Coronavirus: محققان هشدار داده می شود در حالت آماده باش بیش از جهش های است که می تواند به سرعت گسترش بیماری

کارشناسان هشدار داده اند که coronavirus گسترش در سراسر جهان می تواند تغییر و تبدیل شدن به بیشتر تلخ آنها پس از مشاهده جهش در یک خوشه از موارد در یک خانواده است.

محققان در چین توالی ژنوم چندین نفر از اعضای خانواده همه با آلوده coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV و متوجه شد که “ویروسی تکامل” قرار گرفته بود در طول فرد به فرد انتقال این بیماری است.

ترسیم یافته های خود را در مجله ملی علم بررسی محققان گفت که نظارت نزدیک از “ویروس جهش تکامل و انطباق” لازم بود تا اطمینان حاصل شود که این بیماری گسترش خارج از کنترل است.

آنها هشدار داد که مطالعات قبلی از ویروس ها نشان می دهد که جهش اغلب در ارتباط با افزایش و گسترش بیماری “افزایش حدت گریز از میزبان سیستم ایمنی بدن و تکامل مقاومت به درمان ضد ویروسی”.

در یک مقاله جداگانه در مجله ویروس شناسی محققان که صرف یک دهه مطالعه سندرم حاد تنفسی (سارس) – coronavirus ژنتیکی نزدیک به این بیماری جدید – همچنین هشدار داد که تنها یک جهش می تواند منجر به جدی تر شیوع.

آنها نوشت: “2019-nCoV تکامل در بیماران باید از نزدیک تحت نظارت برای ظهور رمان جهش.”

هشدار می آید به عنوان آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که coronavirus – همچنین به عنوان شناخته شده 2019-nCoV – آلوده 20,704 مردم و کشته شدن 427.

این ویروس همچنین از کشته شدن نفر دوم در خارج از سرزمین اصلی چین – 38 ساله در هنگ کنگ – و نیز در سراسر جهان از جمله بریتانیا و آلمان و هند است. انگلستان خارجه نیز خواست ساکنان بریتانیا در چین به کشور را ترک کنند.

دکتر ناتالی MacDermott علمی بالینی و مدرس دانشگاه در کالج کینگ لندن گفت: ویروس جهش در همه زمان ها – گاهی اوقات جهش را ویروس قوی تر یا بیشتر تلخ گاهی اوقات آنها ممکن است آن را بکشند.

او گفت: تنها یک جهش ویروس ابولا در طول 2014-16 بیماری در غرب آفریقا که در آن حدود 11,000 نفر به معنای این بیماری بیشتر شد مسری است.

“در طول شیوع بیماری ابولا وجود دارد یکی از مهم جهش… زمانی که ویروس عبور به لیبریا و سیرالئون از گینه وجود دارد یک تفاوت ویروس و آن را بیشتر عفونی به انسان و کمتر عفونی به حیوانات,” او گفت:.

اما در حالی که محققان باید در حالت آماده باش وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد نشان می دهد که جهش قابل توجهی در حال وقوع در coronavirus. دکتر سیلوی Briand مدیر اپیدمی و همه گیری بیماری ها در سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که کروناویروس در حال حاضر به نظر می رسد به “پایدار”.

بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرد در اوایل امروز که توالی از این ویروس در میان دو بيمار مبتلا در انگلستان نشان می دهد “که تا کنون ویروس تکامل یافته است به بهتر آلوده انسان از دنباله ای برای اولین بار منتشر شده توسط چین”.

کارشناسان می گویند هنوز زود است که بگوییم چه اثر هر جهش را باید در انسان است.

جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام گفت: “تا زمانی که ما در واقع می تواند نشان می دهد بیولوژیکی تاثیر و ماهیت آن تغییرات ژنتیکی, همه شما می توانید می گویند که این ویروس در حال تحول و جهش. بنابراین ما می دانیم آن را جهش ژنتیکی اما ما نمی دانیم که اگر آن را به معنی هر چیزی است.”

Dr MacDermott افزود: “ما لزوما نمی دانید تاثیر این جهش تا زمانی که ما را دیده اند که چگونه این بیماری همه گیر گستراند و اگر میزان مرگ و میر را تغییر دهید.”

آمار منتشر شده توسط مقامات چینی امروز نشان می دهد که میزان مرگ ناشی از این بیماری در سراسر سرزمین اصلی چین است 2.1 درصد اما در هوبئی استان کانون شیوع این میزان 3.1 درصد است.

Jiao Yahui معاون مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که بالاتر مرگ و میر در هوبئی می تواند به این واقعیت موارد شدید تر در اینجا وجود دارد و کمبود تخت در ابتدا برای درمان بیماران است.

و از 425 مرگ و میر تا کنون رسما تایید در چین حدود 80 درصد از قربانیان بیش از سن 60 و 75 درصد تا به حال یک بیماری زمینهای.

نیز وجود دارد بیشتر سردرگمی امروز بیش از اینکه افراد بدون علائم می تواند به گسترش این بیماری است. یک گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان در هفته گذشته نشان داد که دو تن از کارمندان یک کسب و کار در آلمان, گیر افتاد, coronavirus از یک همکار و بازدید از شانگهای بود که در نشان دادن هیچ نشانه ای از این بیماری است.

با این حال آلمانی, مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر می گویند این گزارش نادرست بود و چینی ها “شاخص” بیمار علائم خفیف.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im