Coronavirus Q&A: زمانی که محدودیت های مسافرتی بود برداشته است ؟ چگونه می توانم یک تعطیلات بازپرداخت? سفر ما متخصص پاسخ سوالات خود را

Ever پس از وزارت امور خارجه بریتانیا اعلام کرد پتو هشدار در برابر همه خارج از کشور سفر گردشگران داخلی باید تعجب هنگامی که سفر خود را برنامه ممکن است به حالت عادی بازگشت.

اما این فقط یک مورد از بلند کردن اجسام انگلستان محدودیت. اما 11 کشور از 6 آوریل را ممنوع اعلام کرد, انگلیسی, مسافران بیش از coronavirus.

و آنچه در مورد آن با تعطیلات در حال حاضر رزرو برای بعد از آن در سال ؟ شما باید لغو و یا صبر کنید و ببینید اگر این وضعیت را بهبود می بخشد? دیلی تلگراف را رئیس مصرف کننده و فرهنگ ویرایشگر نیک روند خواهد بود پاسخ خود را در سفر و تعطیلات سوال در 1 p. m. (BST) امروز.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

به روز رسانی خودکار

“من نمی خواهم به ادعای بازپرداخت در سفر, بیمه چه می توانم انجام دهم؟’

Colleen کیت خواسته است یک سوال از طریق email. کالین سوال این است که:

“من تعطیلات رزرو با امارات تعطیلات لغو شده است با توجه به کوروناویروس. به من توضیح داد که به امارات تعطیلات من خود اشتغالی با هیچ ایده زمانی که من در آینده خواهد بود در یک کار و بعید است برای پیدا کردن در هر زمان به زودی. من با این سرویس میز برای بازپرداخت و (پس از بیش از 70 خسته کننده دقیقه نگه دارید) به من گفته شد برای تماس با من بیمه مسافرتی. این ادعا در بیمه من اگر این ادعا را تایید خواهد من هزینه سیاست های بیش از حد هزینه ها و افزایش حق بیمه به ذکر است قابل توجهی ناراحتی و تاخیر بیشتر. این شرم آور است خدمات از یک ظاهرا ABTA و ATOL عامل.

“در حالی که من درک می کنم این وضعیت بی سابقه است آن هم بی سابقه ای را برای مشتریان خود و خانواده خود را که همچنین ممکن است در حال حاضر رو قابل توجهی از مشکلات مالی و استرس است. من هم مطمئن نیستید که چگونه به دریافت بازپرداخت برای صدها پوند پرداخت می شود به طور مستقیم به خطوط هوایی برای محفوظ می باشد, محل استقرار و ارتقاء.

“وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟ بزرگ خواهد بود اگر دولت می تواند قوی تر ارائه مشاوره در این که هزاران نفر از خانواده ها نهفته است.”

نیک است توصیه های زیر:

وضعیت خود آشنا است من می ترسم. شما به بازپرداخت و من فکر می کنم شما دریافت خواهد شد در نهایت اما وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید تا زمانی که برخی از فشار کاسته است در شرکت های مسافرتی. رک و پوست کنده اگر شما بیمه پوشش لغو و سپس با این ادعا که ممکن است ساده ترین و سریعترین راه برای گرفتن بیشتر از پول خود را به عقب.

“من با توجه به حرکت به اسپانیا, من هنوز هم می توانید پیش بروید?’

Oتو سوال بعدی می آید از تئو فریزر از طریق ایمیل. تئو می پرسد:

“من با توجه به حرکت به اسپانیا سه هفته پیش. من رسمی قرارداد اجاره و داده بود تا من اقامت در او. همه چیز بسته بندی شده و آماده برای رفتن. من شده اند در انزوا به سه هفته گذشته و به دنبال دولت مشاوره.

“من در نگاه gov.org سایت شب گذشته برای پیدا کردن که من در واقع می تواند سفر اگر من در تلاش برای به دست آوردن خانه که مورد است. من هم نگاه شدن یک کشتی از نوهون به دیپپ و آنها هنوز هم در حال اجرا است. من به تنهایی سفر هستم و بدیهی است که رانندگی وجود دارد. مرزها باز هستند برای رفت و آمد مردم به خانه و من می تواند ثابت کند این.

