Coronavirus: اسپانیا مرگ و میر پیشی چین

بی بی سی جهان | No comments


اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفته است این رقم رسمی از چین و تبدیل شدن به دومین در جهان است.

مرگ و میر افزایش یافته است 738 در فقط 24 ساعت به کل از 3,434 – یک رکورد سنبله برای اسپانیا.

در مقایسه چین رسما گزارش 3,285 مرگ و میر در حالی که ایتالیا – بدترین آسیب دیده کشور – اتحاد 6,820.

نخست وزیر اسپانیا بعد از درخواست نمایندگان مجلس برای گسترش کشور وضعیت اضطراری برای دو هفته دیگر.

قانونگذاران انتظار می رود به توافق برسند به پدرو سانچز درخواست برای مستند اقدامات به اقامت در محل تا 11 آوریل است. تحت قوانین مردم ممنوع از خروج از خانه به جز برای خرید لوازم ضروری و دارو و یا برای کار.

چه آخرین اخبار از اسپانیا ؟

آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت در روز چهارشنبه نشان می دهد که فقط در 24 ساعت ملی اسپانیا تلفات افزایش 738. آن تعداد موارد افزایش یافت 7,973.

این بالاترین رقم برای اسپانیا در یک روز. این کشور در حال حاضر 47,610 موارد تایید شده.

کاتالونیا حساب برای نزدیک به 10 ، 000 از کسانی که در حالی که کشور باسک و اندلس هر دو باید بیش از 3000 موارد است. اما بدترین آسیب دیده منطقه است و این منطقه در اطراف پایتخت مادرید که ثبت 14,597 موارد است.

مادرید شهری funeral home اعلام کرد روز سه شنبه آن را متوقف کرده است جمع آوری قربانیان Covid-19 – بیماری ناشی از کوروناویروس – در حالی که شهر عمده یخ استفاده می شود به عنوان یک سردخانه موقت.

روز دوشنبه سربازان در اسپانیا در آورده برای مقابله با شیوع یافت بازنشستگی خانه بیماران رها شده و حتی مرده در تخت خود را.

وزارت دفاع گفت که کارکنان در برخی از مراقبت های خانه را ترک کرده بود پس از coronavirus شناسایی شد.

چه شده است که وضعیت در سراسر اروپا ؟

شده اند وجود دارد بیش از 435,000 موارد تایید شده در سراسر جهان است. اروپا در حال حاضر مرکز global outbreak.

رهبران نه کشورهای اتحادیه اروپا را خواستار 27-عضو بلوک به جمع آوری پول از طریق یک “مشترک ابزار بدهی” برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“به طور خاص ما نیاز به کار بر روی یک مشترک ابزار بدهی… برای جمع آوری کمک در بازار بر اساس همان و به منافع همه کشورهای عضو گفت:” نامه ای که امضا شده توسط رهبران اسپانیا, فرانسه, ایتالیا, یونان, ایرلند, بلژیک, لوکزامبورگ, اسلوونی و پرتغال.

در تحولات دیگر:

  • ایتالیا افزایش یافته است مجازات برای شکستن ویروس کنترل اقدامات از جمله جریمه هزار یورو و پنج سال زندان شرایط برای هر کسی که تست مثبت و معافیت خود را قرنطینه. در حدود 70 ، 000 نفر تست مثبت برای این بیماری وجود دارد
  • در روز سه شنبه فرانسه پنجمین کشور به رکورد بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر. جروم Salomon این کشور در سلامت بالا, رسمی, هشدار داده است که این تعداد می تواند حتی بالاتر به عنوان 1,100 تایید مجموع تنها تعداد افرادی که درگذشت در بیمارستان. علمی مشاوران به نام برای مستند وجود دارد به تمدید از 15 روز تا شش ماه – چیزی مقامات بهداشت رد نکرده اند
  • روسیه‘s ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به تعویق انداخته است رای بر تغییر قانون اساسی است که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت به دلیل coronavirus نگرانی. آرا شده بود به علت برگزار شد در 22 آوریل. رسمی تعداد افراد آلوده در روسیه افزایش یافت به 658 روز چهارشنبه – بزرگترین-روز افزایش موارد تا کنون
  • و در انگلستانوارث تاج و تخت شاهزاده چارلز دارای آزمایش مثبت پس از نمایش “خفیف” علائم

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده مسائل مربوط به کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>