اگر در هفته گذشته یکی از تحقق این یکی به نظر می رسد به یکی از واقعیت های گزنده. میلیون ها نفر از آمریکایی ها در زندگی روزمره در حال حاضر مختل شده است و میلیون ها نفر بیشتر در مورد به تغییر سریع در حال تکامل coronavirus پاسخ از محلی مقامات ایالتی و فدرال. چند تا از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده تصمیم گرفته اند نزدیک به مدارس, تئاتر, کافه ها و رستوران ها به جز از خدمات و لیست در حال رشد است.

دولت فدرال تکذیب یک شایعه پخش آنلاین است که کل کشور با آن مواجه است دو هفته قرنطینه اما آنتونی Faucci کهنه اپیدمیولوژی کمک به صنعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیری آن را روشن ساخته است همه گزینه باقی می ماند “بر روی میز است.”

بیش از 3,700 مردم باید آزمایش مثبت برای جدید COVID-19 بیماری در ایالات متحده و حداقل 69 فوت کرده اند. در سطح جهانی مرگ و میر بیش از 6,500 روز دوشنبه آخر هفته شاهد یک هشدار دهنده افزایش مرگ و میر در سه کشورهای اروپایی دست و پنجه نرم کردن با تهاجمی شیوع است. در حالی که بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم گرفتار این ویروس در سراسر جهان تقریبا نیمی در حال حاضر به بهبود و اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف باقی می ماند.

نیاز به محافظت از افراد مسن و کسانی که دچار ضعف سیستم ایمنی بدن از بیماری رانده است یک جنبش جهانی ترویج شده توسط بیماری های کارشناسان و مقامات همه جا — برای مردم به عمل “اجتماعی فاصله.” پیام ساده است: بیشتر ما برای جلوگیری از اختلاط با دیگران بیشتر ما می تواند سرعت گسترش ویروس و دانشمندان زمان به توسعه سلاح در برابر آن و سهولت بار در بیمارستان.

علاوه بر تلفات در سلامت انسان روشن است این بیماری را داشته باشد و تاثیر بر روی اقتصاد جهانی است. جو زمین ممکن است تنفس آه امداد به عنوان هزاران نفر از کربن-آروغ زدن هواپیماهای تجاری نشستن استفاده نشده میان گسترش بین المللی ممنوعیت سفر و متناوب عدم تقاضا است. اما با برخی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی برش بیش از نیمی حقوقی واجد شرایط خود را به طور نامحدود صنعت حمل و نقل هوایی ممکن است مهیج ترین مثال از اینکه چگونه این بیماری همه گیر است که ضرب و جرح کسب و کار.

شیوع کروناویروس نیروهای روزمره زندگی آمریکایی به تغییر به طور چشمگیری

در تلاش برای تقویت اعتماد به نفس در آور در بازارهای سهام جهان بزرگترین بانک های مرکزی به رهبری ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ بهره بیش از آخر هفته و اعلام کرد قابل تزریق پول نقد. اما کسانی که مراحل موفق به متوقف کردن فروش: سهام کاهش یافت به عنوان تجارت از سر گرفته شد روز شنبه در آسیا و اروپا و آمریکا قیمت های آتی نیست به دنبال بهتر.

بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری f سایتو یا اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im