شش ماه پیش coronavirus اعلام شد اورژانس بهداشت جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO).

آن را از طریق جهان, آلوده کردن بیش از 17 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 667,000.

اما سابقه علمی پاسخ بدان معنی است که ما در حال حاضر می دانم مراتب بیشتر در مورد آن, تاثير آن, و چگونه, در نهایت, آن ممکن است شکست خورده است.

این چیزی است که شش ماه به ما آموخته است:

کجا virus از آمده است ؟

در ماه دسامبر پزشکان چینی کشف یک خوشه از بیماران در شهر ووهان هوبئی مبتلا به عجیب و غریب جدید پنومونی.

چند تا از اوایل بیماران لینک کلیک کنید برای یک زندگی حیوانی بازار (ویدیو زیر را ببینید) منجر کارشناسان به گمان عفونت جدید بیماری زئونوز است که تا به حال شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است.

حدود 60 درصد از بیماریهای عفونی حیوانات ریشه ها و خفاش ها به تنهایی مسئول ابولا سندرم حاد تنفسی (سارس) ، هاری و برخی از سویه های آنفولانزا.

این ویروس توالی در ژانویه و فوریه داشت به سهم 96 درصد از کد ژنتیکی آن با کروناویروس به نام RaTG13 که گردش در خفاش ها. در مارس دانشمندان کردم حتی نزدیک تر به منبع پیدا کردن که این ویروس بود 97.1 درصد شبیه به یک بیماری به نام RmYN02 موجود در خفاش در چین استان یوننان.

چرا که نه ویروس است که جد مستقیم از این بیماری جدید برخی از کارشناسان به این باورند که آن را شروع به پریدن کرد به انسان از یک واسطه گونه احتمالا یک pangolin.

اوایل تئوری های توطئه پیشنهاد این ویروس انسان ساخته شده و ممکن است به بیرون درز از یک آزمایشگاه تحقیقاتی.

قبل از چاپ مقاله پیشنهاد DNA ویروس HIV موجود کد و در ماه آوریل زیست شناس فرانسوی و برنده جایزه نوبل لوک مونتانیه ادعا کرد این بود botched تلاش برای ایجاد یک واکسن ایدز.

وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo, است, وجود دارد گفت: “شواهد زیادی” که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه و یک گزارش در ماه مه پیشنهاد ممکن است وجود اضطراری خاموش شدن در ووهان موسسه ویروس شناسی در ماه اکتبر پس از فعالیت های تلفن همراه کاسته بین اکتبر 7 و 24 اکتبر.

انگلیسی, ژنتیک ادعا می کنند آن است که در حال حاضر غیر ممکن به نظر ژنتیکی ویرایش یک ویروس به مانند coronavirus.

در عین حال این ایده که یک ویروس مرگبار فرار از آزمایشگاه است که به عنوان دور از ذهن به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. در سال 2004 ویروس سارس فرار از بالا مهار آزمایشگاه تحقیقاتی در پکن حداقل سه بار در, باعث, محلی شیوع است.

و آن را ممکن است در عین حال روشن است که coronavirus شروع نشد در چین در همه. در ماه ژوئن اسپانیایی virologists اعلام کرد که آنها تا به حال آثار یافت شده از این بیماری در نمونه فاضلاب جمع آوری شده در ماه مارس سال گذشته نه ماه قبل از Covid-19 بیماری دیده می شد در چین است.

دانشمندان ایتالیایی همچنین شواهدی از coronavirus در فاضلاب نمونه در میلان و تورین در اواسط ماه دسامبر چند هفته قبل از اولین مورد شناسایی شد, در حالی که کارشناسان آثار یافت شده در برزیل در ماه نوامبر.

چه زمان مرگ ،

میزان مرگ و میر است که هنوز هم بسیار دشوار است برای تعیین دلیل وجود دارد بسیاری از موارد بدون علامت coronavirus.

در سطح جهان به طور کلی میزان مرگ و میر است معلق در هوا در حدود 3.9 درصد بر اساس تعداد افرادی که پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مطالعات نشان داده اند که تعدادی از موارد بدون علامت ممکن است 10 برابر بیشتر از تست مثبت است که می تواند میزان مرگ و میر را به فقط 0.39 درصد – حدود چهار برابر بیشتر از آنفولانزا.

این رقم ممکن است پایین تر هنوز هم به دلیل بدون علامت تست تنها طول می کشد را به حساب بادي پاسخ. نشان داده شده است که بسیاری از مردم – به خصوص تحت-40s – که قرارداد این ویروس هرگز توسعه آنتی بادی و استفاده از بخش های مختلف سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با این بیماری است.

