Coronavirus: اسپانیا کودکان اجرا رایگان از مستند – اما نه همه


زمانی که دولتی اسپانیا اعلام کرد یک ملی مستند در اواسط ماه مارس در واکنش به کروناویروس نه همه تاسف در چشم انداز صرف چند هفته در خانه.

میگوئل سانچز, a 15-year-old از مادرید خوشحال بود او نمی خواهد که برای رفتن به مدرسه برای آینده قابل پیش بینی.

شش هفته بعد از داشتن سمت چپ خانواده تخت یک بار این مستند را از دست داده است برخی از درخشش خود را برای او و او هنوز هم نمی داند که او قادر خواهد بود به بیرون بروید.

محدودیت شده اند تا حدی برداشته برای کودکان زیر سن 14 سالگی برای اولین بار. این بدان معناست که میگوئل برادر کوچکتر جیمی هم اکنون می توانید بیرون بروید هر روز. اما میگل نمی تواند.

‘او نتواند دوستان

“آن زحمت او را چرا که او می گوید:” چرا برادر من برو و من می توانم?’,” می گوید مادر خود Cristina Carrasco, یک معلم مدرسه ابتدایی.

میگوئل صرف مقدار زیادی از زمان در داخل انجام کار مدرسه. در وقت آزاد خود او شده است بازی بازی های ویدئویی و تماشای فیلم های با برادر کوچکترش.

“یک نوجوان بودن او واقعا نتواند دیدن دوستان بیرون رفتن و داشتن ارتباط با دیگر بچه های هم سن و سال خود,” او می گوید. “میگوئل است که یک بچه خوب اما نوجوانان باید روز خوب و روز بد.”

چه چیزی تغییر کرده است برای کودکان اسپانیایی?

جدید مستند شرایط اجازه اسپانیا 6.3 میلیون زیر-14s به ترک خانه های خود را هر روز و در مجموع یک ساعت بین 9 و 9 ساعت اما بدون رفتن بیشتر از یک کیلومتر.

دوچرخه و اسکیت و اسکیت مجاز هستند اما پارک های عمومی باقی می ماند خارج از محدوده. این مستند را از دیگر شرایط در محل باقی می ماند برای لحظه ای با دولت با توجه به شل شدن آن بیشتر در نیمه دوم اردیبهشت.

روانشناسان با استقبال از لغو محدودیت برای کودکان کوچکتر و گفت که حتی یک ساعت در خارج هر روز ارائه می کنند مهم تقویت دولت خود را از ذهن است.

“تغییر روال بودن خارج و در نور خورشید – همه از آن بسیار مهم است می گوید:” لورا Piñeiro یک روانشناس و مدیر در مادرید خیریه Asociación Bienestar Desarollo (عبد).

داستان های بیشتر از اسپانیا

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“وجود دارد زندگی مردم در 40sq m (430sq ft) که تهویه کافی و یا نور. اگر شما زندگی می کنند در یک فضای محدود زمانی که شما بیرون رفتن در آفتاب است که به تولید یک احساس خوب بودن” او می گوید.

برای اکثر کودکان در سن 14 و بیش در اسپانیا خاص که منبع خوب بودن همچنان دور از دسترس است.

آنچه در مورد کودکان بزرگتر?

وزیر بهداشت سالوادور Illa اشاره کرده است که کسانی که بیش از 13 مجاز به انجام ماموریت برای پدر و مادر خود را به عنوان مورد در طول مستند.

اما پدر و مادر تمایل به ترجیح می دهند به فرستادن فرزندان خود به خصوص به اماکن محصور مانند سوپر مارکت ها, که در آن وجود دارد بیشتر در معرض خطر سرایت.

در ضمن فن آوری ارائه می دهد نوجوانان شکل مجازی زندگی اجتماعی از طریق برنامه های تلفن همراه نظیر واتساپ و رسانه های اجتماعی است همان انسانی تماس بگیرید.

Ms Piñeiro می گوید: این نا امیدی است که سلول باعث می شود کودکان به راحتی می تواند منجر به درگیری های خانوادگی. نوجوانان به طور خاص نیاز به یک درجه ای از استقلال در خانه او معتقد است.

“بودن محصور و تحت زل زل نگاه کردن از پدر و مادر خود را بدان معنی است که آنها نمی باید اساسی آزادی آنها خواهد بود.”

آزادی بیشتر برای حیوانات خانگی از بچه ها

بحث در اطراف آن چگونه جنبش به کار گرفته شده است تشدید کرده است به عنوان مستند پیشرفت کرده است.

منتقدان سوسیالیست به رهبری دولت باید اشاره کرد که سگ شده اند که اجازه داده بود راه می رفت در سراسر این بحران را به حال آزادی بیش از کودکان است.

رهبر مخالفان پابلو Casado گفت که در میلیون ها نفر از خانه و جوانان شد “بالا رفتن از دیوار”.

وجود دارد یک واکنش که دولت در ابتدا اعلام کرد که بیشتر ترسو کاهش محدودیت برای کودکان قبل از ارائه زمان بیشتر سیاست های لیبرال.

هر کس موافق است که شش هفته شده اند بسیار دشوار اسپانیا را کودکان و نوجوانان.

“کودکان انطباق با شرایط جدید بسیار بهتر از بزرگسالان می گوید:” سوزانا Fuertes مادر یک 16 ساله و پسر 12 ساله در برونت در نزدیکی مادرید است.

“من واقعا فکر نمی کنم این شده است یک تجربه آسیب زا برای کودکان. کسانی که من می دانم شده اند در یک محیط امن با پدر و مادر خود را.”

او می گوید: او پسر متئو نیست به خصوص اذیت که خواهرش ایزابل در حال حاضر دارای آزادی بیشتر حرکت از او می کند. اما سوزانا است متعجب و متحیر جدید هنجار شده است.

“این کمی عجیب و غریب به قرار دادن یک مانع بین بیش از 13s و دیگر کودکان,” او می گوید.

میگوئل سانچز مادر نگران است که چگونه این مستند را بر او باد اگر آن را فراتر از بهار. به عنوان در اسپانیا هزاران نفر از تابستان تعطیلات و جشنواره ها شروع به لغو و یا به تعویق افتاد, کریستینا Carrasco می گوید این است که شروع به او را نگران نباشید.

“در کوتاه مدت او بسیار خوشحال است در مورد این واقعیت که او نمی باید برای رفتن به کلاس در مدرسه” او می گوید.

“اما او می گوید اگر این ادامه می یابد تا 21 ژوئن هنگامی که تعطیلات مدرسه شروع هیچ کس در حال رفتن به او را از بیرون رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de