Coronavirus خود انزوا منجر به افزایش بزرگ در برنامه های زنده تلویزیونی رأی به عنوان بینندگان ماندن در داخل

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا مردم را وادار به صرف زمان بیشتری را در خانه شبکه تلویزیونی رتبه بندی شده اند در حال افزایش است. این اتفاق با وجود این واقعیت است که بسیاری از نشان می دهد که تا به حال خود را به تغییر استاندارد تولید فرمت های. بسیاری از برنامه هایی که به طور سنتی شده است ضبط قبل از مخاطبان زنده در حال حاضر نسبتا انفرادی.

الن بازی از بازی هایان بی سی, خانواده, بازی, بازیگران, Ellen DeGeneres, دریافت بالاترین رتبه بندی در بیش از یک سال و روز سه شنبه در آوردن بیش از 5.5 میلیون بیننده. که 44 درصد افزایش در طول هفته گذشته قسط با 36 درصد افزایش به طور کلی بینندگان.

مسابقه آواز نشان می دهد صدا شروع به پریدن کرد تا 38 درصد در روز دوشنبه با مجموع 9.67 میلیون بیننده تبدیل به پربیننده ترین قسمت از این برنامه در یک سال است.

ABC طنزهای این Conners جلب 6.58 میلیون بیننده آوردن Roseanne راه اندازی مجدد آن بالاترین رتبه بندی از نوامبر سال 2019.

نیوزویک رسیده به رتبه بندی شرکت Nielsen رسانه های جهان از نظر, اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Television
رتبه های تلویزیون در ایالات متحده افزایش یافته است که بیشتر مردم مانده اند در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus.
میلان Markovic/گتی

شاید به استفاده از این افزایش در رتبه بندی کانن بازگشت از آن coronavirus ناشی از وقفه در مارس 30. نشان می دهد ارائه خواهد شد بدون معمول مخاطبان استودیو و ضبط شده از طریق آی فون. مهمانان خواهد بود مصاحبه از طریق ویدئو چت.

“کیفیت کار من نخواهد رفت چرا که از لحاظ فنی که ممکن است” اوبراین گفت: در روز شنبه در بیانیه ای.

Rosie o’donnell که آخرین نشان می دهد بحث به پایان رسید و در سال 2012 انتظار می رود که به او زنده برنامه فقط برای یک شب در روز یکشنبه به عنوان جمع آوری کمک برای بازیگران صندوق. مهمانان برنامه ریزی شده شامل Morgan Freeman, Kristin Chenoweth, بیلی پورتر و دیگران خواهد شد که به نظر می رسد از طریق ریموت تصویری. درآمد حاصل خواهد شد به نفع هنرمندان که شده بیکار به دلیل coronavirus ناشی از تعطیلی تئاتر.

“هر کس که مرا می شناسد می داند برادوی بوده است که یکی از درخشان ترین چراغ در زندگی من از زمانی که من یک دختر کوچک” o’donnell در بیانیه ای گفت. “پس از همه برادوی داده شده به جهان در حال حاضر—در این زمان فوق العاده ای نیاز دارید—آن را به نوبه خود ما را به چیزی.”

سینما نیز بسته شده است در طول همه گیر با زنجیر اصلی مانند شاهوار و AMC بسته کردن مکان خود را در سراسر کشور است. در پاسخ به فیلم studios در حال انتشار تئاتری فیلم به ویدئو در تقاضا سیستم عامل زودتر از اصل برنامه ریزی شده است.

شکاریک اقدام هیجان انگیز منتشر شد نمایشی در روز یکشنبه است و انتظار می رود در دسترس برای اجاره از خانه به عنوان اوایل به عنوان جمعه. Leigh Whannell را reimagining of The Invisible Man همچنین انتظار می رود برای تبدیل شدن به در دسترس برای مشاهده در صفحه اصلی در همان زمان.

“به جای به تاخیر انداختن این فیلم ها و یا انتشار آنها را به چالش کشیده توزیع چشم انداز ما می خواستیم برای ارائه گزینه ای را برای مردم به نمایش این عنوان در صفحه اصلی است که هر دو در دسترس و مقرون به صرفه” گفت: NBCUniversal مدیر عامل جف شل در یک شنبه بیانیه ای. “ما امیدواریم و معتقدیم که مردم هنوز هم فیلم در تئاتر که در آن در دسترس است اما ما درک می کنیم که برای مردم در مناطق مختلف جهان است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به کمتر ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im