Coronavirus: آفریقای جنوبی اعزام 70,000 سربازان برای به اجرا درآوردن مستند

بیش از 70,000 نیروهای اضافی خواهد بود مستقر در آفریقای جنوبی برای کمک به اجرای یک مستند در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس رئیس سیریل Ramaphosa اعلام کرده است.

آفریقای جنوبی تا به حال 3,465 تایید coronavirus موارد – دوم تنها به مصر در آفریقا – و 58 مرگ و میر.

کشور برخی از دقیق ترین coronavirus مستند محدودیت در جهان است.

اما نیروهای امنیتی تلاش کرده اند برای به اجرا درآوردن آنها.

پس از 27 مارس تنها ضروری ارائه دهندگان خدمات مانند بهداشت کارگران خدمات مالی و ارائه دهندگان روزنامه نگاران و کارگران خرده مجاز به ادامه رفتن به محل کار.

کسب و کار است که ارائه خدمات ضروری استفاده شده است برای یک مجوز ویژه از دولت است که اجازه می دهد تا اعضای خود را از کارکنان به خارج بروید.

این محدودیت شامل هیچ دویدن در خارج, فروش الکل یا سیگار هیچ سگ پیاده روی بدون ترک خانه به جز ضروری سفر و زندان و یا جریمه های سنگین برای قانون شکنی.

آفریقای جنوبی می تواند شبیه به یک دولت نظامی’

توسط Nomsa Maseko, BBC News, Johannesburg

اولیه استقرار ارتش آمد به عنوان جای شگفتی نیست – 2,280 نیروهای نظامی مستقر شدند در ابتدای این مستند 27 روز پیش.

اما این آخرین اعزام شوکه بسیاری — از آن است که این کشور بزرگترین استقرار نظامی برای مقاصد داخلی پس از سپیده دم از دموکراسی در سال 1994.

بسیاری بر این باورند که استقرار است که انتظار برای نتیجه گیری در پایان ماه ژوئن به این معنی است که اجرای تقویت شود و این کشور می تواند در عین حال یکی دیگر از مستند فرمت.

برخی نگرانی کرد و گفت: این کشور خواهد شد شبیه به یک دولت نظامی. آنها توجه داشته باشید که بیش از یک دوجین سربازان در حال حاضر تحت بررسی برای خشونت پس از اتهام قتل یک مرد در الکساندرا شهرستان در شمال ژوهانسبورگ.

منتقدان و اضافه کرد که طبقه متوسط که نه دچار هر گونه آزار و اذیت توسط ارتش نشسته و به راحتی در حالی که مردم فقیر هستند به معنای واقعی کلمه در حال مرگ در دست سربازان.

رئیس جمهور حامیان آن می گویند سختی بود تماس را که پلیس کشور نیاز به کمک به کنترل مردم و ارتش استقرار خواهد اطمینان حاصل شود که شهروندان احترام اقدامات دولت است که در محل قرار داده برای نجات جان آفریقای جنوبی.

پس از ممنوعیت الکل تحمیل شد وجود دارد موجی از غارت مغازه مشروب.

برخی از افسران پلیس را به اتهام درگیر در فروش غیر قانونی الکل در اوایل این ماه ماموران پلیس دستگیر شدند برای خرید الکل و همراهی انتخاب کنید تا کامیون پر از الکل است.

شواهد از دو هفته اول آفریقای جنوبی را مستند به نظر می رسد نشان می دهد که آن را قادر به برش و سپس ایجاد ثبات در تعدادی از موارد بالا اگر چه تعداد در حال افزایش است.

  • آفریقای جنوبی مرموز coronavirus آرامش
  • شلاق تیر اندازی و جاسوسی در آفریقا مستندات

رئیس جمهور Ramaphosa گفت که او تا به حال تصمیم به استقرار اضافی 73,180 سربازان در نامه ای خطاب به مجلس در روز سه شنبه.

این مستند محدودیت در حال حاضر اعمال می شود و تا پنج شنبه 30 آوریل.

اقتصادی بسته امداد

او همچنین اعلام کرد اقتصادی بسته امداد به ارزش $26bn (£21bn) در نظر گرفته شده برای محافظت از شرکت ها و سه میلیون کارگر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی گفت: کمک به مبلغ 10% از آفریقای جنوبی کل تولید ناخالص داخلی است.

آقای Ramaphosa گفت: این اقدامات شامل کاهش مالیات دستمزد پشتیبانی از طریق صندوق بیمه بیکاری و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de