در بریتانیا نرخ مرگ برای کسانی که در بیمارستان بستری با Covid-19 به طور چشمگیری کاهش یافته پس از اوج این بیماری همه گیر که شش درصد از افراد در حال مرگ بودند. در ماه ژوئن که تا به حال کاهش یافته و فقط 1.5 درصد است.

وجود دارد در حال حاضر چندین مواد مخدر در حال استفاده و یا در حال trialled در بیمه خدمات درمانی که به نظر می رسد تاثیر بر بقا و پزشکان به طور کلی تبدیل شدن به بهتر در درمان این بیماری است. اما این شانس را از مرگ متفاوت است به طور گسترده ای بر اساس سن ، قومیت و شرایط بهداشتی اساسی (دیدن گرافیک زیر).

یک گزارش منتشر شده در اوایل این ماه توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) یافت شده است که وجود دارد 50 مرگ در هر 100,000, سفید نفر در بریتانیا در مقایسه با 188 در هر 100 ، 000 برای مردم سیاه و 120 نفر در هر 100000 نفر برای سکس.

انگلیسی ها از هند و پاکستان و بنگلادش میراث 20 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها گرفتن coronavirus اما مردم سیاه و سفید هیچ افزایش خطر. اگر چه مردم سیاه و سفید هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر زیرا آنها بیشتر احتمال دارد به گرفتن ویروس در کاخ آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن است.

سن به نظر می رسد بزرگترین عامل خطر (دیدن گرافیک زیر) با خطر مرگ افزایش حدود 12-13 درصد در هر سال و دو برابر شدن هر پنج تا شش سال است. به این معنی است که 20 سال فاصله سنی باعث افزایش خطر حدود 10 برابر و در مقایسه با 20 سال 80 ساله از 1000 برابر بیشتر در معرض خطر مرگ است.

در مقابل کودکان شانس بیشتری برای ضربه رعد و برق از مرگ از coronavirus با مرگ و میر برای پنج تا 14 ساله در انگلستان و ولز فقط یکی از 3.5 میلیون. برای زیر-سپاس از آن است که یکی در 1.17 میلیون.

به طور کلی مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 از زنان است. تا کنون در بریتانیا در اطراف 27,800 مردان فوت کرده اند از coronavirus در مقایسه با تقریبا 22,700 زنان است.

چاقی نیز یک عامل خطر عمده. یک مطالعه نشان داد که برای افراد با BMI بين 35 تا 40 خطر مرگ را افزایش می دهد 40 درصد و با شاخص توده بدنی بیش از 40 توسط 90 درصد است.

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

در ابتدای شیوع آن در نظر گرفته شد که coronavirus بود که عمدتا از طریق گسترش علامتی مردم سرفه و عطسه اجازه داده است که آلوده به قطرات به سقوط بر روی سطوح که در آن دیگران برداشت آنها را از طریق لمس است.

در اوایل دولت پیام مردم توصیه می شود برای شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه با استفاده از الکل ژل و مطمئن شوید که آنها با سرفه و عطسه به دستمال.

افرادی که علامتی خواسته شد که به لحاظ اجتماعی منزوی. اما به زودی مشخص شد که افراد بدون علامت می تواند همچنین ریختن virus و نمی خواهد می دانم که آنها آلوده شدند.

نیز وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که این ویروس هوابرد و مردم به خصوص در معرض خطر در داخل خانه در اتاق های کوچک با تهویه. وجود دارد در حال حاضر به نظر می رسد کمی شواهد نشان می دهد که این ویروس منتقل می شود و در کوتاه, هوای آزاد, تماس, پیشنهاد دولت دلیلی توصیه مردم به ماندن در خانه در طول مستند.

مطالعات نشان داده اند که حدود 90 درصد از موارد می تواند بدون علامت است که یکی از دلایل دولت در حال حاضر تغییر آن مشاوره در مورد ماسک صورت.

دفتر آمار ملی (ONS) نظارت داده ها نشان می دهد 70 درصد از مردم تست مثبت ندارد علائم در زمان آزمون و یا در هفته قبل یا بعد از. فقط 21 درصد گزارش شده علائم روز واقعی.

در آغاز همه گیر مردم عینک ماسک صورت برای جلوگیری از چیدن بیماری – اما در حال حاضر تمرکز روشن است نه عبور از آن را. هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد قطعی است که در صورت ماسک محافظ (ویدئو بالا را ببینید) اما برخی از اطلاعات به صورت نشان می دهد کشور با گسترده انطباق کاهش نرخ مرگ و میر.

