Coronavirus: اسپانیا به اعلام اورژانس به عنوان مرگ و میر تصویب 100

بی بی سی جهان | No comments

نخست وزیر اسپانیا می گوید وضعیت اضطراری را به اثر می آیند وجود دارد در روز شنبه در میان شیب افزایش coronavirus مرگ و میر.

پدرو سانچز هشدار داده است که بسیار سخت هفته باقی مانده اما او قول داد دولت خواهد انجام همه چیز لازم برای مبارزه با بحران.

پیش از این تعداد مرگ و میر در اسپانیا افزایش یافت و برخی از 50 درصد در یک روز برای رسیدن به 120. عفونت شروع به پریدن کرد به 4,200.

آقای سانچز گفت: این رقم می تواند بالا 10,000 هفته آینده.

وضعیت اضطراری در اسپانیا اجازه می دهد تا دولت خود را گسترده اقدامات تا 15 روز از جمله:

  • محدود کردن جنبش از افراد و یا وسایل نقلیه
  • سفارش تخلیه
  • منع دسترسی به مناطق خاص و یا مکان
  • دخالت در حوزه صنعت و کشاورزی

کنترل های معرفی شده در تعداد فزاینده ای از مرزهای اروپا در پاسخ به کوروناویروس.

بیش از 125,000 مردم تشخیص داده شده اند با Covid-19 در 118 کشور در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. تعداد کل مرگ و میر بیش از 4,600.

چه در اسپانیا ؟

اعلام اقدامات اضطراری در روز جمعه آقای سانچز گفت: دولت خواهد “بسيج تمام منابع دولت بهتر است برای محافظت از سلامت همه شهروندان خود”.

“چند بسیار دشوار هفته… هستند که جلوتر از ما,” او اضافه شده گفت: اسپانیا بود “تنها در فاز اول مبارزه با ویروس”.

“پیروزی بستگی به هر یک از ما. قهرمانی نیز در مورد شستن دست های خود را و ماندن در خانه.”

مدارس در حال حاضر بسته شده در تعدادی از مناطق اسپانیا با حدود 10 میلیون دانش آموز انتظار می رود از دست رفته کلاس ها در روز دوشنبه.

مقامات شهرستان در مادرید در حال بسته شدن مناطق آزاد صندلی برای کافه. رئال مادرید منطقه است که تا کنون بدترین منطقه آسیب دیده در کشور با 1,990 موارد و برخی از مرگ و میر 40.

در شمال شرق این کشور برخی از 70,000 ساکنان چهار کاتالان شهرهای تحت قرنطینه در روز پنج شنبه هستند که مجاز به ترک خانه های خود را, اما نه محدود به مناطق.

اما “سفر ضروری” به بخش هایی از اسپانیا باید اجتناب شود می گوید: بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>