Coronavirus: کره جنوبی گزارش کمترین تعداد موارد جدید در چهار هفته

بی بی سی جهان | No comments


کره جنوبی گزارش کرده است که کمترین تعداد coronavirus موارد پس از عفونت نرخ اوج خود رسید چهار هفته پیش سوخت و پرکن-امید آسیا بدترین شیوع خارج از چین ممکن است مصاحبه ،

کشور ثبت شده 64 موارد جدید Covid-19 در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 8,961 با 111 مرگ و میر.

اما مقامات بهداشتی هشدار می دهند در برابر خوشنودی کرد و گفت: این کشور هنوز با یک جنگ طولانی در برابر عفونت است.

جنوب اروپا در حال حاضر در مرکز بیماری همه گیر.

زندگی می کنند: به دنبال آخرین

ایتالیا گزارش 651 جدید مرگ و میر در یکشنبه آوردن مجموع وجود دارد به 5,476 در حالی که اسپانیا ثبت 394 مرگ و میر در مجموع 1,720.

در نیویورک شهردار شهر هشدار داد از بدتر شدن شیوع بیماری با آسیب شتاب کمبود کلیدی لوازم پزشکی.

و انتظار است که نبرد علیه این ویروس را به یک تقویت شد اخبار از ژاپن که نخست وزیر آن اذعان کرده است برای اولین بار است که از سال 2020 توکیو بازی های المپیک می تواند به تعویق افتاد.

چرا کره جنوبی از ترس موج جدید?

در این کشور شاهد دو موج از عفونت Yonhap news agency, گزارش اولین ابتدا در 20 ژانویه با اولین مورد تایید شده و دوم با توده عفونت در میان یک گروه مذهبی.

در حال حاضر نگرانی وجود دارد که وارداتی موارد می تواند سوخت یک موج سوم.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت برنامه ای برای نصب حدود 20 باجه تلفن-سبک تست امکانات داخل فرودگاه اینچئون برای سرعت بخشیدن به فرآیند تست همه مهاجران از اروپا است.

جدید ورود روش های آغاز شده در روز یکشنبه. تا کنون 152 نفر را در این کشور وارد نشان دادن علائم ویروس و آنها انتظار نتایج آزمون.

در اقدام دیگر دولت ارسال هشدار اورژانس در تعطیلات آخر هفته با اصرار مردم به دور ماندن از مکان هایی که تشویق به تجمع جمعی مانند کلیساها کارائوکه اتاق کاباره ها و ورزشگاه.

همچنین این خواسته رهبران مذهبی به بررسی درجه حرارت از پیروان و نگه داشتن آنها را حداقل دو متر از هم جدا در طول هر گونه خدمات آنها لازم تلقی می شود.

تعدادی از کلیساها در حال حاضر در مواجهه با اقدام قانونی پس از نقض دستورالعمل ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>