Coronavirus R نرخ ممکن است افزایش یافته است در بالا و یکی در بخش هایی از انگلستان, دولت, دانشمندان می گویند

تولید مثل نرخ coronavirus شناخته شده به عنوان تحقیق تعداد اندکی افزایش یافته است در انگلستان اما ثابت باقی مانده در انگلستان به عنوان یک کل یک جلسه از مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری (Sage) نشان داده است.

این گروه که به توصیه دولت در آن Covid-19 پاسخ گفت: R تعداد در انگلستان تخمین زده شد به بین 0.8 و یک – حاشیه ای افزایش می دهد.

ارقام مهم در هدایت دولت کاهش تدریجی از مستند اقدامات است. اگر این رقم نکات بالا یک آن معنی است که هر فرد با Covid-19 آلوده خواهد شد بیش از یک نفر دیگر با این ویروس باعث گسترش به افزایش است.

این محدوده کمی بالاتر از برای کل انگلستان که در آن باقی مانده بین 0.7 و 0.9.

حکیم نیز منتشر شده منطقه ای و ارقام برای R تعداد در انگلستان برای اولین بار با جنوب غرب با داشتن بالاترین محدوده در 0.8 – 1.1.

شرق انگلستان است که در 0.7 – 0.9 لندن میدلندز, شمال غرب و جنوب شرق 0.8 – 1.0 و شمال شرق و یورکشایر در 0.7 – 1.0.اما کارشناسان هشدار داده اند در مقابل استفاده از منطقه ای R مقادیر و گفت که به عنوان تعدادی از عفونت های آبشار منطقه ای R مقادیر کمتر قابل اعتماد است.

دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت که در صد از مردم در جامعه است که باید این ویروس افتاده بود از حدود 0.4 درصد در پایان مارس به 0.06 درصد در دو هفته به 7 ژوئن.

این ارقام پس از وزیر بهداشت مت Hancock هفته گذشته گفت که محلی مستندات می تواند به معرفی اگر وجود دارد در حال شعله ور شدن یو پی اس.

“تمرکز است که به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به عنوان محلی که ممکن است چیزهایی مانند مقابله با شیوع در یک بیمارستان و یا در یک منطقه بسیار کوچک است آنچه ما واقعا هدف در اینجا,” او گفت: Andrew Marr نشان می دهد.

در پاسخ به این منطقه R اعداد کارشناسان تاکید کرده اند اهمیت موثر پیگیری و ردیابی سیستم در کنار اهمیت نمی کاهش مستند بیش از حد به سرعت.

“به عنوان تعدادی از موارد کاهش آن است که تنها انتظار می رود که نسبت نوسانات R تعداد بیشتر خواهد شد پس حتی شیوع کوچک می تواند به طور موقت افزایش است. روند مدت طولانی تر مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن اینکه آیا هر گونه تغییر مشاهده شده است که مهم است” گفت: پروفسور رولند Kao, استاد اپیدمیولوژی دامپزشکی و علوم اطلاعات در دانشگاه ادینبورگ.

“واقعیت این است که همه این اعداد شامل محدوده نزدیک به یک نشان می دهد که در حال حاضر به عنوان اثر از اولین اقدامات کاهش مستند که دیده می شود برخی از اندکی افزایش در انتقال ممکن است اتفاق می افتد,” او گفت:.

“این بر اهمیت ادامه حرکت بیش از حد به سرعت از طریق تغییر در مستند اجازه می دهد تماس با ردیابی و آزمایش به کار در جلوگیری از کوچک شیوع بیماری از تبدیل شدن به آنهایی که بزرگ است.”

پروفسور مت Keeling, استاد, جمعیت و بیماری در دانشگاه وارویک گفت: “تمام محدوده در حال نزدیک شدن به آستانه بحرانی R=1 از ما ایده آل خواهد بود برای دیدن – که بدان معنی است که بیماری در حال کاهش است نسبتا به آرامی.

“این همچنین بدان معنی است که ما نمی کردم خیلی تکان دادن اتاق اضافی برای آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

“به عنوان تعدادی از موارد کوچکتر می شود در بسیاری از مناطق این پیش بینی تبدیل خواهد شد و بیشتر نامشخص و بیشتر با گرایش های کوچک موضعی شیوع بیماری” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de