نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin رفته به بیمارستان و پس از او مبتلا به کوروناویروس.

خود را تست مثبت آمد در همان روز که روسیه ثبت یک رکورد 7,099 موارد مصرف تعداد کل عفونت های بالای 100,000.

آقای Mishustin داده شد نقش نخست وزیر در ماه های ژانویه و شده است به طور فعال درگیر در روسیه را از دست داده و این بیماری همه گیر.

تلویزیون روسیه نشان داد او در گفتن ولادیمیر پوتین رئیس جمهور خود را تشخیص.

“من فقط یاد گرفتم که آزمون در coronavirus من مثبت بود” نخست وزیر گفت: در طول تماس های ویدئویی.

آقای Mishustin پیشنهاد کرد که معاون اول نخست وزیر آندره Belousov باید جای خود را و آقای پوتین موافقت کرد. آقای Mishustin خواهد شد در حال حاضر به خود انزوا.

“چه اتفاق می افتد به شما اتفاق می افتد به هر کسی و من همیشه این حرفو:” آقای پوتین به او گفت.

“شما یک فرد فعال است. من می خواهم برای تشکر از شما برای کاری که انجام شده است.”

میخائیل Mishustin اولین سیاستمدار ارشد در اینجا به سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس.

او نگاه خسته او به عنوان مطلع رئیس جمهور پوتین از طریق تماس تصویری که او تا به حال آزمایش مثبت بود و توزیع بیش از مسئولیت خود و به عنوان self-انزوا.

آقای پوتین گفت که این تنها نشان داد که چگونه این ویروس نه تبعیض. او گفت: نخست وزیر به او یک تماس زمانی که او به بیمارستان است.

آقای Mishustin خود را با استفاده از فرصت به اصرار همه روسها را به کروناویروس به طور جدی و به ماندن در خانه به عنوان یک 11-روز تمدید ممکن است تعطیلات آغاز می شود.

مقامات ترس و هوا گرمتر خواهد شد ارسال خانواده عجله به حومه شهر به عنوان معمول است. بنابراین مسکو افزایش تعداد گشت های پلیس در روزهای آینده به اطمینان مردم به چوب سخت مستند.

  • Coronavirus بحران آزمون پوتین گرفتن در قدرت
  • پوتین اذعان PPE کمبود به عنوان مستند تمدید

با وجود افزایش شدید موارد مسکو بر اساس coronavirus ستاد می گوید: 1,073 نفر در روسیه در حال حاضر درگذشت coronavirus نسبتا کم تعداد برای روسیه به اندازه.

سخنگوی ریاست جمهوری دیمیتری Peskov می گوید روسیه در واکنش به این بیماری همه گیر را فعال کرده آن را برای جلوگیری از یک “ایتالیایی سناریو”.

اما رئیس جمهور پوتین هشدار داد این هفته که روسیه هم به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت و پزشکان شکایت کرده اند در مناطق مختلفی از داشتن کافی حفاظتی مناسب.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین است در عین حال گفت که او معتقد است بسیاری از کسانی که زندگی در پایتخت روسیه نمی دانم چقدر جدی وضعیت است.

او گفت که او تا به حال دیده می شود بیشتر مردم نقض محدودیت برآورد خود شهر بود و تنها یک چهارم از راه را از طریق بحران است.

“اگر ما می بینیم همه چیز در حال بهتر شدن پس از دوره ما را کاهش محدودیت. اما تا زمانی که این اتفاق می افتد شما باید شجاع و صبور. این بسیار مهم است برای شما و سلامت خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net