نیز وجود دارد در حال ظهور شواهد است که مادران می توانند با تصویب این بیماری به نوزادان خود را در رحم با یک مورد اخیر گزارش نمایش مجازی DNA در جفت است.

هنگامی که ما یک واکسن یا درمان ؟

وجود 23 واکسن محاکمه رفتن در سراسر جهان, اما دانشگاه آکسفورد است که تا کنون دورترین جلوتر است. هفته گذشته برای اولین بار آزمایشات انسانی در 1,077 انگلیسی ها نشان داد این واکسن بی خطر است و تولید یک پاسخ ایمنی است.

این تیم در حال حاضر نیاز به پیدا کردن که آیا این واکسن مردم مانع از توسعه Covid-19 یا حداقل شرایط جدی. فاز سوم در راه است برای تست که فقط و بیش از 10 ، 000 نفر واکسینه شده اند تا کنون.

کارشناسان امیدوار هستند که اگر مردم به اندازه کافی استخدام در چند هفته آینده اثر می تواند اثبات شده در ماه نوامبر و تصویب قانونی اعطا شده توسط دسامبر (ویدیو زیر را ببینید).

این واکسن به احتمال زیاد با توجه تسریع مشروط مجوز بازاریابی, که اجازه می دهد آن را به تواند بلافاصله استفاده می شود و شرکت ها از جمله AstraZeneca آماده به سطح شیب دار بالا تولید.

بریتانیا نیز منجر به راه در درمان است. اولین دارو برای coronavirus – یک ضد ویروسی به نام remdesivir – نورد بود به طور جدی بیمار بیمه خدمات درمانی بیماران ممکن است در زیر آمار اولیه نشان می دهد که می تواند زمان بهبودی در حدود چهار روز.

در ماه ژوئن دانشمندان انگلیسی نیز ثابت کرد که مشترک استروئید دگزامتازون باعث کاهش خطر مرگ برای افرادی که در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم. این شد که برای اولین بار مواد مخدر در جهان نشان داده شده است به میزان قابل توجهی کاهش خطر مرگ و نورد به بیمه خدمات درمانی بیماران بلافاصله.

این دارو معمولا برای درمان آرتریت شدید آلرژی و آسم – هزینه فقط £5 برای یک دوره کامل درمان است و انتظار می رود که تأثیر عمده ای در coronavirus همه گیر در سراسر جهان است.

نیز وجود دارد شواهد رو به رشد است که بسیاری از مردم ممکن است طبیعی ایمنی به ویروس از طریق آمدن به تماس با دیگر coronaviruses مانند سرماخوردگی.

وجود خواهد داشت یک موج دوم?

با بریتانیا به آرامی در حال حرکت از مستند و مرگ و میر در ادامه به سقوط به طور پیوسته افکار در حال حاضر تبدیل به اینکه موج دوم خواهد رسید و در زمستان.

این هفته بوریس جانسون هشدار داد که موج دوم در اروپا بود به احتمال زیاد و در دفاع از 14 روز در قرنطینه قوانین برای مردم بازگشت از اسپانیا.

یک گزارش از فرهنگستان علوم پزشکی راه اندازی شده توسط Sir Patrick blue palace hotel ارشد علمی مشاور در این ماه هشدار داد که 119,000 مردم ممکن است مرگ در بیمارستان اگر موج دوم بازدید در حالی که بیمه خدمات درمانی در برخورد با بد زمستان فصل آنفولانزا.

تحت چنین سناریو روز قیامت تولید مثل ‘R’ رای افزایش می 1.7 سپتامبر با عفونت اوج در ژانویه و فوریه. تعداد کل مرگ و میر ممکن است حتی بالاتر به عنوان گزارش می کند عامل مرگ و میر در مراقبت از خانه.

نویسنده هشدار داده که این مهم به سازماندهی مجدد بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی به طوری که coronavirus بیماران نگهداری می شوند و دور از دیگران است. بسیاری از مردم گرفتار این ویروس در بیمارستان یا در خانه های مراقبت پس از بيماران ترخيص شده به آنها را بدون اینکه تست شده است.

گسترده, تست, یافت, تماس, ردیابی و در سراسر کشور نظارت نیز حیاتی به ماندن در بالای این بیماری کارشناسان می گویند در حالی که بیشتر مردم ارائه خواهد شد واکسن آنفولانزا برای جلوگیری از بیمه خدمات درمانی از غرق.

