Coronavirus Q&A: هنگامی که وجود خواهد داشت یک واکسن و وقتی که تست کیت در دسترس خواهد بود ؟ کارشناس ما پاسخ سوالات خود را

Scientists در یک مسابقه در برابر زمان برای درک بهتر رمان coronavirus است که wreaking ویران در سراسر جهان. یافته های خود را کمک خواهد کرد که شکل آینده سیر بیماری همه گیر و تعیین کنید که چگونه به سرعت می توان آن را به یک نزدیک است.

در سطح جهان نزدیک به 1.3 میلیون نفر تایید شده اند به کروناویروس – هر چند کارشناسان تخمین می زنند که میلیون ها نفر بیشتر آلوده شده اند اما آزمایش نشده. مرگ و میر در حال حاضر نزدیک به 70,000 از جمله تقریبا 5,000 مرگ و میر در انگلستان است.

به طوری که در آن کارشناسان به لحاظ آشنایی با علائم و توسعه درمان و واکسن? چه مدت طول خواهد آن بود تا ما بیشتر ابزار برای مبارزه با کروناویروس?

“هنگامی که این شروع کلمه من می خواهم به استفاده از برای توصیف چگونه ما مشغول به کار بودند که ناامیدی” نیک Cammack, درمان شتاب دهنده سرب در ولکام اعتماد به تلگراف گفت. “اما به طور فزاینده ای وجود دارد که این روح همکاری… علم استراتژی خروج.”

پیوستن به جهانی بهداشت در ایران خبرنگار سارا Newey برای یک زندگی Q&A در 1 p. m. (BST) امروز در مسابقه به توسعه یک واکسن و درمان Covid-19.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im