جمله ذات الریه که ممکن است بخشی از Covid-19. اما حتی اگر این واکسن به طور خاص و نه محافظت در برابر coronavirus آنها هنوز هم ارزش داشتن اگر آنها به شما توصیه می شود.

‘من باید به فرزندان خود جدا با من ؟ چگونه می توانم حفاظت از شوهر من?’

یک سوال بزرگ از ایلین استانتون. ایلین می پرسد:

اگر من خود جدا (با توجه به جدید و سرفه و علائم سرماخوردگی) من باید نگه دارید فرزندان من در خانه بیش از حد (سن 6 و 3)?

شوهر من به تازگی به حال یک آمبولی ریوی است و در حال حاضر مصرف رقیق کننده های خون. او را پشت در محل کار, اما او می تواند در معرض خطر بیشتری از او به کاهش ظرفیت ریه به عنوان یک نتیجه از لخته? پس ما با هم زندگی می کنند, چگونه می توانید از او محافظت می شود اگر من آن ؟

در اینجا آنچه در آن توصیه می کند:

دولت فعلی مشاوره است که فقط افرادی که علائم خود نیاز به جدا – نه خانواده خود و یا مردم آنها را با زندگی می کنند بنابراین شما لازم نیست برای نگه داشتن کودکان خود را در خانه با شما.

اگر شما خود منزوی و می خواهید برای محافظت از خود شما باید در یک اتاق جدا نگه داشتن فاصله خود را از او و با استفاده از یک حمام جداگانه اگر این امکان پذیر است. نه ایده آل, مشاوره برای همه من می دانم!

من یک متخصص در ريه embolisms و خطرات ناشی از کوروناویروس – من اصرار او به دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی در این.

“چگونه می تواند من را متقاعد کند به شستن دست های خود را?’

یک سوال بسیار مهم از هلن Corfield ورودی. هلن می پرسد:

من نگران هستم که من 70 سال است به نظر می رسد شستن دست ها به طور جدی و ناراحت با من اگر من به یاد او که او نیاز به شستن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان او می آید در خانه پس از بودن در مکان های عمومی, قبل از اینکه او را لمس سطوح دیگر.

من می دانم که در بسیاری از مناطق در زندگی ما نیاز به فقط اجازه دهید افراد دیگر را به عنوان آنها لطفا, اما من احساس می کنم او به من قرار دادن در معرض خطر به عنوان به خوبی به عنوان خود را نه به عنوان سخت گیر می شه به من. من امیدوار هستم که با خواندن پاسخ شما چرا او را ببینید که در آن است و نه فقط من که بیش از بالا.

آن است استرن کلمات برای آقای Corfield:

من مطمئن هستم که چرا شوهر خود خواهد گوش دادن به من و نه به شمار بسیار بهتر واجد شرایط که کارشناسان گفته اند که شستن دست ها بهترین راه برای محافظت در برابر coronavirus. اما در اینجا می رود: شستن دست های خود را آقای CORFIELD! هر کس از rime وزیر به مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به برجسته کارشناسان بیماری های عفونی هستند تاکید چقدر مهم است.

همسر خود را به عنوان در بسیاری از چیزهای دیگر است که در سمت راست این یکی Mr Corfield.

باید مادر من ادامه رفتن به بیمارستان است ؟

ثانیهقبل از اینکه سوال از Syedaدوباره از طریق ایمیل:

مادر من است 74 با تعدادی از مسائل مربوط به سلامت از جمله دیابت و فشار خون بالا و بیماری قلبی و ضربان ساز.

او نیاز به بارگیری در این هفته آزمایش خون در بیمارستان است. باید او را به رفتن به بیمارستان برای این آزمون و یا این است که با قرار دادن او در معرض خطر ابتلا به دولت توصیه می کند افراد مسن به خود منزوی?

در اینجا چیزی است که آن را به می گویند:

من فکر می کنم این واقعا یک سوال مهم و یکی من شده اند تعمق در مورد پدر و مادرم که هر دو باید بررسی منظم یو پی اس در GP. رفتن به یک محل است که به طور بالقوه پر از افراد بیمار به نظر می رسد بدترین چیز برای انجام. اما من فکر می کنم شما نیاز به یاد داشته باشید که در بیمارستان ها استفاده می شود برای برخورد با بیماران عفونی و روش های در محل برای اطمینان حاصل شود که بیماران جدا هستند. این واقعا مهم است که مادر خود را به او طول می کشد حیاتی دارو و نگه داشتن چک کردن یو پی اس که پزشکان تشخیص لازم است.

تا زمانی که او توصیه می شود در غیر این صورت او باید ادامه بررسی یو پی اس.

