کاخ سفید روز دوشنبه با صدور دستورالعمل های جدید طراحی شده به سرعت گسترش سریع coronavirus با درخواست تقریبا هر آمریکایی به ماندن خانه از محل کار یا مدرسه برای بعد از پانزده روز. در تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره و امریکا بسته است برای کسب و کار.
  
وال استریت در زمان ضرب و شتم در روز دوشنبه با داو سقوط حدود 3000 امتیاز—بزرگترین آن روز نقطه رها در تاریخ است. و در برخی از شهرستانها عمده کافه ها و رستوران ها گفته شده به نزدیک و یا تنها در خدمت گرفتن.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اذعان کرد که این کشور “ممکن است” به رهبری به رکود اقتصادی به عنوان کسب و کار مجبور به اخراج میلیون ها نفر از کارگران است. آقای ترامپ گفت: شیوع بیماری می تواند به تابستانشاید زمانی که ماه اوت است.
  
بیش از 4500 نفر تست مثبت برای COVID-19 در ایالات متحده و حداقل 88 فوت کرده اند. در سطح جهانی مرگ و میر بیش از 7,100 روز دوشنبه آخر هفته شاهد یک هشدار دهنده افزایش مرگ و میر در سه کشورهای اروپایی دست و پنجه نرم کردن با تهاجمی شیوع است. در حالی که بیش از 181,000 مردم گرفتار این ویروس در سراسر جهان تقریبا نیمی در حال حاضر به بهبود و اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف باقی می ماند.

بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری f سایتو یا اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de