“من خوشحال هستم به سفر در این زمان به عنوان جاده ها روشن خواهد شد و باید آن را آسان اجرا شود. تنها نگرانی من این است که من را مجبور به شکستن سفر به حداقل سه بخش نیاز من به صرف شب در جایی دو بار. وجود دارد که هتل های باز برای مردم مسیر و کلید کارگران است.

“سوال من این است که من در عرض حقوق من برای انجام این کار؟”

در اینجا چیزی است که نیک می گویند:

شما احتمالا از لحاظ فنی در حقوق خود را, اما شما ممکن است پیدا کردن دشوار است برای سازماندهی خود را در هتل باقی می ماند و اگر شما را متوقف و در مسیر های مختلف نیروهای پلیس و یا حتی متفاوت پلیس ممکن است از یک دیدگاه متفاوت است. این یکی از آن شرایط بسیار دشوار با هیچ پاسخ آسان من می ترسم. اگر شما احتمالا می تواند به تعویق انداختن آن ممکن است بهترین روش عمل.

‘من در بازگشت از تعطیلات باید من خود جدا?’

Oتو سوال بعدی می آید از اندرو Linell از طریق ایمیل. اندرو می پرسد:

“من فقط یک هفته در اوایل از یک تعطیلات در سنت لوسیا. من شده اند قادر به شناسایی هر دولت توصیه برای مسافران بازگشت به انگلستان است. باید ما (a) خود منزوی و اگر پس برای چه مدت ؟ یا (ب) به سادگی به دنبال اجتماعی-دورى و کار از خانه مشاوره؟”

در اینجا چیزی است که نیک می گویند:

هیچ توصیه برای مسافران بازگشت به انگلستان بدون علائم بنابراین شما باید در خانه باقی می ماند و چوب به دولت فعلی دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

‘می توانید Hoseseasons امتناع بازپرداخت?’

Oتو سوال بعدی می آید از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. آنها می پرسند:

“من یک سوال در مورد انگلستان تعطیلات رزرو از طریق Hoseseasons به عنوان یک عامل.

“ما کلبه تعطیلات لغو شده است (تایید نشده توسط Hoseseasons هنوز) تایید شده توسط این شرکت و بسته شدن خود را ایجاد.

“من احساس دلسوز نسبت به تعطیلات ارائه دهنده اما سوال من این است که می توانید Hoseseasons امتناع بازپرداخت و تنها به ارائه جایگزین تاریخ و یا می تواند به من فشار برای بازپرداخت را به عنوان ارائه خدمات پرداخت می شود در تاریخ های خاص من برای آن پرداخت می شود؟”

در اینجا چیزی است که نیک می گویند:

صحبت از نظر قانونی به نظر می رسد روشن است که شما در حال قربانی لغو و باید حق به بازپرداخت وجه نقد به جای اعتباری و یا به تعویق افتادن. من صحبت نکرده به Hoseasons به طور مستقیم اما بسیاری از شرکت ها رو بسیار دشوار است وضعیت مالی – در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از پرداخت پول نقد است. آنها استدلال می کنند که این شرایط و این که لغو تقصیر آنها نیست. نگه داشتن در تلاش برای بازپرداخت اگر آن را برای شما مهم است, اما شما ممکن است به صورت یک نبرد طولانی.

‘می تواند باکره حمل بیش از ما سپرده تا در سال آینده؟’

Oتو سوال بعدی هم می آید از طریق ایمیل و از جان غرفه. جان می پرسد:

“ما رزرو برای تعطیلات خانواده بزرگ به اورلاندو در ماه جولای با باکره تعطیلات.

“تعادل است که به علت در چند هفته و ما در حال تعجب چه باید بکنید. من و همسرم در حال خود منزوی در حال حاضر. می شود آن را ممکن است برای دیدن اگر باکره را حمل سپرده بیش تا سال آینده ؟

“ما نمی خواهیم به پرداخت تعادل و خطر از دست دادن مقدار زیادی از پول به عنوان حزب شش بزرگسالان و پنج فرزند.”

نیک است توصیه های زیر:

این وضعیت روی حیله و تزویر است که بسیاری از مردم روبرو هستند. من قطعا صحبت کردن باکره و ببینید اگر شما می توانید rebook برای سال آینده. اگر شما می توانید صبر کنید و ببینید چه وضعیت است که به دنبال در یک هفته یا ده روز زمان – همه چیز ممکن است به نظر می رسد بیشتر خاص توسط آن است.

