روزانه تعداد coronavirus مرگ و میر کاهش یافته است در اسپانیا برای چهارمین روز متوالی افزایش امید این کشور را تصویب کرده است شیوع اوج.

روز دوشنبه افزایش 637 مرگ و میر به معنی بیش از 13000 نفر در کل.

اسپانیا جمعیت شده است زندگی تحت محدودیت های شدید برای بیش از سه هفته با مستند اقدامات در حال حاضر توسعه یافته نسبت به پایان ماه آوریل است.

این کشور دارای بیش از 135,000 موارد تایید شده ترین در اروپا است اما عفونت های جدید شده اند کند.

اسپانیایی مقامات می گویند آنها قصد coronavirus تست شامل کسانی که بدون علائم است.

“این مهم است که بدانید که آلوده قادر به تدریج بلند اسپانیایی شهروندان مستند” وزیر امور خارجه Arancha گونزالس به نقل از رویترز به گفتن تلویزیون Antena 3.

کاهش نرخ مرگ و میر در تعدادی از بدترین آمار کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و فرانسه و آلمان در حال افزایش امید که سخت اجتماعی فاصله اقدامات مهار گسترش Covid-19.

شده اند وجود دارد بیش از 1.2 m موارد و تقریبا 70,000 مرگ و میر تایید در سراسر جهان از ویروس پدید آمده در چین در ماه دسامبر.

آیا آخرین اسپانیایی چهره ؟

روز دوشنبه آمار و ارقام نشان می دهد افزایش 4,273 جدید مورد تأیید آوردن ملی در مجموع به 135,032.

اسپانیا در مجموع تعداد موارد است دوم تنها به ایالات متحده است که بسیار بزرگتر از جمعیت.

این کشور همچنین دارای دوم بالاترین مرگ و میر در جهان, پشت ایتالیا. اما روز دوشنبه رقم 637 کمترین میزان ثبت شده در تقریبا دو هفته پس از مارس 24.

آن است که یک قطره از 674 جدید مرگ و میر را تایید کرد در روز یکشنبه. روزانه مرگ و میر ضربه اوج از 950 پنجشنبه گذشته.

ماریا خوزه سیرا معاون اسپانیا سلامت کمیته اضطراری روز دوشنبه گفت که همه گیر نرخ رشد به نظر می رسد کاهش “تقریبا در هر منطقه” از کشور است.

بازرسی برداشته شد روز دوشنبه در تعدادی از ضربه شهرها در منطقه کاتالونیا.

نخست وزیر پدرو سانچز گفت: در تعطیلات آخر هفته است که برخی از محدودیت ها از جمله نگهداری غیر ضروری کارگران در خانه می تواند برداشته شود پس از عید پاک است.

صحبت در روز شنبه گفت این کشور “نزدیک به عبور از قله عفونت” اما گفت که او گسترش مستند اقدامات تا 25 آوریل به دلیل محدودیت بودند “صرفه جویی در زندگی می کند”.

کسب و کار از جمله مغازه ها و رستوران ها بسته شده اند پس از 14 مارس و ساکنان گفته شده است در خانه بمانند و تنها رفتن به خارج برای انجام کارهای ضروری.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im