من باید لغو سفر من به تئاتر است ؟

We کردم یک سوال در اینجا از J هریسون از طریق ایمیل:

من 74 ساله که منطقی مناسب و فعال اما من تحت درمان با استروئیدها برای polymyalgia از دسامبر. من باید لغو سفر به تئاتر بعدی چهار شنبه, مارس 18?

در اینجا آن مشاوره:

استروئیدها را تحت تاثیر قرار سیستم ایمنی بدن, بنابراین می تواند شما را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت. بنابراین شما نیاز به وزن این در برابر خطر ابتلا به چیزی در تئاتر و لذت بردن شما از یک شب بیرون. من نمی توانم به شما بگویم چه کاری انجام دهید اما به یاد داشته باشید که بیش از 70 ممکن است خواسته شود به خود منزوی تا 12 هفته در برخی از نقطه به زودی پس این می تواند آخرین شانس خود را برای یک شب در یک مدت زمان طولانی.

تلگراف را لیز Franier شده است تعمق در همان تئاتر مربوط به سوال است. ببینید چه حکم او رسیده اینجا.

“من درد گلو و مشکل تنفسی باید من خود جدا?’

یکnother سوال از طریق ایمیل از Mazyounah Alfogham. Mazyounah می پرسد:

یک کمی من و من نور خشک, سرفه, من یک گلو درد و اشکال در تنفس. دختر من یک آنفولانزا و بینی مسدود شده. ما هنوز هم باور نمی کنم این Covid-19 چون ما متوسط خوب است هرگز بیش از 37.4. من نمی دانم چه باید من خود جدا?

آن این را می گویند:

دولت توصیه این است که شما باید خود جدا اگر شما جدید به طور مداوم سرفه و تب و احساس کلی بیحالی. علائم خود را به نظر نمی رسد برای مطابقت با این. من خواهد بود دقیق در مورد بازدید از هر گونه آسیب پذیر و یا افراد مسن دوستان و خانواده فقط به عنوان یک احتیاط.

‘چقدر جدی است coronavirus برای بیش از 70?’

We تا به حال یکی دیگر از سوال از طریق ایمیل این زمان از گلن بالارد. گلن می پرسد:

وجود دارد مقدار زیادی از (ترسناک) تبلیغات در مورد خطرات را به مردم بیش از 70 ابتلا به ویروس (مفهوم به نظر می رسد که آن را جدی و شدید) و در عین حال من شده اند قادر به پیدا کردن هر گونه اطلاعات به اینکه هر کس بیش از 70 که جلب این بیماری می تواند و یا خواهد شد که یک بیماری جدی یا خفیف یکی. من درک می کنم این گروه بیشتر در معرض خطر است اما وجود هر گونه اطلاعات است که می تواند به ارائه اطلاعات در مورد هر یک از درجات مختلفی از شدت این براکت سن?

من 70 حدود ده روز پیش و هستم (تا کنون) در سلامت خوب با شرایط اساسی که من می دانم. اما به معنای واقعی کلمه یک شبه که من پیدا کردم خودم را در یک مقوله کاملا متفاوت و فقط به دلیل یک تاریخ در تقویم باید من واقعا نگاه جداسازی برای یک سوم از یک سال ؟

در اینجا آن مشاوره:

من متاسفم به حامل اخبار بد اما مسن تر بودن معنا است که شما بیشتر احتمال دارد به قرارداد این بیماری و جدی تر نسخه. این فقط یک سوال چگونه سیستم ایمنی بدن را تضعیف بیش از زمان. اگر شما سالم هستند و هیچ بیماری زمینه ای شما در یک موقعیت بهتر.

در اینجا ما اولین سوال…

To لگد ما را ما یک سوال بزرگ از Rachell گریست از طریق ایمیل. Rachell می پرسد:

من یک بازنشسته در سن 71 و می خواهید مشاوره در مورد اینکه آیا من باید دور ماندن از کار به دلیل شیوع کروناویروس?

در اینجا چیزی است که آن را به می گویند:

خوب برای شما Rachell! من نمی دانم چه کار شما است و چه مقدار از تماس شما با افراد دیگر. با توجه به مت, Hancock, سلامت, منشی, بیش از 70s به زودی به خواسته “خود منزوی”. اگر شما در غیر این صورت مناسب و سالم و شاد به ادامه من را در حمل تا کارگردانی در غیر این صورت. دولت گفته است که نمی خواهند مردم به خود جدا خیلی زود به دلیل خطر ابتلا به آنها را شکستن انزوای خود.

Q&A شروع می شود در ده دقیقه

Tخود را Q&A شروع خواهد شد در ده دقیقه. به یاد داشته باشید به ترک سوالات خود را در بخش نظرات زیر و یا ایمیل آنها را به yourstory@telegraph.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر