Coronavirus: اسپانیا شیوع کروناویروس ‘کاهش’


رشد در coronavirus موارد در سخت-آمار اسپانیا به نظر می رسد کاهش, کشور وزیر امور خارجه گفته است ،

یکی دیگر از 6400 نفر را تایید کرد روز دوشنبه کمترین افزایش موارد جدید را برای یک هفته. کل مرگ و میر رسیده 7,340 پس از 812 جدید مرگ و میر.

این می آید به عنوان یک ملی مستند گسترش به دستور غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه به مدت دو هفته.

در ضمن دکتر پیشرو در این کشور پاسخ آزمایش مثبت است.

اسپانیا آخرین ملی آمار و ارقام نشان می دهد که این ویروس به سمت بالا منحنی به نظر می رسد مسطح کردن وزیر خارجه Arancha گونزالس می گوید.

مقامات امیدوارند که اوج شیوع ویروس وجود دارد نزدیک است و پس از آن موارد جدید و مرگ و میر انتظار می رود به کاهش است.

کاتالونیا منطقه باسک و سرمایه مادرید باقی می ماند برخی از سخت ترین مناطق ضربه.

نزدیک کل مستند حاوی ویروس است در محل پس از 14 مارس با ساکنان تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای کار ضروری غذا و دارو می خرید و یا برای مراقبت از بستگان.

سلامت رسمی خوزه ماریا سیرا گفت که پس از معرفی محدودیت در روند روزانه عفونت تغییر کرده بود. موارد جدید در حال افزایش است و در حدود 12 درصد در روز در مقایسه با 20% قبل از 25 مارس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک سختگیرانه ممنوعیت همه “غیر ضروری” فعالیت های در حال حاضر در محل تا 9 آوریل.

وزیر امور خارجه همچنین به بی بی سی گفت که فشار در واحد مراقبت های ویژه همچنان به اسپانیا بزرگترین چالش و محدودیت های جدید در حال تحمیل امروز کمک خواهد کرد برای جلوگیری از گسترش.

خانم گونزالس گفت: آن را ناعادلانه تنها از اسپانیا به دلیل بسیاری از کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و آمریکا و نیز برخورد با بی سابقه اعداد.

دکتر فرناندو سیمون که منجر پاسخ این کشور به بیماری کروناویروس و حفظ تماس منظم با نخست وزیر پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای ویروس Ms سیرا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی..

روز دوشنبه یک دقیقه سکوت برگزار شد در مادرید در ظهر به یاد داشته باشید کسانی که فوت کرده اند از ویروس. کشور است, کشور با بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان پشت ایتالیا.

چه این وضعیت در سایر نقاط اروپا ؟

آلمان تا کنون اجتناب شود شیوع بیماری مرگبار در مقیاس اسپانیا و ایتالیا, اما آن را گزارش پرش در موارد روز دوشنبه از 4,751 آوردن مجموع به 57,000.

این گزارش تنها 541 مرگ و میر – این نسبتا کم تعداد بودن را به گسترده تست که سوابق موارد با علائم خفیف بر خلاف بسیاری از کشورها است.

آلمانی سیستم بهداشت و درمان نیز بسیار گسترده و معنی آن می تواند مقابله نسبتا خوب با تعداد زیادی از بیماران به طور جدی بیمار.

بیشتر فرانسوی بيماران airlifted از استراسبورگ به بیمارستان آلمان توسط هلیکوپتر در روز دوشنبه.

مسکو شروع یک مستند از آن 12 میلیون نفر به عنوان دولت روسیه حرکت می کند برای جلوگیری از شیوع.

در اتریش, خریداران خواهد شد در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک داخل فروشگاه, مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه.

و در مجارستان مجلس رای خواهد داد که آیا به نخست وزیر ویکتور اوربان گسترده قدرت های جدید برای مقابله با شیوع – منتقدان می گویند که آنها می تواند به محدود کردن آزادی بیان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im