Coronavirus: اسپانیا می بیند رکورد افزایش بیکاری در میان مستند


اسپانیا دهکدهای از دست داده و تقریبا 900,000 مشاغل پس از آن اعمال اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با کروناویروس, یکی دیگر از نشانه ای از تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری در اروپا دوم بدترین آمار کشور است.

در ماه مارس رقم بیشترین افزایش ماهانه در نرخ بیکاری ثبت شده در کشور که در حال حاضر یکی از منطقه یورو بالاترین نرخ بیکاری.

اسپانیا ممنوع اما ضروری گردش و بسته ترین کسب و کار در اواسط ماه مارس.

آن مشخص شده است یکی دیگر از گریم نقطه عطف به تعداد مرده گذشت 10,000.

در سراسر جهان تعداد تایید عفونت است که نزدیک به یک میلیون با بیش از 47,000 مرگ و میر ثبت شده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که در آهنگ های ویروس ارقام در سطح جهان است. برخی 195,000 مردم بهبود یافته اند.

آیا آخرین اخبار از اسپانیا ؟

داده ها نشان می دهد 898,822 مردم از دست داده اند شغل خود را از آنجا شروع مستند از جمله در مورد 550,000 کارگران موقت. اسپانیا رسمی بیکاری به شکل گل رز به 3.5 میلیون دلار به بالاترین سطح خود از مارس 2017.

“این است که کاملا بی سابقه ای در وضعیت” وزیر کار Yolanda دیاز یک کنفرانس خبری گفت. گردشگری و ساخت و ساز بخش بودند سخت ترین ضربه.

اعداد در میان پیش بینی های نگران کننده در مورد امکان تاثیر اقتصادی این اقدامات اعمال شده برای مبارزه با ویروس. یک گزارش سازمان ملل متحد تخمین زده است که تا 25 میلیون شغل می تواند از دست رفته در سراسر جهان است.

  • ما را دنبال کنید آخرین به روز رسانی

در ضمن 10,003 مردم در اسپانیا درگذشت از Covid-19 – بیماری ناشی از کوروناویروس – به عنوان 950 جدید مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, یکی دیگر از رکورد روزانه وزارت بهداشت گفت.

تعداد موارد تایید شده از 102,136 روز چهارشنبه به 110,238 یک 8 درصد افزایش یابد. روز به روز افزایش بوده کاهش در روزهای اخیر.

ایتالیا بزرگترین جهان مرگ و میر – 13,155 – و بیش از 110,000 موارد تایید شده. این کشور برای اولین بار در غرب به اعمال اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از ویروس و دولت هشدار داده بود که “شدید” رکود است.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر?

در ایالات متحده بیش از 5000 نفر کشته شده اند از جمله شش هفته کودک در کانکتیکات اعتقاد به امریکا جوانترین قربانی این ویروس تا کنون. مقامات هشدار داد به عنوان بسیاری از 240,000 مردم می میرند در کشور حتی با کاهش اقدامات در محل.

تایید عفونت در سراسر آمریکا افزایش بیش از 25000 نفر در یک روز. بدترین ضربه محل شهر نیویورک که در آن نزدیک به 47,500 مردم باید آزمایش مثبت و بیش از 1300 فوت کرده اند اما جدید خوشه در حال شعله ور کردن در مکان هایی مانند دیترویت و نیواورلئان.

فلوریدا گرجستان و می سی سی پی را تبدیل به آخرین آمریکا به موضوع مستند سفارشات. بیش از 75 درصد از جمعیت این کشور دستور داده شده است به ماندن در خانه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در تحولات دیگر در سراسر جهان:

  • بلژیک‘s تلفات گذشت 1,000
  • در ایران بیش از 3,100 مرگ و میر شده است رسما تایید کرد
  • انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: دولت نیاز به “انبوه تا سطح شیب دار” تست در حال رشد در میان انتقاد بیش از دولت پاسخ
  • فیلیپین جمهور رودریگو Duterte هشدار داد مردم آنها را می توان به ضرب گلوله کشته اگر آنها باعث مشکل بیش از محدودیت های گفته پلیس و نظامی این قدرت را داشت که شوت اگر زندگی خود را در معرض خطر بودند
  • در چینشهر شنزن ممنوع خوردن گربه ها و سگ ها زیر coronavirus
  • Dharavi بزرگ زاغه در هند‘s مالی سرمایه بمبئی توانسته مرگ مرتبط با کوروناویروس. بیش از یک میلیون نفر زندگی می کنند بسیار به سر می برند شرایط در Dharavi اعتقاد به بزرگترین زاغه در آسیا
  • کانادا نخست وزیر جاستین ترودو وعده داده است بزرگترین اقتصادی برنامه در تاریخ این کشور است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im