اسپانیایی سربازان کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس یافت بيماران سالمند در خانه های بازنشستگی رها شده و در برخی موارد مرده در تخت خود وزارت دفاع گفته است.

اسپانیایی دادستان گفت: تحقیقات راه اندازی شده است.

نظامی آورده شده است برای کمک به ضد عفونی مراقبت از خانه در اسپانیا, اروپا یکی از بدترین آمار کشور است.

در ضمن یک سالن هاکی روی یخ در مادرید است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سردخانه موقت برای Covid-19 قربانیان, مقامات گفت.

روز دوشنبه اسپانیا ثبت بالاترین روزانه مرگ و میر – 462 – آوردن مجموع به 2,182.

اسپانیایی وزیر دفاع مارگاریتا روبلز گفت: کانال تلویزیون خصوصی Telecinco که دولت “رفتن به سخت و انعطاف ناپذیر در هنگام برخورد با افراد مسن درمان” در خانه های بازنشستگی.

“ارتش در برخی از بازدیدکننده داشته است برخی از افراد مسن به طور کامل رها گاهی اوقات حتی مرده در تخت خود را,” او گفت:.

وزارت دفاع گفت که کارکنان در برخی از مراقبت های خانه را ترک کرده بود پس از coronavirus شناسایی شد.

مقامات بهداشتی باید گفت که در شرایط عادی بدن مرحوم ساکنان قرار داده در ذخیره سازی سرد تا زمانی که آنها جمع آوری شده توسط خدمات مراسم تشییع جنازه.

اما زمانی که علت مرگ مشکوک مرتبط به کروناویروس آنها در سمت چپ تخت خود را تا زمانی که آنها را می توان بازیابی به درستی مجهز تشییع جنازه کارکنان. در پایتخت مادرید که تاکنون بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر است که می تواند تا 24 ساعت خبر داد.

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa یک کنفرانس خبری گفت که خانه های بازنشستگی بودند “یک اولویت مطلق برای دولت”.

“ما تمرينات فشرده ترین نظارت از این مراکز” او اضافه شده است.

به عنوان بحران در مادرید بدتر این شهر را شهری کفن گفت: آن را متوقف خواهد کرد مجموعه ای از Covid-19 قربانیان از روز سه شنبه به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی.

شهر است به استفاده از یک عمده یخ یخ بازی کردن Palacio de Hielo (قصر یخ) به عنوان یک سردخانه موقت که در آن بدن ذخیره می شود تا زمانی که خانه های مراسم تشییع جنازه می توانید آنها را جمع آوری و مقامات گفته رسانه های اسپانیایی.

این Palacio de Hielo پیچیده است که همچنین شامل مغازه ها و رستوران ها و سالن بولینگ و سینما است نه چندان دور از Ifema مرکز کنگره که در آن یک بیمارستان صحرایی راه اندازی شده است برای coronavirus بیماران.

اسپانیا دوم بدترین آسیب دیده کشور در اروپا بعد از ایتالیا که در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از coronavirus مربوط به مرگ و میر در جهان است.

ایتالیایی, مقامات گفت: 602 مردم با Covid-19 فوت کرده در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 6,077.

اما روزانه افزایش کوچکترین از روز پنج شنبه افزایش امید که دقیق محدودیت های اعمال شده توسط دولت شروع شد به یک اثر.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de