Coronavirus خاموش شدن ناگهانی در سراسر ایالات متحده به عنوان تلفات بازدید 80

سی بی اس آمریکا | No comments

مبارزه با کروناویروس شیوع است مختل زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها با برخی از بزرگترین شهرستانها بسته شدن مدارس, تئاتر, کافه ها و رستوران ها به غیر از خدمات. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: شیوع بیماری می تواند به تابستانشاید زمانی که ماه اوت است.

بیش از 3,800 مردم باید آزمایش مثبت برای جدید COVID-19 بیماری در ایالات متحده و حداقل 80 فوت کرده اند. در سطح جهانی مرگ و میر بیش از 7,100 روز دوشنبه آخر هفته شاهد یک هشدار دهنده افزایش مرگ و میر در سه کشورهای اروپایی دست و پنجه نرم کردن با تهاجمی شیوع است. در حالی که بیش از 181,000 مردم گرفتار این ویروس در سراسر جهان تقریبا نیمی در حال حاضر به بهبود و اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف باقی می ماند.

در تلاش برای تقویت اعتماد به نفس بزرگترین بانک های مرکزی به رهبری ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ بهره بیش از آخر هفته و اعلام کرد قابل تزریق پول نقد. اما این مراحل موفق به متوقف کردن فروش: سهام کاهش یافت به عنوان تجارت از سر گرفته شد شنبه.

نیاز به محافظت از افراد مسن و کسانی که دچار ضعف سیستم ایمنی بدن از بیماری رانده است یک جنبش جهانی ترویج شده توسط بیماری های کارشناسان و مقامات همه جا — برای مردم به عمل “اجتماعی فاصله.” پیام ساده است: بیشتر ما برای جلوگیری از اختلاط با دیگران بیشتر ما می تواند سرعت گسترش ویروس و دانشمندان زمان به توسعه سلاح در برابر آن و سهولت بار در بیمارستان.

دولت فدرال را رد کرده است شایعه ای در کل کشور با آن مواجه است دو هفته قرنطینه اما Dr. Anthony Fauci کهنه اپیدمیولوژی کمک به صنعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیر آن را روشن ساخته است همه گزینه باقی می ماند “بر روی میز است.”

بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری f سایتو یا اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>