زمستان همیشه دشوار است برای سرویس های بهداشتی به دلیل بیماری های عفونی شایع تر است و بیماری هایی مانند آسم, حمله قلبی, بیماری مزمن انسدادی ریه و سکته مغزی تمایل به بدتر.

این پیش بینی را در میان نیست در نتایج اخیر از دگزامتازون دادگاه که می تواند قابل ملاحظه ای کاهش مرگ و میر.

ارقام همچنین نشان می دهد که بیمه خدمات درمانی ممکن است تحت عنوان فشار زیادی را در این فصل زمستان به دلیل بزرگ سقوط در تعدادی از بیماری های مسری به دلیل اجتماعی فاصله و بهبود بهداشت دست.

بروز سرماخوردگی را کاهش یافته و از حدود 50 در 100 ، 000 نفر به حدود پنج در 100000. به همین ترتیب موارد هپاتیت ویروسی و آسم و ورم لوزه تنفسی و قفسه سینه و شرایط را نصف شده است. آبله مرغان پایین و نزدیک به پنج برابر شده و التهاب حنجره دیده می شود سه برابر کاهش می دهد.

عفونی و روده بیماری اغلب ناشی از بهداشت دست را نیز کاهش یافته و از حدود 12 در 100000 به کمتر از پنج در 100000. دستگاه تنفسی فوقانی عفونت را کاهش دو سوم در حالی که در موارد برونشیت و ورم ملتحمه بیش از نصف شده است.

محلی مستندات در حال حاضر تصویب شده است در برخی از بخش هایی از بریتانیا مانند Leicester (دیدن گرافیک بالا). با این حال آنها در نظر گرفته نمی شود شواهد از موج دوم اما نه بنیادی از اولین درستی کنترل می شود.

چگونه آسیب شد مستند?

زمانی که بریتانیا قفل شده در مارس 23, بسیاری از سیاستمداران ابراز نگرانی می کند که درمان می تواند در نهایت بدتر از بیماری است.

یک گزارش از وزارت بهداشت فایرفاکس دولت دبیر بخش و دفتر خانه منتشر شده در ماه آوریل پیشنهاد کرد که بیش از 200 ، 000 نفر می میرند از طریق تاخیر به بهداشت و درمان و اثرات رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر پاسخ.

آن را تخمین زده است که در معقول بدترین سناریو حدود 50000 نفر می میرند از coronavirus در شش ماه اول همه گیر با کاهش اقدامات در محل.

اما در این گزارش آنها محاسبه شده است که تا 25,000 می میرند از تاخیر به درمان در همان دوره و بیشتر 185,000 در میان مدت و دراز مدت – به مقدار نزدیک به یک میلیون سال عمر از دست داده است.

یک مطالعه جدید در مجله اقتصادی بینش نشان می دهد که بیش از 2500 نفر در هفته تا کنون درگذشت به دلیل مستند و بیش از 21,000 در کل.

آمار و ارقام از فایرفاکس منتشر شده در این هفته نشان می دهد که وجود دارد 766 مرگ و میر بیشتر در خانه بیش از حد معمول در این هفته به تاریخ 17 ژوئیه. در مقابل فقط 295 مرگ و میر درگیر coronavirus در انگلستان و ولز و تنها 29 از آن رخ داده است در خانه.

آن را به ارمغان می آورد کل بیش از حد مرگ و میر در این بیماری همه گیر به بیش از 20 ، 000 و کارشناسان بهداشت و درمان را خواستار فوری دولت پرس و جو.

تحقیقات توسط کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک نشان می دهد کودکان بیشتر درگذشت پس از تاخیر در درمان های پزشکی در مستند از دست داده و زندگی خود را به کوروناویروس. کالج یافت که به دنبال کمک های پزشکی بیش از حد دیر شده بود و یک عامل کمک کننده در مرگ و میر کودکان نه هنوز تنها هشت نفر از coronavirus.

به گزارش دولت هشدار داد که می تواند وجود داشته باشد 500 بیشتر خودکشی در موج اول و بین 600 و 12000 بیشتر مرگ و میر در هر سال را ناشی از رکود اقتصادی است که تا به حال تاثیر قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی. آنها همچنین پیش بینی حدود 20 مرگ و میر بیشتر در این سال از طریق خشونت و افزایش تعداد تصادفات در خانه – در “پایین ده”.

تحقیقات سرطان بریتانیا گفت: این بحران می تواند به معنای اضافی 18,000 مرگ و میر ناشی از سرطان در این سال به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net