من قادر به سفر به قبرس در ماه اوت ؟

Oتو سوال بعدی می آید از کریستوفر نجار از طریق ایمیل. کریستوفر می پرسد:

من یک تعطیلات به قبرس رزرو سپس اواسط ماه اوت است. من خواهد بود قادر به سفر ؟

در اینجا چیزی است که نیک می گویند:

بدیهی است که غیر ممکن است برای گفتن, برای, مطمئن, اما, شانس خوب وجود دارد شما خواهد بود قادر به سفر با فرض این ویروس را تحت کنترل هر دو در اینجا و در قبرس. قطعا شما نباید فکر می کنم در مورد لغو تا خیلی نزدیک به زمان و یا شما خطر از دست دادن پول شما در حال حاضر پرداخت برای تعطیلات خود را.

“ما باید یک تعطیلات رزرو و قادر به لغو. چرا این است؟’

Oتو سوال بعدی می آید از فیل Howarth از طریق ایمیل. فیل می پرسد:

“ما یک تعطیلات رزرو با TUI برای سفر به تنریف در آوریل 21. آن است که آشکارا واضح است که ما نمی خواهد بود قادر به سفر اما برای لحظه ای قادر به لغو. چرا این است؟”

نیک است پس می گویند:

دلیل این است که تا آخر این هفته معرفی تنها توصیه در برابر سفر خارج از کشور تا 15 آوریل است. اپراتورهای نیست, لغو تعطیلات فراتر از آن است که به دلیل وجود دارد هیچ الزام قانونی برای انجام این کار, اما همچنین به این دلیل که در حال حاضر در تلاش برای مقابله با لغو بسیاری از تعطیلات با توجه به ترک قبل از آن تاریخ است. FCO در حال حاضر گسترش آن مشاوره به طور نامحدود با این حال من مطمئن هستم که توی خواهد شد تمرکز بر لغو فراتر از مارس 21 بسیار به زودی.

هنگامی که ما قادر خواهید بود برای شروع سفر به خارج از کشور دوباره ؟

Oتو اول سوال می آید از کارا بتن از طریق ایمیل. کارا می پرسد:

“هنگامی که ما می دانیم اگر سفر خارجی (غیر ضروری سفر بان) افزایش یافته است? هنگامی که ما قادر خواهید بود برای شروع سفر به خارج از کشور دوباره ؟

“ما در حال حاضر منع مسافرت به خارج از کشور تا اواسط ماه مارس اعلام کرد سفر خارجی مشاوره. بسیاری از مردم تا به حال تعطیلات لغو در طول ماه های مارس و آوریل دوره است. اما Jet2 در حال برنامه ریزی برای recommence سفر به خارج از کشور از ماه مه 1 بسته مشاوره داده می شود.”

در اینجا چیزی است که نیک می گویند:

در واقع خارجه تمدید این ممنوعیت به طور نامحدود در طول تعطیلات آخر هفته پس از آن است که مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر در آینده با هیچ پایان تاریخ. این است که بسیار گیج کننده است وضعیت. واضح است که وزارت خارجه بریتانیا را در برخی از نقطه بلند آن مشاوره برای برخی از مقاصد حداقل. و آن را می توانید تغییر دهید مشاوره در هر زمان. اما معلوم نیست چه مقدار از آن را متوجه خواهد داد و نه چگونه اپراتورهای تور و مسافران باید در مقابله با برنامه های که در حال حاضر ساخته شده در, می گویند اردیبهشت ماه ژوئن یا جولای. به جای روشن تاریخ – حتی یکی که ممکن است تغییر در مرحله – FCO ما را ترک کرده است در زمین بدون انسان. شخصا, من فکر می کنم Jet2 هستند بیش از حد خوش بینانه است. شرکت هواپیمایی رایان ایر می گوید آن است که انتظار برای افزایش پرواز برنامه تا ماه ژوئن.

Q&A شروع می شود در ده دقیقه

Tخود را Q&A شروع خواهد شد در ده دقیقه.

ترک سوالات خود را برای نیک در بخش نظرات زیر و یا ایمیل آنها را به [email protected]

شما به زودی ببینید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de