Coronavirus پاسخ دفاع توسط وزیر بهداشت الکس آذر

وزیر بهداشت الکس آذر در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این رمان کروناویروس گفت گروه او “در تلاش برای حفظ” تعداد موارد جدید “پایین.” زبان در “چهره ملت” در روز یکشنبهآذر گفت که او شخصا در بررسی اتهامات مطرح شده توسط یک افشاگر اطلاعاتی که ادعای آژانس کارکنان کمک کرد که قرنطینه آمریکا evacuees از ووهان, چین فاقد آموزش مناسب و دنده محافظ.

“ما به شدت به دنبال ببینید که آیا اعتبار به نگرانی های” آذر گفت. “چه مردم آمریکا نیاز به دانستن است که ما در حال حاضر به خوبی گذشت بیش از 14 روز پس از هر HHS کارکنان در تماس با این افراد درگیر. هیچ علامتی. هیچ کس به این بیماری است.”

آذر به نظر می آیند یک روز پس از اولین مرگ ناشی از کروناویروس در آمریکا گزارش شده در واشنگتن است. مردی که مرده بود در 50s و حال اساسی شرایط پزشکی, مقامات گفت.

شده اند وجود دارد در مجموع 74 مورد تأیید در ایالات متحده آمریکا تا کنون با توجه به گزارشات منتشر شده از سوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وضعیت سلامت بخش است. رود آیلند گزارش اول آن یکشنبه مورد و دو مورد جدید گزارش شده در کینگز کانتی واشنگتن است.

ترور Bedford محاسباتی زیست شناس در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل توییتی شنبه که یک تجزیه و تحلیل از یک نمونه از یک مورد جدید در شهرستان اسنوهومیش از نزدیک همسان نمونه اول شناخته شده coronavirus مورد در ایالات متحده کسی که سفر کرده بود به تازگی از ووهان چین. او گفت که نشان می دهد این ویروس منتشر شده است کشف نشده در واشنگتن به مدت شش هفته.

تعدادی از موارد در ایتالیا صعود به 1,377 مجموع به عنوان دلتا و خطوط هوایی آمریکا به طور موقت به حالت تعلیق خدمات از نیویورک سیتی به میلان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im